Segment cenowy:

$$$ prestigue

Termin:

1.07.2017 - 11.08

Język kursu:

niemiecki

Przedział wiekowy:

16-19 lat

Typ kursu:

ogólny

Cena:

od 1183 EUR

Oferta

Wiedeńska Szkoła Językowa oferuje najwyższy standard nauki języka w połączeniu z atrakcyjnym programem rekreacyjnym i zakwaterowaniem.

To prestiżowa szkoła zapewniająca optymalne połączenie nauki z programem zajęć dodatkowych dla młodych uczestników kursów. Szkoła znajduje się w centrum Wiednia dzięki czemu łatwo można skorzystać z atrakcji, jakie oferuje to miasto.

Szkoła jest członkiem międzynarodowej organizacji IALC (International Association of Language Centers) zrzeszającej szkoły językowe spełniające surowe kryteria jakości oraz członkiem CAMPUS Austria, austriackiego zrzeszenia szkół zapewniających najwyższą jakość nauczania języka niemieckiego.

Szkoła posiada centrum egzaminacyjne, w którym można zdawać egzaminy w celu uzyskania Austriackiego Dyplomu Języka Niemieckiego (ÖSD)

Oferowane kursy

Kurs standardowy

 • 25 lekcji/tydzień, w tym 20 lekcji niemieckiego+ 5 zajęć kulturalno- rozrywkowych*
 • grupa wiekowa: 16-19
 • długość kursu: 2- 6 tygodni
 • długość lekcji: 45 minut
 • wielkość grupy: 8-12 osób
 • poziom zaawansowania: wszystkie
 • zajęcia poranne i popołudniowe
 • daty rozpoczęcia w 2018 roku: 1.07, 15.07, 22.07, 29.07
 • dla osób nieznających języka (poziom beginners): 1.07, 29.07

 Kurs intensywny

 • 35 lekcji/tydzień, w tym 20 lekcji kursu standardowego+ 10 lekcji w mini grupach+ 5 zajęć kulturalno- rozrywkowych*
 • grupa wiekowa: 16-19
 • długość kursu: 2- 6 tygodni
 • długość lekcji: 45 minut
 • wielkość grupy: 8-12 osób + minigrupy 5-8 osób
 • zajęcia poranne i popołudniowe
 • poziom zaawansowania: wszystkie
 • daty rozpoczęcia w 2018 roku: 1.07, 15.07, 22.07, 29.07
 • dla osób nieznających języka (poziom beginners): 1.07, 29.07

 

*Program kulturalno-rozrywkowy

Jest on wliczony w cenę kursu i obejmuje zajęcia 2-3 razy w tygodniu (= 5 godzin lekcyjnych) np.: zwiedzanie Wiednia z przewodnikiem, wykłady i filmy na temat muzyki, sztuki, historii, literatury, architektury oraz krajoznawstwa Austrii. Program kulturalno-rozrywkowy odbywa się po niemiecku i organizowany jest wspólnie dla wszystkich poziomów językowych. W ten sposób mają Państwo możliwość poznać uczestników innych kursów o podobnych zainteresowaniach. Program zawiera elementy wizualne i multimedialne oraz stawia na aktywny udział wszystkich uczestników na każdym poziomie językowym. Program ten oczywiście świetnie nadaje się również dla osób zupełnie początkujących. Lektorzy są zawsze do Państwa dyspozycji, wyjaśniają konieczne słownictwo i rozdają materiały informacyjne, częściowo również po angielsku.

Lokalizacja

Szkoła znajduje się w dyplomatycznej dzielnicy Wiednia naprzeciwko zamku Belweder. Od centrum miasta (Katedra Św. Szczepana) szkoła oddalona jest 15 minut środkami komunikacji miejskiej. W pobliżu znajduje się szkoła letnia dla młodzieży od 12 do 17 lat, która otoczona jest uroczym parkiem oferującym wiele możliwości spędzania wolnego czasu oraz uprawiania sportu.

Nowoczesny budynek szkoły posiada 6 jasnych i gustownie urządzonych sal. Uczniowie mają dostęp do bezpłatnego internetu na całym terenie szkoły, ponadto mogą korzystać z sali wyposażonej w 17 komputerów. Szkoła oferuje hol studencki, w którym zakupić można kawę, napoje i przekąski. Budynek jest klimatyzowany.

W sezonie letnim, gdy liczba studentów jest duża zajęcia odbywają się w drugim, znajdującym się bezpośrednio obok budynku oferującym 10-15 dodatkowych sal. W tym też budynku odbywają się kursy wakacyjne dla osób w wieku 16-19 lat.

Zakwaterowanie

Pracownicy szkoły starają się zapewnić  jak najbardziej komfortowe warunki mieszkalne poprzez regularne sprawdzanie oferowanych form zakwaterowania.
Kwatery można rezerwować od niedzieli od godz. 12.00 (początek kursu w poniedziałek) do soboty do godz.12.00 (koniec kursu w piątek). Szkoła oferuje kilka form zakwaterowania: rodziny goszczące, mieszkania dzielone z innymi uczestnikami kursów, rezydencje szkolne lub na specjalne życzenie hotele.

Student House (akademik)

 • pokoje dwuosobowe,
 • śniadania i kolacje

Cennik 2019

Cennik w EUR.

Cena kursu obejmuje: naukę, certyfikat ukończenia,
podręczniki, dostęp do komputera i innych materiałów dydaktycznych, dostęp do internetu, kartę studenta, która uprawnia do zniżek na koncerty, do wielu restauracji, obiektów sportowych i sklepów

Kurs/ długość pobytu w tygodniach
 

2 tygodnie

 

3 tygodnie
4 tygodnie 6 tygodni
Standardowy 1183 1659 2135 3087
Intensywny 1453 2064 2675 3897

 

Dodatkowe opłaty:

Transfer z lotniska/stacji kolejowej 40 €/ w jedną stronę
Dopłata do pokoju 1 osobowego 68€/tygodniowo
Koszt transportu publicznego 16,20 €/tygodniowo
Wycieczka z przewodnikiem po wiedniu 20€/tygodniowo
Plus Option (2-3 dodatkowe lekcje) 26€/tygodniowo
1 wycieczka całodniowa 70 €
1 wycieczka półdniowa 40 €
Koncert/musical 44 €

Zarezerwuj kurs:

  [recaptcha]

  Podróż

  Przelot indywidualny

  Na życzenie uczestnika, JDJ może wykupić bilet lotniczy i zamówić odbiór z lotniska oraz transport na lotnisko w drodze powrotnej. Osobom, które chcą zorganizować przejazd samodzielnie udzielamy wskazówek dotyczących lotnisk i transferów.
  Przelot z opiekunem

  Asysta pokładowa. Dla młodszych dzieci w momencie zakupu biletu, można wykupić w liniach lotniczych usługę opieki pokładowej. Wówczas dziecko od momentu przekazania go personelowi lotniska przez cały czas podróży i odpraw w obie strony przebywa pod opieką upoważnionych dorosłych osób.

  Przelot z opiekunem JDJ. W okresie letnim proponujemy przeloty z opiekunem JDJ. Opiekun spotyka uczestników na lotnisku w Warszawie na dwie godziny przed wylotem i z nimi odbywa podróż. Na lotnisku docelowym opiekun przekazuje uczestników pracownikom szkoły językowej. W stronę powrotną procedura przebiega analogicznie. Daty wylotów z opiekunem JDJ:
  Warszawa- Londyn 26.06, 03.07, 10.07, 16.07, 17.07, 24.07, 31.07 (powrót po 2- 4 tygodniach w zależności od wykupionego kursu)
  Warszawa- Malta 25.06, 02.07, 09.07, 16.07, 23.07, 30.07, 06.08 (powrót po 2- 4 tygodniach w zależności od wykupionego kursu)

  Przelot i pobyt z opiekunem

  Osobom zainteresowanym obecnością opiekuna JDJ zarówno podczas podróży jak i pobytu proponujemy wyjazdy grupowe.
  Pełna oferta tutaj http://jdj.com.pl/category/kurs/dzieci-i-mlodziez/lato/wyjazdy-z-opiekunem/?post_type=szkoa

  Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje