Segment cenowy:

$$$ quality

Termin:

Rożne terminy

Język kursu:

angielski

Przedział wiekowy:

16+

Typ kursu:

ogólny

Cena:

od 44 000 PLN

Oferta

Bezpłatna szkoła publiczna w Cambridge z maturą angielską (A-Level) lub międzynarodową (IB) to szkoła, z którą współpracujemy do wielu lat. Nastawienie na międzynarodowych uczniów, wysoki poziom nauczania zgodnie z angielską tradycją oraz niewielki koszt wyjazdu sprawia, że jest to jedna z najczęściej wybieranych szkół.

Programy:

 • Międzynarodowa matura IB (więcej o programie znajdziesz tutaj)
 • Matura angielska A-Level (więcej o programie znajdziesz tutaj)
 • Program roczny, połączenie A-Level i IB. Program ten łączy przedmiot z matury międzynarodowej i matury angielskiej. Program nie kończy się żadnym egzaminem, jest po prostu doświadczeniem edukacyjno-kulturowym

 

Cambridge to miasto położone nad rzeką Cam, ok 80 km na północny wschód od Londynu (45 min pociągiem). Szkoła zlokalizowana jest w północnej części miasta, ok. 25 min drogi autobusem do centrum.

Cambridge jest siedzibą drugiego po Oksfordzie najstarszego uniwersytetu w Anglii, który został założony w 1209. Klinika uniwersytecka Addenbrookes należy do jednej z największych w Wielkiej Brytanii, a jej charakterystyczny komin na stałe wpisał się w krajobraz miasta. W latach 1990–1998 miasto było siedzibą Królewskiego Obserwatorium Astronomicznego. Działające od 1584 Cambridge University Press jest najstarszym wydawnictwem na świecie.

Cambridge to miasto pełna życia i kultury. Dwa najważniejsze ośrodki muzyczne to The Corn Exchange i The Junction, gdzie można słuchać na żywo koncertów muzyki pop, rock i wiele innych. Ponadto w Cambridge jest bardzo dużo teatrów, z czego największe to Cambridge Arts Theatre, The ADC Theatre i The Junction.

Ponadto Cambridge to miasto, gdzie co roku odbywa się bardzo dużo festiwali:

Szkoła pomaga w znalezieniu rodziny goszczącej. Klient może również poszukać zakwaterowania we własnym zakresie.

 

Program Cena Termin rozpoczęcia
Matura międzynarodowa IB Opłata aplikacyjna 4000 zł, szacunkowy koszt pobytu 40 000 zł wrzesień
Matura angielska A-Level wrzesień
Program roczny, połączenie A-Level i IB wrzesień

Zarezerwuj kurs:

  [recaptcha]

  Podróż

  Na życzenie uczestnika, JDJ może wykupić bilet lotniczy i zamówić odbiór z lotniska oraz transport na lotnisko w drodze powrotnej. Osobom, które chcą zorganizować przejazd samodzielnie udzielamy wskazówek dotyczących lotnisk i transferów.

  Dla młodszych dzieci w momencie zakupu biletu, można wykupić w liniach lotniczych usługę opieki pokładowej. Wówczas dziecko od momentu przekazania go personelowi lotniska przez cały czas podróży i odpraw w obie strony przebywa pod opieką upoważnionych dorosłych osób.

  W okresie letnim proponujemy przeloty z opiekunem JDJ. Opiekun spotyka uczestników na lotnisku w Warszawie na dwie godziny przed wylotem i z nimi odbywa podróż. Na lotnisku docelowym opiekun przekazuje uczestników pracownikom szkoły językowej. W stronę powrotną procedura przebiega analogicznie.

  Osobom zainteresowanym obecnością opiekuna JDJ zarówno podczas podróży jak i pobytu proponujemy wyjazdy grupowe.

  Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje