Segment cenowy:

$$$ quality

Termin:

Każdy poniedziałek w okresie od 26.06 do 07.08

Język kursu:

angielski

Przedział wiekowy:

13-17 lat

Typ kursu:

ogólny

Cena:

od 735 GBP

Oferta

Szkoła Unia Językowa posiada kilkanaście ośrodków dla młodzieży i szczyci się sporym doświadczeniem w organizowaniu letnich obozów językowych. Oferowane kursy pozwolą w szybkim czasie poprawić poziom znajomości języka łącząc naukę z zabawą oraz zwiedzaniem.

Oferowane kursy

Kurs wakacyjny (Summer Courses)

 • 20 lekcji/tydzień
 • program zajęć pozalekcyjnych*
 • zakwaterowanie: akademik lub rodziny goszczące
 • wyżywienie: trzy posiłki dziennie
 • grupa wiekowa: 14- 18 lat
 • długość kursu: min. 2 tygodnie
 • długość lekcji: 45 minut
 • wielkość grupy: max. 15 osób
 • poziom zaawansowania: wszystkie
 • daty rozpoczęcia w 2016 roku: każdy poniedziałek w okresie od 26.06 do 07.08.

* Standardowy program zajęć pozalekcyjnych obejmuje jedną całodniową oraz dwie półdniowe wycieczki tygodniowo. Wycieczki mogą obejmować wizyty w muzeach, teatrach, parkach rozrywki i innych turystycznie atrakcyjnych miejscach. Uczestnicy kursów mają również okazję zwiedzić sklepy i zrobić w nich zakupy. Wszystkie wejściówki w ramach programu standardowego wliczone są w cenę.

Przykładowe wycieczki: London, Oxford, Stratford-Upon-Avon
Szkoła oferuję także różnorodne popołudniowe zajęcia sportowo- kulturalne, m.in.: piłka nożna, pływanie, koszykówka, zajęcia ze sztuki i rzemiosła, warsztaty, quizy, zabawy terenowe i wiele innych.
W czasie zajęć wieczornych odbywają się dyskoteki, talent show, pokazy mody czy karaoke. Dla osób, które nie chcą uczestniczyć w tego rodzaju zajęciach szkoła proponuje zajęcia sportowe lub wieczory filmowe.
Osoby, które wybrały zakwaterowanie u rodzin goszczących nie korzystają tak aktywnie z programu zajęć dodatkowych odbywającego się wieczorami. W Wielkiej Brytanii uczestniczą w min. 3 zajęciach, a w Kanadzie każdy wieczór spędzają z rodziną goszczącą.

Szkoła organizuje również szereg dodatkowo płatnych atrakcji, jak na przykład wycieczki do Brighton, Norwich, Windsor

Lokalizacja

CAMBRIDGE

Szkoła letnia zlokalizowana jest na terenie kampusu Bellerbys College, położonego w północnej części miasta, w cichej dzielnicy miasta. Leży na głównej trasie autobusowej do centrum, co ułatwia zwiedzanie tego pięknego, zabytkowego miasta. Oferuje sale lekcyjne, zakwaterowanie i obiekty sportowe w jednym miejscu.

Zakwaterowanie

OFEROWANE ZAKWATEROWANIE

Akademik- zlokalizowany na terenie kampusu. Oferuje pokoje jednoosobowe z kuchnią i łazienką dzieloną pomiędzy czterech mieszkańców.

 • Pokoje 1-osobowe
 • łazienka i kuchnia dzielone
 • pobyt od niedzieli poprzedzającej kurs do soboty po zakończeniu kursu
 • na miejscu pobierany jest depozyt: 30 GBP

Rodzina goszcząca- zazwyczaj mieści się w odległości spaceru lub krótkiej podróży autobusem od szkoły. Uczniowie we własnym zakresie pokrywają koszty podróży z/do szkoły. Śniadania oraz kolacje spożywane są w domu, natomiast lunch podawany jest w szkole. Standardowo z gościnności jednej rodziny korzysta w tym samym czasie 3-4 uczniów różnych narodowości.
Gospodarzami mogą być rodziny z dziećmi, osoby starsze, małżeństwa bezdzietne jak i osoby samotne. Każda rodzina jest stale monitorowana i została starannie zweryfikowana przez szkołę.

ZAPLECZE SZKOLNE:

nowoczesne klasy wyposażone w tablice interaktywne
wielofunkcyjna hala sportowe
boisko do piłki nożnej
korty tenisowe
wspólny salon studencki wyposażony w TV, X-Box i piłkarzyki
nowoczesna stołówka- kawiarnia
bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do internetu we wszystkich pomieszczeniach oraz do komputerów w miejscach publicznych

TRANSFERY:

Szkoła organizuje transfery z/na lotniska:
Gatwick (LGW), Heathrow (LHR), Stansted (STN), Luton (LTN) oraz stację kolejową St Pancras
Pracownik szkoły będzie czekał na ucznia po przylocie, w dniu powrotu do domu udzieli on wsparcia podczas odprawy. Transfer odbywa się samochodem (TAXI).

INNE OŚRODKI TEJ SZKOŁY:

Dzieci i młodzież:
UK: Bedford, Bristol, Cambridge, Canterbury, Chichester, Hastings, London Chalfont, London Docklands, London Kingswood Hall, London Mile End, London South Bank, London UCL, London Uxbridge, Luton, Medway, Oxford- Headington, Oxford- Wheatley, Reigate, Southsea, Kingham Hill, Warminster
USA: Boston- Dean College, Boston- Tufts University, Fort Lauderdale, Los Angeles- Northridge, Los Angeles- Occidental College, Los Angeles- Woodbury University, New York- Long Island, New York- Manhattan Pace, New York- Rutgers University
Canada: Toronto, Victoria

Dorośli:
UK: Oxford, Cambridge, London, Hastings, Brighton
USA: New York, Los Angeles Long Beach, San Diego, San Francisco, Fort Lauderdale
Canada: Toronto, Victoria
Australia: Brisbane, Surfers Paradise, Melbourne, Sydney
Nowa Zelandia: Auckland

Cennik

Cennik 2016 w GBP

Cena kursu zawiera: naukę, wyżywienie , zakwaterowanie, certyfikat ukończenia kursu, standardowy program zajęć dodatkowych oraz wycieczek (wraz z biletami wstępów), materiały do nauki.

Kurs wakacyjny Cena za 2 tygodnie Kolejny tydzień
Rodzina goszcząca 1390 GBP 645 GBP
Akademik 1570 GBP 735 GBP

 

Opłaty dodatkowe w GBP
Wpisowe 100 GBP
Transfer z/na lotnisko Gatwick 200 GBP
Transfer z/na lotnisko Heathrow 174 GBP
Transfer z/na lotnisko Stansted 174 GBP
Transfer z/na lotnisko Luton 101 GBP

 

Opłaty dodatkowe w PLN
Ubezpieczenie

Zgodnie z cennikiem ubezpieczyciela

Bilet

Zgodnie z cennikiem linii lotniczych

Zarezerwuj kurs:

[recaptcha]

Podróż

Na życzenie uczestnika, JDJ może wykupić bilet lotniczy i zamówić odbiór z lotniska oraz transport na lotnisko w drodze powrotnej. Osobom, które chcą zorganizować przejazd samodzielnie udzielamy wskazówek dotyczących lotnisk i transferów.

Dla młodszych dzieci w momencie zakupu biletu, można wykupić w liniach lotniczych usługę opieki pokładowej. Wówczas dziecko od momentu przekazania go personelowi lotniska przez cały czas podróży i odpraw w obie strony przebywa pod opieką upoważnionych dorosłych osób.

W okresie letnim proponujemy przeloty z opiekunem JDJ. Opiekun spotyka uczestników na lotnisku w Warszawie na dwie godziny przed wylotem i z nimi odbywa podróż. Na lotnisku docelowym opiekun przekazuje uczestników pracownikom szkoły językowej. W stronę powrotną procedura przebiega analogicznie.

Osobom zainteresowanym obecnością opiekuna JDJ zarówno podczas podróży jak i pobytu proponujemy wyjazdy grupowe.

Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje