Segment cenowy:

$$$ quality

Termin:

24 czerwca - 18 sierpnia

Język kursu:

francuski

Przedział wiekowy:

11-16

Typ kursu:

ogólny

Cena:

od 790 EUR

Oferta

 

20 lekcji tygodniowo,
1 lekcja trwa 45 min,
Wielkość grupy: max. 15 os.,
Poziomy: A1, A2, B1, B2
Dostępność kursu w 2018: 24 czerwca do 18 sierpnia.
Zajęcia nie odbywają się 15 sierpnia.

Kursy Młodzieżowe

Szkoła Języka Francuskiego Montpellier jest jedną z najlepiej znanych francuskich szkół językowych we Francji z tysiącami uczniów z całego świata przyjeżdżających do nas by nauczyć się języka francuskiego we Francji. Od 1996 r Szkoła Języka Francuskiego organizowała pobyty językowe w Montpellier dla dorosłych i młodzieży, grup i osób indywidualnych, w przyjaznej, rodzinnej atmosferze, ze wspaniałą mieszanką narodowości i grup wiekowych podczas kursu. Nasz szkoła oferuje wysokiej jakości kursy języka francuskiego, prowadzone przez kompetentnych i entuzjastycznych nauczycieli, ostrożnie dobieranym zakwaterowaniem i szeroką gamą programów rekreacyjnych i kulturalnych. Najlepszym sposobem, aby nauczyć się francuskiego we Francji i odkryć francuską kulturę, jest korzystanie ze wszystkich przyjemności wspaniałego południa Francji! Nasza szkoła języka francuskiego znajdująca się w historycznym centrum Montpellier oferuje wszystko, co jest potrzebne by nauczyć się Francuskiego w najlepszych możliwych warunkach i aby wydobyć jak najwięcej ze swojego językowego pobytu w południowej Francji! Instytut Francuski oferuje szansę aby uczyć się francuskiego w czarującym, ciepłym i przyjaznym otoczeniu.

Kusy

Kursy w których uczestniczą studenci składają się z 20 lekcji tygodniowo, z możliwością dodania 4 dodatkowych lekcji indywidualnych w tygodniu w godzinach popołudniowych.

Wszyscy nauczyciele mają doświadczenie, entuzjazm i używają zabawy i interaktywnych metod nauczania, aby pomóc studentom uzyskać jak najwięcej z pobytu u nas. Używamy zintegrowanego podejścia komunikacyjnego w naszym nauczaniu, które koncentruje się na studencie i jego / jej środowisku. Szczególną uwagę przywiązuje się do poprawy umiejętności mówienia i słuchania, poprzez odgrywanie ról, dyskusje, filmy i piosenki, działania, itp.

Maksymalna wielkość grupy dla kursów letnich wynosi 15, a minimalna długość pobytu to jeden tydzień. Poziomy językowe (Common European Framework) dostępne są kursy Juniorów A1, A2, B1, B2. Jedna lekcja = 45 minut.

Lokalizacja

Montpellier

Nasza szkoła języka francuskiego znajduje się w samym sercu zabytkowego deptaku w centrum Montpellier, w przepięknej kamienicy z 17 wieku. Place de la Comedie, główny plac Montpellier z jego słonecznymi tarasami kawiarni, znajduje się tylko kilka minut spacerem od nas. Szkoła Języka Francuskiego pozwala uczyć się francuskiego w wyjątkowych warunkach w samym sercu centrum miasta, ze wszystkim, co może być potrzebne w odległości spaceru. Blisko naszej unikalnej lokalizacji, znajdziesz wiele kawiarni, barów, restauracji, sklepów, kin, muzeów, ogrodów, itp., które pomogą Ci w pełni cieszyć się pobytem we Francji. Szkoła znajduje się w pobliżu przystanków autobusowych i tramwajowych, prowadzących prosto do piaszczystych plaż Morza Śródziemnego, i około 5 minut spacerem od dworca kolejowego.

Zaplecze szkoły

 • 6 w pełni wyposażonych, przestrzennych i doświetlonych sal lekcyjnych, pomagających w nauce języka francuskiego w najlepszych warunkach
 • Komputery z płaskimi monitorami i Internetem o dużej prędkości oraz bezprzewodowym dostępem (WiFi) bez opłat
 • Poczekalnia z herbatą, kawą, czekoladą i świeżymi napojami
 • Niezwykły taras, idealny do relaksu z przyjaciółmi podczas przerw i do rozkoszowania się wieloma słonecznymi dniami w południowej Francji
 • Centrum zasobów z kolekcją francuskojęzycznych filmów, francuską literaturą i podręcznikami, których możesz użyć jako uzupełnienie swojej nauki.
 • Informacja turystyczna z lokalnymi magazynami, gazetami, przewodnikami turystycznymi,

Zakwaterowanie

W czasie pobytu na kursie języka francuskiego dla młodzieży w Montpelier, uczniowie mają możliwość pozostania u francuskiej rodziny goszczącej lub w akademiku.

Francuska rodzina goszcząca

Pobyt u francuskiej rodziny goszczącej zapewnia doświadczenie pełnego zanurzenia we francuską kulturę i jest najlepszym sposobem poprawy swoich umiejętności językowych podczas pobytu uczniów w Szkole Języka Francuskiego. Pobyt z francuską rodziną daje uczniom nie tylko doskonałą okazję do poznania francuskiego sposobu życia, ale również dodatkowe możliwości do ćwiczenia ich francuskiego, a także dzielenia posiłków z rodziną. Młodsi uczniowie mogą przebywać w pokojach dwuosobowych u jednej z naszych starannie wybranych rodzin goszczących. Większość rodzin gości uczniów od wielu lat i bardzo dobrze zna doświadczenia jakie przeżywają młodzi studenci. Rodziny żyją bardzo blisko do szkoły językowej lub w odległości tylko krótkiej jazdy autobusem lub tramwajem.

Akademik

Uczniowie w wieku powyżej 14 lat mają możliwość pobytu w akademiku w pojedynczych lub podwójnych pokojach typu studio. Studio posiada własny w pełni wyposażony aneks kuchenny, łazienkę z prysznicem, WC i umywalką, a także łóżko, biurko i szafę. Ośrodek dysponuje świetlicą z gorącymi i zimnymi napojami oraz automatu z przekąskami, strefą nauki, jasnym i przestronnym patio ze stołami i krzesłami oraz pralnią. Pracownicy Szkoły Języka Francuskiego przebywają w akademiku stale, co oznacza, że uczniowie otrzymują doskonały nadzór i opiekę, a godzina policyjna ma zastosowanie do wszystkich studentów.
Śniadanie, lunch i kolacja są zapewnionę zarówno w centrum Francuskiej Szkoły Językowej, które znajduje się odległości krótkiego spaceru, lub w lokalnych kawiarniach i restauracjach. Pracownicy szkoły nadzorują uczniów przez cały czas. Podczas weekendów zapewniamy suchy prowiant na lunch.

Cennik 2019

Kurs językowy Zakwaterowanie i wyżywienie Cena / tydzień
20 porannych lekcji Akademik 14+, pełne wyżywienie 790 €
20 porannych lekcji Rodzina goszcząca, pełne wyżywienie 790 €
20 porannych lekcji Z aktywnościami i lunchem, bez zakwaterowania 410 €
20 porannych lekcji Bez aktywności i bez zakwaterowania 230 €
4 dodatkowych lekcji indywidualnych (popołudnie) 240 €
Transfer** – Akademik W jedną stronę Powrót
Stacja kolejowa Montpellier 40 € 80 €
Lotnisko Montpellier 55 € 90 €
Lotnisko Nîmes 140 € 260 €
Lotnisko Marseille 240 € 480 €
Uczeń podróżujący samotnie samolotem(Nieletni bez opieki) Dodatkowe 30 € za transfer do powyższych cen
Transfer** One-Way Return
Dworzec autobusowy Montpellier 80 € 150 €

 

Powyższe ceny transferowe to ceny netto. Proszę dodać 30% do powyższych cen transferów między 22:00 i 07h00.

Kurs letni: 25 czerwca – 19 sierpnia 2017
Opcja akademika dostępna jest tylko dla uczniów w wieku 14-16.
Opłata za kurs obejmuje: naukę języka, wybrane zakwaterowanie, popołudniowe i wieczorne aktywności, program wycieczek
Kurs francuskiego = lekcje 20 x 45 minut w tygodniu. Maksymalnie 15 osób w grupie.

Noclegi dodatkowy dzień za: 50 € za noc.
Dla grup, ceny zawierają darmowo miejsce dla lidera grupy na 15 płacących uczniów.

Zarezerwuj kurs:

  [recaptcha]

  Podróż

  Przelot indywidualny

  Na życzenie uczestnika, JDJ może wykupić bilet lotniczy i zamówić odbiór z lotniska oraz transport na lotnisko w drodze powrotnej. Osobom, które chcą zorganizować przejazd samodzielnie udzielamy wskazówek dotyczących lotnisk i transferów.
  Przelot z opiekunem

  Asysta pokładowa. Dla młodszych dzieci w momencie zakupu biletu, można wykupić w liniach lotniczych usługę opieki pokładowej. Wówczas dziecko od momentu przekazania go personelowi lotniska przez cały czas podróży i odpraw w obie strony przebywa pod opieką upoważnionych dorosłych osób.

   

  Przelot i pobyt z opiekunem

  Osobom zainteresowanym obecnością opiekuna JDJ zarówno podczas podróży jak i pobytu proponujemy wyjazdy grupowe.
  Pełna oferta tutaj http://jdj.com.pl/category/kurs/dzieci-i-mlodziez/lato/wyjazdy-z-opiekunem/?post_type=szkoa

  Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje