Segment cenowy:

$$$ quality

Termin:

21.06-30.08

Język kursu:

angielski

Przedział wiekowy:

13-17 i 18-25 lat

Typ kursu:

ogólny

Cena:

od 1760 GBP

Oferta

Unia Językowa to renomowana, duża, sieciowa szkoła z wieloletnią tradycją

Posiada kilkadziesiąt ośrodków dla młodzieży oraz dorosłych i szczyci się ogromnym doświadczeniem w organizowaniu letnich obozów językowych

Oferowane kursy pozwolą w szybkim czasie poprawić poziom znajomości języka łącząc naukę z zabawą oraz zwiedzaniem

Oferowane kursy

 • 20 lekcji/tydzień
 • długość lekcji: 45 minut
 • program zajęć pozalekcyjnych*
 • wyżywienie oraz zakwaterowanie
 • grupy wiekowe: 13-17 i 18-25 lat
 • długość kursu: min 1 tydzień
 • wielkość grupy: max 15 osób
 • poziomy zaawansowania: wszystkie
 • Terminy 2020: od 21 czerwca do 30 sierpnia

Studenci podczas 2-tygodniowego kursu zobaczą 12 rożnych atrakcji Londynu.

Wycieczki mogą obejmować wizyty w muzeach, teatrach, parkach rozrywki i innych turystycznie atrakcyjnych miejscach.
Uczestnicy kursów mają również okazję zwiedzić sklepy i zrobić w nich zakupy.
Podczas wycieczek obejmujących zwiedzanie Londynu uczestnicy podróżują metrem, wydatek ten nie jest ujęty w cenie kursu dlatego należy przygotować dodatkową kwotę na ten cel.

Przykładowe wycieczki weekendowe: Brighton, Cambridge, Canterbury, Oxford. Przykładowy program zwiedzania Londynu: Bank Museum, British Museum, Imperial War Museum, Tade Modern and Victoria & Albert Museum, Royal Court of Justice, St. Paul’s Cathedrale, river cruise on the Thames, Tower Bridge Experience and London Dungeon.
326_original  060915-ceg-060

Szkoła oferuję także różnorodne popołudniowe zajęcia sportowo- kulturalne, m.in.: piłka nożna, mini-olimpiada, koszykówka, siatkówka, aerobik, zajęcia ze sztuki i rzemiosła, warsztaty, quizy, zabawy terenowe i wiele innych. W czasie zajęć wieczornych odbywają się dyskoteki, talent show, pokazy mody czy karaoke. Dla osób, które nie chcą uczestniczyć w tego rodzaju zajęciach szkoła proponuje zajęcia sportowe lub wieczory filmowe.

Szkoła organizuje również szereg dodatkowo płatnych atrakcji, jak na przykład wycieczki do Buckingham Palace, Brighton Royal Pavilion, Hampton Court Palace, Kaw Gardens, London Eye, Madame Tussauds, Shekespeare’s Global Exhibition+ Rose Tour, Thorpe Park, Tower of London, Windsor Castle.

Lokalizacja

Szkoła letnia zlokalizowana jest na terenie kampusu University College London (UCL) jednej z wiodących uczelni w Wielkiej Brytanii.

Zaplecze szkoły

 • dwie jadalnie,
 • w weekendy uczestnicy korzystają z voucherów które mogą realizować w wybranych przez szkołę sklepach oraz restauracjach,
 • świetlica- salon TV, pokój gier i bar, w którym organizowanych jest większość z wieczornych spotkań,
 • dostęp do internetu na terenie akademika, należy zabrać ze sobą laptopa, telefon czy tablet itp.

Zakwaterowanie

Akademik – znajduje się w odległości 5-10 minut spacerem od sal lekcyjnych, uczestnicy zakwaterowani są według odpowiednich grup w jednym z trzech budynków.
Oferuje zakwaterowanie w pokojach jedno i dwuosobowych z umywalkami.
Łazienki są dzielone pomiędzy kilka pokoi.

 • Pokoje 1-osobowe
 • dzielone łazienki
 • pełne wyżywienie, w weekendy uczestnicy korzystają z voucherów które mogą realizować w wybranych przez szkołę sklepach oraz restauracjach
 • pobyt od niedzieli poprzedzającej kurs do soboty po zakończeniu kursu
 • na miejscu pobierany jest depozyt

Cennik 2020

Cena kursu zawiera: naukę, wyżywienie, zakwaterowanie, program zajęć dodatkowych, certyfikat ukończenia kursu, materiały do nauki, transfery z/na lotnisko, opiekę polskojęzycznego lidera w czasie podróży oraz podczas pobytu, ubezpieczenie, opłatę operacyjną

Nazwa kursu

1 tydzień

Kurs wakacyjny z zakwaterowaniem w akademiku

 880 GBP

Wpisowe

100 GBP

 

 

Transfer (w jedną stronę)

LHR 100 GBP
LGW 122 GBP
LTN 168 GBP
STN 136 GBP
LCY 40 GBP

Zarezerwuj kurs:

  [recaptcha]

  Podróż

  Przelot indywidualny

  Na życzenie uczestnika, JDJ może wykupić bilet lotniczy i zamówić odbiór z lotniska oraz transport na lotnisko w drodze powrotnej. Osobom, które chcą zorganizować przejazd samodzielnie udzielamy wskazówek dotyczących lotnisk i transferów.
  Przelot z opiekunem

  Asysta pokładowa. Dla młodszych dzieci w momencie zakupu biletu, można wykupić w liniach lotniczych usługę opieki pokładowej. Wówczas dziecko od momentu przekazania go personelowi lotniska przez cały czas podróży i odpraw w obie strony przebywa pod opieką upoważnionych dorosłych osób.

  Przelot z opiekunem JDJ. W okresie letnim proponujemy przeloty z opiekunem JDJ. Opiekun spotyka uczestników na lotnisku w Warszawie na dwie godziny przed wylotem i z nimi odbywa podróż. Na lotnisku docelowym opiekun przekazuje uczestników pracownikom szkoły językowej. W stronę powrotną procedura przebiega analogicznie. Daty wylotów z opiekunem JDJ:
  Warszawa- Londyn 26.06, 03.07, 10.07, 16.07, 17.07, 24.07, 31.07 (powrót po 2- 4 tygodniach w zależności od wykupionego kursu)
  Warszawa- Malta 25.06, 02.07, 09.07, 16.07, 23.07, 30.07, 06.08 (powrót po 2- 4 tygodniach w zależności od wykupionego kursu)

  Przelot i pobyt z opiekunem

  Osobom zainteresowanym obecnością opiekuna JDJ zarówno podczas podróży jak i pobytu proponujemy wyjazdy grupowe.
  Pełna oferta tutaj http://jdj.com.pl/category/kurs/dzieci-i-mlodziez/lato/wyjazdy-z-opiekunem/?post_type=szkoa

  Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje