Uczniowie mogą skorzystać z jednej z opcji zakwaterowania proponowanych przez szkoły.

Akademik

W pełni nadzorowane akademiki gwarantują komfortowe warunki mieszkaniowe i pełne bezpieczeństwo ucznia. Pokoje jedno- lub dwuosobowe, w pełni wyposażone, w większości przypadków z łazienką. Stołówka i wspólna jadalnia, to pomieszczenia do wspólnego spędzania czasu. Ponadto wiele akademików wyposażonych jest w pokoje dzienne, gdzie uczniowie mogą pograć w bilarda lub porozmawiać z innymi lokatorami.
Wszystkie akademiki wyposażone są w Internet i gwarantują pościel. Doskonała lokalizacja, do 20 min pieszo od szkoły, zapewniają bezpieczeństwo i wygodę.

Dom studencki

Domy studencie zapewniają komfort tradycyjnego domu, jednocześnie pozwalając na zasmakowanie samodzielnego życia. Budynki usytuowane są w bezpiecznych, przyjaznych dzielnicach, blisko sklepów i środków transport. Uczniowie mieszkają w przestronnych pokojach w pełni umeblowanych i mogą korzystać ze wspólnej jadalni i pokoju dziennego. Ponieważ w domu studenckim uczniowie mają więcej swobody, przydzielani są do nich uczniowie wyższych klas.

Rodzina goszcząca

Zakwaterowanie u rodziny goszczącej to gwarancja komfortowych warunków i ciepłego przyjęcia.
Rodziny goszczące są bardzo starannie wybierane, a sytuacja w domach jest regularnie kontrolowana przez biura kwaterunku. Szkoły nawiązują długoterminowe relacje z wieloma mieszkańcami, wśród których znajdują się rodziny pracujące, emeryci, pary, jak i single. Wybrane mieszkania znajdują się w odległości do 30 min pieszo od szkoły. W cenę zakwaterowania wchodzi w pełni umeblowany pojedynczy pokój, posiłki, dostęp do Internetu oraz pościel.

Wyszukiwanie:
Aktualności:
Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje