Segment cenowy:

$$$ prestigue

Termin:

Rożne terminy

Język kursu:

angielski

Przedział wiekowy:

14+

Typ kursu:

ogólny

Cena:

od 15000 USD

 

WYJĄTKOWA OFERTA: SEMESTR W SZKOLE ŚREDNIEJ ZA 15 000 USD!

Szkoła prywatna w Bostonie specjalizuje się w kształceniu młodych liderów, szczególnie w dziedzinie ekonomii i biznesu, dzięki innowacyjnemu programowi Instytutu Globalnego Biznesu (IGB), będącego integralną częścią nauczania w szkole.

Fakultatywne zajęcia zapewniają uczniom doświadczenie w zakresie przedsiębiorczości, sprawiedliwości społecznej, innowacji i  odpowiedzialności za środowisko naturalne. Program jest bardzo interdyscyplinarny, dzięki czemu uczniowie odkrywają różne dziedziny i potencjalne możliwości przyszłej kariery. Wszyscy uczniowie są zobowiązani do uczestnictwa w kursach z profesjonalnej komunikacji i zarządzania finansami, dzięki którym rozwijają umiejętności współpracy z ludźmi, komunikacji, zarządzania i podejmowania decyzji. Absolwenci szkoły są przygotowani, aby na uczelni wyższej szybko się zintegrować i i stać się skutecznymi liderami.

Programy:

Uczniowie mogą wybrać jedną z wielu ścieżek programów dopasowanych do indywidualnych potrzeb i różnym stopniem zaangażowania w zajęcia fakultatywne.

Matura amerykańska – High School Diploma
Matura amerykańska z dyplomem honorowych IGB
Matura amerykańska z certyfikatem IGB
Semestr w szkole średniej w USA

Istnieje możliwość nauki przez semestr, rok, dwa, trzy lub cztery lata.

 

Wymagania:
Wiek: 14+
Język: średniozaawansowany

 

Aby dopełnić całe doświadczenie programu Instytutu Globalnego Biznesu, od 2016 szkoła przenosi się do nowoczesnego kampusu na przedmieściach Bostonu, w którym znajduje się wiele fantastycznych udogodnień:

Innowacyjne miejsca do nauki.

Uczniowie będą mogli znaleźć przyjazne miejsce do nauki na terenie całego ośrodka. Na terenie stylizowanych sal będzie można szukać inspiracji twórczych. W wielu laboratoriach będzie możliwość przetestowania najnowszych doświadczeń naukowych, a w salach: muzycznej, siłowni, tanecznej lub sztuki będzie można się zrelaksować.

Kafejka

Głodni uczniowie mogą w każdej chwili wybrać posiłek z kuchni z całego świata w kafejce na terenie ośrodka.

Pokoje jednoosobowe z łazienką

Patrz zakwaterowania

Przestrzenie społeczne

Dla uczniów kochających sport istnieje możliwość trenowania w nowoczesnej sali sportowej lub na jednym z wielu boisk. Jeżeli ktoś w wolnym czasie woli posiedzieć przy kawie z przyjaciółmi, idealnie nadaje się do tego pokój dzienny zlokalizowany w centrum kampusu.

Nowoczesny kampus szkoły znajduje się ok 20 km od centrum Bostonu, miasta pełnego kultury i nauki, w którym mają siedzibę najlepsze uczelnie w USA. Bliska lokalizacja zapewnia możliwość korzystania z wielu atrakcji miasta oraz uczęszczanie na zajęcia pozaszkolne. Jednocześnie piękne otoczenie szkoły zapewnia przyjazną atmosferę, pełne bezpieczeństwo i idealne warunki do nauki.

 

Istnieje możliwość zakwaterowania w szkolnych internatach lub u rodzin goszczących.

Akademiki znajdują się 20 min drogi o budynku szkoły. Uczniowie mieszkają w nowocześnie wyposażonych pokojach dwuoosobowych.

 

Szkoła średnia i matura w USA $45,250 (możliwość uzyskania stypendium)
Rok w szkole średniej $27,500
Semestr w szkole średniej $15,000

Zarezerwuj kurs:

  [recaptcha]

  Podróż

  Na życzenie uczestnika, JDJ może wykupić bilet lotniczy i zamówić odbiór z lotniska oraz transport na lotnisko w drodze powrotnej. Osobom, które chcą zorganizować przejazd samodzielnie udzielamy wskazówek dotyczących lotnisk i transferów.

  Dla młodszych dzieci w momencie zakupu biletu, można wykupić w liniach lotniczych usługę opieki pokładowej. Wówczas dziecko od momentu przekazania go personelowi lotniska przez cały czas podróży i odpraw w obie strony przebywa pod opieką upoważnionych dorosłych osób.

  W okresie letnim proponujemy przeloty z opiekunem JDJ. Opiekun spotyka uczestników na lotnisku w Warszawie na dwie godziny przed wylotem i z nimi odbywa podróż. Na lotnisku docelowym opiekun przekazuje uczestników pracownikom szkoły językowej. W stronę powrotną procedura przebiega analogicznie.

  Osobom zainteresowanym obecnością opiekuna JDJ zarówno podczas podróży jak i pobytu proponujemy wyjazdy grupowe.

  Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje