Segment cenowy:

$$$ prestigue

Termin:

Styczeń 2021, wrzesień 2021.

Język kursu:

angielski

Przedział wiekowy:

14 - 19 lat

Typ kursu:

Szkoła średnia w Kanadzie.

Cena:

od: 18 000,- CAD

Kanada jest jednym z najbardziej popularnych kierunków edukacyjnych.

BBC nazwało ją „education superpower”. Nasze szkoły mieszczą się w dynamicznych miastach jak Toronto, Ontario, Montreal, Quebec oraz pięknych regionach jak British Columbia czy Newfoundland.

Oferujemy blisko 40 szkół publicznych z zakwaterowaniem u rodzin goszczących oraz jedną z zakwaterowaniem w internacie, a także dwie szkoły prywatne (jedna z zakwaterowaniem w internacie, druga u rodzin goszczących).

Uczniowie otrzymują tu niesamowite wsparcie zarówno akademickie jak i społeczne. Po lekcjach mogą uczestniczyć w licznych zajęciach sportowych, artystycznych, klubach sprawiedliwości społecznej czy model UN oraz wielu innych.

Uczniowie z zaawansowaną znajomością języka angielskiego od razu przystępują do programu szkoły średniej. Pozostałym uczniom szkoły oferują kurs przygotowujący do nauki. Dopiero po uzyskaniu odpowiedniego poziomu, można przyłączyć do typowych lekcji szkolnych.

Podstawowe informacje:
Długość programu: semestr, rok, pełna szkoła średnia.
Oferowane Programy: klasyczna szkoła średnia z kanadyjską maturą, International Baccalaureate (Międzynarodowa Matura) , French Immersion (dwa przedmioty szkolne prowadzone są w języku francuskim), Sports Academies (udział w drużynie sportowej, poza typową nauką akademicką), Art Academies, STEM, Business, Communications Technology, Health and Wellness
Zakwaterowanie: rodzina goszcząca (przeważająca forma) oraz internat
Oferowane klasy: 9-12 (w Quebecu klasy 9-11)
Zakres cenowy:

 • rok szkolny 18 000- 36 000 CAD + dodatkowe opłaty 500-1 750 CAD;
 • semestr szkolny: 10 000-21 000 CAD + dodatkowe opłaty 250- 1000 CAD;
 • wpisowe: 200-600 CAD

Wybór szkoły: 40 ośrodków.
Podaj nam swoje preferencje (zakres cenowy, lokalizacja, ulubione przedmioty i sporty), a pomożemy w wyborze.

Kanada jest jednym z najbardziej popularnych kierunków edukacyjnych. BBC nazwało ją „education superpower”.

Nasze szkoły mieszczą się w dynamicznych miastach jak Toronto, Ontario, Montreal, Quebec oraz pięknych regionach jak British Columbia czy Newfoundland.

Wybór szkoły:
40 ośrodków. Podaj nam swoje preferencje (zakres cenowy, lokalizacja, ulubione przedmioty i sporty), a pomożemy w wyborze.

Rodzina goszcząca:
Mieszkając u rodziny goszczącej, otrzymasz znacznie więcej niż miejsce do życia. Kanadyjczycy są niezwykle przyjaźni. Pomogą Ci we wszystkich aspektach nowej rzeczywistości. Będziesz z nimi uczestniczyć w rodzinnych wydarzeniach i codziennych aktywnościach.
Do swojej dyspozycji otrzymasz pokój jednoosobowy. Możliwe, że u rodziny zamieszka jeszcze jeden uczeń innej narodowości niż Twoja.
Większość rodzin mieszka w odległości do 20 minut od szkoły. Uczniowie mogą dostać się do niej na piechotę, rowerem, autobusem szkolnym lub transportem publicznym.

Internat:
Panuje tu, niespotykana nigdzie indziej, atmosfera wspólnoty. Uczniowie spędzają sporo czasu w częściach dziennych rozmawiając, ucząc się, oglądając telewizję czy grając.
Wieczory i weekendy wypełnione są licznymi zajęciami sportowymi, wycieczkami czy po prostu wyjściem na pizzę.
Wiele ze szkół zatrudnia profesjonalnych kucharzy, stosuje organiczne składniki, często z własnego ogrodu. Oferowane posiłki są smaczne i zdrowe.

CENA

Zakres cenowy:

rok szkolny: 18 000-36 000 CAD + dodatkowe opłaty 500- 1 750 CAD;
semestr szkolny: 10 000-21 000 CAD + dodatkowe opłaty 250- 1 000 CAD;
wpisowe: 200-600 CAD.

Wysokość opłaty zależy od lokalizacji. Szkoły w dużych miastach mieszczą się w górnych granicach zakresu cenowego, szkoły w mniejszych miejscowościach- w dolnych granicach. Jakość szkół jest bardzo wyrównana.
Cena zawiera koszt nauki oraz zakwaterowania z wyżywieniem.

Zarezerwuj kurs:

  [recaptcha]

  Podróż

  Na życzenie uczestnika, JDJ może wykupić bilet lotniczy i zamówić odbiór z lotniska oraz transport na lotnisko w drodze powrotnej. Osobom, które chcą zorganizować przejazd samodzielnie udzielamy wskazówek dotyczących lotnisk i transferów.

  Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje