Segment cenowy:

$$$ quality

Termin:

21.06-16.08

Język kursu:

angielski

Przedział wiekowy:

13-21 lat

Typ kursu:

ogólny

Cena:

od 1780 GBP

Oferta

Szkoła Unia Językowa posiada kilkanaście ośrodków dla młodzieży i szczyci się sporym doświadczeniem w organizowaniu letnich obozów językowych. Oferowane kursy pozwolą w szybkim czasie poprawić poziom znajomości języka łącząc naukę z zabawą oraz zwiedzaniem.

Szkoła letnia zlokalizowana jest w centrum Londynu, na południowym brzegu Tamizy. W pobliżu istnieje wiele galerii, teatrów, sklepów i restauracji oraz London Eye, z którego podziwiać można przepiękną panoramę miasta.
Jest to idealne miejsce na wakacje dla nieco starszej młodzieży.

 Oferowane kursy

Kurs wakacyjny (Summer Courses)

 • 20 lekcji/tydzień
 • program zajęć pozalekcyjnych*
 • zakwaterowanie: akademik
 • wyżywienie: trzy posiłki dziennie
 • grupa wiekowa: 13-21 lat
 • długość kursu: min. 2 tygodnie
 • długość lekcji: 45 minut
 • wielkość grupy: max. 15 osób
 • poziom zaawansowania: wszystkie
 • daty rozpoczęcia w 2020 roku: każdy poniedziałek w datach 21.06- 16.08.

* Standardowy program zajęć pozalekcyjnych obejmuje tygodniowo jedną całodniową wycieczkę (autokarem) i co najmniej 3 pół dniowe wycieczki po Londynie obejmujące wizyty w muzeach i lokalnych atrakcji. Zwiedzając Londyn grupa porusza się metrem, koszty tego transportu oraz travel cards nie są wliczony w cenę kursu.. Wycieczki mogą obejmować wizyty w muzeach, teatrach, parkach rozrywki i innych turystycznie atrakcyjnych miejscach. Uczestnicy kursów mają również okazję zwiedzić sklepy i zrobić w nich zakupy.

Przykładowe wycieczki całodniowe: Brighton, Cambridge, Canterbury
Przykładowy program zwiedzania Londynu: Bank Museum, British Museum, Imperial War Museum, Tade Modern and Victoria & Albert Museum, Royal Court of Justice, St. Paul’s Cathedrale, river cruise on the Thames, Tower Bridge Experience and London Dungeon.
Szkoła oferuję także różnorodne popołudniowe zajęcia sportowo- kulturalne, m.in.: piłka nożna, mini-olimpiada, koszykówka, siatkówka, aerobik, zajęcia ze sztuki i rzemiosła, warsztaty, quizy, zabawy terenowe i wiele innych.
W czasie zajęć wieczornych odbywają się dyskoteki, talent show, pokazy mody czy karaoke. Dla osób, które nie chcą uczestniczyć w tego rodzaju zajęciach szkoła proponuje zajęcia sportowe lub wieczory filmowe.
Osoby, które wybrały zakwaterowanie u rodzin goszczących nie korzystają tak aktywnie z programu zajęć dodatkowych odbywającego się wieczorami. W Wielkiej Brytanii uczestniczą w min. 3 zajęciach, a w Kanadzie każdy wieczór spędzają z rodziną goszczącą.

Szkoła organizuje również szereg dodatkowo płatnych atrakcji, jak na przykład wycieczki do Buckingham Palace, Brighton Royal Pavilion, Hampton Court Palace, Kaw Gardens, London Eye, Madame Tussauds, Shekespeare’s Global Exhibition+ Rose Tour, Thorpe Park, Tower of London, Windsor Castle

Lokalizacja

Nasze centrum znajduje się na terenie kampusu South Bank University, w odległości krótkiego spaceru od takich atrakcji, jak London Eye i London Dungeon. Lokalizacja nie może być bardziej centralna! Nasi uczniowie zatrzymają się w McLaren House zaledwie kilka minut od głównego budynku uniwersytetu.

Udogodnienia centrum
Klasy: Nowoczesne sale lekcyjne z projektorami i sprzętem audiowizualnym
Obiekty sportowe: 1 wielofunkcyjna hala sportowa dostępna raz w tygodniu oraz lokalny park do gier i zabaw
Jadalnia Hall: Posiłki serwowane są w dużej jadalni samoobsługowej
Pomieszczenie wspólne: Pomieszczenia komunalne w każdym mieszkaniu
Wi-Fi: dostępne w pomieszczeniach mieszkalnych, społecznych i edukacyjnych

Zakwaterowanie

OFEROWANE ZAKWATEROWANIE

Akademik Mc Laren House- Oferuje zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z łazienkami zgrupowanych w mieszkania 5-10 pokojowe ze wspólną strefą dzienną dla ich mieszkańców

 • Pokoje 1-osobowe z łazienkami
 • pobyt od niedzieli poprzedzającej kurs do soboty po zakończeniu kursu
 • na miejscu pobierany jest depozyt: 30 GBP

 

TRANSFERY:

Szkoła organizuje transfery z/na lotniska:
Gatwick (LGW), Heathrow (LHR), Stansted (STN), Luton (LTN) oraz stację kolejową St Pancras
Pracownik szkoły będzie czekał na ucznia po przylocie, w dniu powrotu do domu udzieli on wsparcia podczas odprawy. Transfer odbywa się samochodem (TAXI).

INNE OŚRODKI TEJ SZKOŁY:

Dzieci i młodzież:
UK: Bedford, Bristol, Cambridge, Canterbury, Chichester, Hastings, London Chalfont, London Docklands, London Kingswood Hall, London Mile End, London South Bank, London UCL, London Uxbridge, Luton, Medway, Oxford- Headington, Oxford- Wheatley, Reigate, Southsea, Kingham Hill, Warminster
USA: Boston- Dean College, Boston- Tufts University, Fort Lauderdale, Los Angeles- Northridge, Los Angeles- Occidental College, Los Angeles- Woodbury University, New York- Long Island, New York- Manhattan Pace, New York- Rutgers University
Canada: Toronto, Victoria

Dorośli:
UK: Oxford, Cambridge, London, Hastings, Brighton
USA: New York, Los Angeles Long Beach, San Diego, San Francisco, Fort Lauderdale
Canada: Toronto, Victoria
Australia: Brisbane, Surfers Paradise, Melbourne, Sydney
Nowa Zelandia: Auckland

Cennik 2019

CENNIK w GBP

Cena kursu zawiera: naukę, wyżywienie , zakwaterowanie, certyfikat ukończenia kursu, standardowy program zajęć dodatkowych oraz wycieczek, materiały do nauki

Nazwa kursu Cena za tydzień
Kurs wakacyjny 865

 

Opłaty dodatkowe w GBP
Wpisowe 100
Transfer z/na lotnisko LGW 117/ w jedną stronę
Transfer z/na lotnisko LHR 91/ w jedną stronę
Transfer z/na lotnisko STN 128/ w jedną stronę
Transfer z/na lotnisko LTN 160/ w jedną stronę

 

Opłaty dodatkowe w PLN
Ubezpieczenie Zgodnie z cennikiem ubezpieczyciela
Bilet lotniczy Zgodnie z cennikiem linii lotniczych

Zarezerwuj kurs:

  [recaptcha]

  Podróż

  Na życzenie uczestnika, JDJ może wykupić bilet lotniczy i zamówić odbiór z lotniska oraz transport na lotnisko w drodze powrotnej. Osobom, które chcą zorganizować przejazd samodzielnie udzielamy wskazówek dotyczących lotnisk i transferów.

  Dla młodszych dzieci w momencie zakupu biletu, można wykupić w liniach lotniczych usługę opieki pokładowej. Wówczas dziecko od momentu przekazania go personelowi lotniska przez cały czas podróży i odpraw w obie strony przebywa pod opieką upoważnionych dorosłych osób.

  W okresie letnim proponujemy przeloty z opiekunem JDJ. Opiekun spotyka uczestników na lotnisku w Warszawie na dwie godziny przed wylotem i z nimi odbywa podróż. Na lotnisku docelowym opiekun przekazuje uczestników pracownikom szkoły językowej. W stronę powrotną procedura przebiega analogicznie.

  Osobom zainteresowanym obecnością opiekuna JDJ zarówno podczas podróży jak i pobytu proponujemy wyjazdy grupowe.

  Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje