Segment cenowy:

$$$ quality

Termin:

Rożne terminy

Język kursu:

angielski

Przedział wiekowy:

16+

Typ kursu:

ogólny

Cena:

od 26955 GBP

Najlepsza szkoła dla młodych uczniów, którzy po raz pierwszy przyjeżdżają do Wielkiej Brytanii.

Prywatna szkoła w Canterbury to tradycyjna angielska szkoła z internatem w pięknym mieście studenckim. Wielokrotnie nagradzana za najwyższym poziom edukacji, w tym za szkołę roku 2014. Jej głównym celem jest kształtowanie światowych liderów.

Szkoła ta szczególnie dba o szeroki wybór zajęć pozalekcyjnych. Uczniowie mogą wybrać jedną z wielu opcji kół zainteresować, w tym koło debat, biznesowe, mówców, młodych przedsiębiorców i wiele innych. Poza tym szkoła organizuje ciekawe zajęcia wieczorne i wiele wycieczek kulturowych. Nowoczesny i dynamiczny kampus jest doskonałym miejscem do pełnego rozwoju ucznia.

 

Programy

 • Międzynarodowa matura IB (więcej o programie znajdziesz tutaj)
 • Matura angielska A-Level (więcej o programie znajdziesz tutaj)
 • Program gimnazjalny GSCE
 • University Foundation Programme (więcej o programie znajdziesz tutaj)
 • Pre- program skierowany do osób, które potrzebują podszkolić język, wyrównać różnice programowe przed przystąpieniem do programów maturalnych lub po prostu chcą spędzić rok w szkole w Anglii w celu uzyskania doświadczenia życiowego.
 • Semestr w szkole średniej

Zakwaterowanie

Wszystkie budynki szkoły znajdują się na terenie kampusu. Szkoła posiada kilka internatów, w których uczniowie mieszkają z rówieśnikami w pokojach jedno- lub dwuosobowych.  Istnieje możliwość korzystania ze szkolnej stołówki lub samodzielnego gotowania.

Jeżeli uczeń chce doświadczyć życia w rodzinie brytyjskiej, jest również możliwość zakwaterowania w rodzinie goszczącej.

 

Czesne

Program Cena za rok Cena za semestr
Matura angielska A-Level

£17,805

£7,910

Matura międzynarodowa IB
Univeristy foundation
Program gimnazjalny GSCE
Pre- program
Semestr w szkole średniej x £6,735

 

Zakwaterowanie

 Rodzaj zakwaterowania Cena za rok Cena za semestr
Pokój jednoosobowy z łazienką £12,870 £4,290
Pokój jednoosobowy £9,150 £3,050
Pokój dwuosobowy z łazienką
Rodzina goszcząca

 

Ceny nie zawierają dodatkowych opłat, jak podręczniki, zajęcia dodatkowe, przeloty, itp.

Zarezerwuj kurs:

  [recaptcha]

  Podróż

  Na życzenie uczestnika, JDJ może wykupić bilet lotniczy i zamówić odbiór z lotniska oraz transport na lotnisko w drodze powrotnej. Osobom, które chcą zorganizować przejazd samodzielnie udzielamy wskazówek dotyczących lotnisk i transferów.

  Dla młodszych dzieci w momencie zakupu biletu, można wykupić w liniach lotniczych usługę opieki pokładowej. Wówczas dziecko od momentu przekazania go personelowi lotniska przez cały czas podróży i odpraw w obie strony przebywa pod opieką upoważnionych dorosłych osób.

  W okresie letnim proponujemy przeloty z opiekunem JDJ. Opiekun spotyka uczestników na lotnisku w Warszawie na dwie godziny przed wylotem i z nimi odbywa podróż. Na lotnisku docelowym opiekun przekazuje uczestników pracownikom szkoły językowej. W stronę powrotną procedura przebiega analogicznie.

  Osobom zainteresowanym obecnością opiekuna JDJ zarówno podczas podróży jak i pobytu proponujemy wyjazdy grupowe.

  Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje