1. Wyjazd z opiekunem – jedyna w Polsce oferta na przelot i pobyt ze stałą opieką polskiego lidera również dla najmłodszych. Programy gwarantuje bezpośrednią pomoc w nagłych wypadkach. Na miejscu uczniowie przydzielani są do grup międzynarodowych na podstawie wyniku testu językowego. Programy gwarantują bezpośrednią pomoc opiekuna w nagłych wypadach.
  2. Wyjazdy w mini grupach –  oferta umożliwiająca wyjazd w grupie 3-5 osobowe z bezpiecznym przelotem z opiekunem. W szkole dzieci przebywają pod opieką anglojęzycznego personelu. Niewielka grupa pozwala na łatwiejsze zaaklimatyzowanie się w szkole, jednocześnie zapewniając pełną integrację z międzynarodowymi uczniami.
  3. Wyjazdy indywidualne – kursy językowe na całym świecie dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.
  4. Wycieczki szkolne – oferta przygotowane dla większej grupy uczniów pozwalająca na przygotowanie programu specjalnie pod potrzeby uczestników, tak aby uczniowie byli szkoleni w interesującym ich zakresie.
  5. Szkoła średnia za granicą – Szkoły średnie w USA, UK lub innym kraju europejskim z możliwością zdawania matury angielskiej, międzynarodowej i amerykańskiej.
  6. Semestr w szkole średnią za granicą – wymiana kulturowa, dająca możliwość poznania nowej kultury i udoskonalenie język.
  7. On campus –pomaturalne programy na uniwersytetach dla osób, chcących się dostać na uczelnie wyższe za granicą lub zrobić roczną przerwę w czasie studiów.
  8. Familly pack – wspólny pobyt rodzica z dzieckiem, gdzie każdy uczy się na dobranym dla siebie poziomie. Idealna propozycja na wyjazd rodzinny z nauką języka obcego.
Wyszukiwanie:
Aktualności:
Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje