Segment cenowy:

$$$ quality

Termin:

Rożne terminy

Język kursu:

angielski

Przedział wiekowy:

14+

Typ kursu:

ogólny

Cena:

od 34390 GBP

Oferta

Szkoła daje wyjątkową okazję poszerzania horyzontów w jednym z najważniejszych akademickich miast. Jej celem jest kształcenie młodych indywidualnych ludzi, którzy aspirują w przyszłości dostać się na najlepsze uczelnie wyższe.

Zakwaterowanie

Uczniowie mają możliwość mieszkania w jednym z kilku nowocześnie wyposażonych akademików (różniących się ceną i wiekiem uczniów) w pobliżu szkoły

Programy

 • Matura angielska A-Level (więcej o programie znajdziesz tutaj)
 • Program gimnazjalny GSCE
 • University Foundation Programme (więcej o programie znajdziesz tutaj)
 • Pre- program skierowany do osób, które potrzebują podszkolić język, wyrównać różnice programowe przed przystąpieniem do programów maturalnych lub po prostu chcą spędzić rok w szkole w Anglii w celu uzyskania doświadczenia życiowego.
 • Semestr w szkole średniej

„Cambridge is an inspirational environment and can boast more Nobel Prize winners than any other city in the world. For those pursuing a medical degree, there is access to the famous medical school at University of Cambridge Hospital, Addenbrookes”.

Cambridge to miasto położone nad rzeką Cam, ok 80 km na północny wschód od Londynu (45 min pociągiem).

Cambridge jest siedzibą drugiego po Oksfordzie najstarszego uniwersytetu w Anglii, który został założony w 1209. Klinika uniwersytecka Addenbrookes należy do jednej z największych w Wielkiej Brytanii, a jej charakterystyczny komin na stałe wpisał się w krajobraz miasta. W latach 1990–1998 miasto było siedzibą Królewskiego Obserwatorium Astronomicznego. Działające od 1584 Cambridge University Press jest najstarszym wydawnictwem na świecie.

Cambridge to miasto pełna życia i kultury. Dwa najważniejsze ośrodki muzyczne to The Corn Exchange i The Junction, gdzie można słuchać na żywo koncertów muzyki pop, rock i wiele innych. Ponadto w Cambridge jest bardzo dużo teatrów, z czego największe to Cambridge Arts Theatre, The ADC Theatre i The Junction.

Ponadto Cambridge to miasto, gdzie co roku odbywa się bardzo dużo festiwali:

 

Uczniowie mają możliwość mieszkania w jednym z kilku nowocześnie wyposażonych akademików (różniących się ceną i wiekiem uczniów) w pobliżu szkoły lub zamieszkania u rodziny goszczącej.

 • Bez względu na wybór zakwaterowania, uczniowie mają zagwarantowane:
  Stały dostęp do pokoju dziennego z pełnie wyposażoną kuchnią, gdzie możńa przygotować przekąskę.
 • Wyżywienie na terenie stołówki szkolnej
 • Zaledwie 15 minut odległości od centrum miasta
 • Dostęp do wifi
 • Każdy uczeń ma pokój wyposażony w nowe, wysokiej jakości meble, aby czuć się jak w domu

 

Szkoła posiada 230 pokoi jednoosobowych z łazienką w internacie.

 

Czesne Cena za 3 semestry Cena za semestr
GSCE £25,305 £8,435
Pre: Programme £25,305 £8,435
University Foundation £25,305 £8,435
A-Level £25,305 £8,435
Semestr w szkole średniej (2 semestry) £18,480 £9,240
Zakwaterowanie
Pokój w akademiku z wyżywieniem £13,055 £4,440
Pokój u rodziny goszczącej z wyżywieniem   £9,085 £3,090
Pokój w akademiku bez wyżywienia £10,675 £3,630

Zarezerwuj kurs:

  [recaptcha]

  Podróż

  Na życzenie uczestnika, JDJ może wykupić bilet lotniczy i zamówić odbiór z lotniska oraz transport na lotnisko w drodze powrotnej. Osobom, które chcą zorganizować przejazd samodzielnie udzielamy wskazówek dotyczących lotnisk i transferów.

  Dla młodszych dzieci w momencie zakupu biletu, można wykupić w liniach lotniczych usługę opieki pokładowej. Wówczas dziecko od momentu przekazania go personelowi lotniska przez cały czas podróży i odpraw w obie strony przebywa pod opieką upoważnionych dorosłych osób.

  W okresie letnim proponujemy przeloty z opiekunem JDJ. Opiekun spotyka uczestników na lotnisku w Warszawie na dwie godziny przed wylotem i z nimi odbywa podróż. Na lotnisku docelowym opiekun przekazuje uczestników pracownikom szkoły językowej. W stronę powrotną procedura przebiega analogicznie.

  Osobom zainteresowanym obecnością opiekuna JDJ zarówno podczas podróży jak i pobytu proponujemy wyjazdy grupowe.

  Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje