Segment cenowy:

$$$ quality

Termin:

W każdy poniedziałek

Język kursu:

francuski

Przedział wiekowy:

16+

Typ kursu:

ogólny

Cena:

od 540 EUR

Oferta

Szkoła Jezyka Francuskiego Montpellier jest jedną z najlepej znanych francuskich szkół językowych we Francji z tysiącami uczniów z całego świata przyjeżdzających do nas by nauczyć się języka francuskiego we Francji.
Od 1996 r Szkoła Jezyka Francuskiego organizowała pobyty językowe w Montpellier dla dorosłych i młodzieży, grup i osób indywidualnych, w przyjaznej, rodzinnej atmosferze, ze wspaniałą mieszanką narodowości i grup wiekowych podczas kursu. Nasz szkoła oferuje wysokiej jakości kursy języka francuskiego, prowadzone przez kompetentnych i entuzjastycznych nauczycieli, ostrośnie dobieranym zakwaterowaniem i szeroką gamą programów rekreacyjnych i kulturalnych. Najlepszym sposobem, aby nauczyć się francuskiego we Francji i odkryć francuską kulturę, jest korzystanie ze wszystkich przyjemności wspaniałego południa Francji!

Oferowane kursy

Kurs standardowy (20 lekcji w grupie)

Kurs intensywny (26 lub 30 lekcji w grupie)

 • Intensywny 20 + 6, w tym kursie uczniowie odbywają standardowy kurs francuskiego z 20 zajęciami grupowymi w godzinach porannych i mają 6 dodatkowych lekcji we wtorek i czwartek po południu.
 • Intensywny 20 + 10, w tym kursie uczniowie odbywają standardowy kurs francuskiego z 20 zajęciami grupowymi w godzinach porannych i mają dodatkowe 10 lekcji we wtorek, środę i czwartek po południu.

Kurs mieszany ( 26 + 4 ) lub ( 20 + 10 )

Kurs mieszany dostępny jest z 5 lub 10 lekcjami indywidualnymi w godzinach popołudniowych :

 • Łączone ( 20 + 5 ), uczniowie odbywają standardowy kurs francuskiego z 20 zajęciami grupowymi w godzinach porannych i mają 5 lekcji indywidualnych po południu .
 • Łączone ( 20 + 10 ), uczniowie odbywają standardowy kurs francuskiego z 20 zajęciami grupowymi w godzinach porannych i mają 10 lekcji indywidualnych po południu .

Pozostałe kursy

 •  DELF/DALF
 • French and Cooking
 • A/AS
 • IB
 • lekcje indywidualne
 • kursy długoterminowe

Lokalizacja

Montpellier

Nasza szkoła języka francuskiego znajduje się w samym sercu zabytkowego deptaku w centrum Montpellier, w przepięknej kamienicy z 17 wieku. Place de la Comedie, główny plac Montpellier z jego słonecznymi tarasami i kawiarniami, znajduje się tylko kilka minut spacerem od nas. Szkoła Języka Francuskiego pozwala uczyć się francuskiego w wyjątkowych warunkach w samym sercu centrum miasta.  Wszystko, co może być potrzebne studentowi znajduje się w odległości spaceru.
Blisko naszej unikalnej lokalizacji, znajdziesz wiele kawiarni, barów, restauracji, sklepów, kin, muzeów, ogrodów, itp., które pomogą Ci w pełni cieszyć się pobytem we Francji.
Szkoła znajduje się w pobliżu przystanków autobusowych i tramwajowych, prowadzących prosto do piaszczystych plaż Morza Śródziemnego, i około 5 minut spacerem od dworca kolejowego.

Zaplecze szkoły

 • 6 w pełni wyposażonych, przestrzennych i doświetlonych sal lekcyjnych, pomagających w nauce języka francuskiego w najlepszych warunkach
 • Komputery z płaskimi monitorami i Internetem o dużej prędkości oraz bezprzewodowym dostępem (WiFi) bez opłat
 • Poczekalnia z herbatą, kawą, czekoladą i świeżymi napojami
 • Niezwykły taras, idealny do relaksu z przyjaciółmi podczas przerw i do rozkoszowania się wieloma słonecznymi dniami w południowej Francji
 • Centrum zasobów z kolekcją francuskojęzycznych filmów, francuską literaturą i podręcznikami, których możesz użyć jako uzupełnienie swojej nauki.
 • Informacja turystyczna z lokalnymi magazynami, gazetami, przewodnikami turystycznymi

Zakwaterowanie

Rodzina goszcząca

Decydując się na pobyt we francuskiej rodzinie goszczącej jest właściwą drogą, jeśli naprawdę chcesz poprawić język francuski jak najwięcej podczas pobytu językowego. Pobyt z francuską rodziną zapewnia pełne możliwości zanurzenia się w język. Podczas pobytu u rodziny goszczącej otrzymasz dodatkowe możliwości ćwiczenia francuskiego dzieląc posiłki z rodziną. Pobyt z francuską rodziną jest również fantastycznym sposobem na odkrywanie francuskiego stylu życia i kultury francuskiej .
Francuskie Rodziny goszczące wybrane z wielką starannością. Rodziny mieszkają w pobliżu szkoły lub w odległości krótkiej jazdy autobusem lub tramwajem.
Dostępne w trzech różnych opcjiach

 • Śniadanie i obiadokolacja
 • Bed & Breakfast
 • Wyżywienie we własnym zakresie

Akademik

Pobyt w domu studenckim jest bardziej niezależną możliwością zakwaterowania, gdzie masz okazję spotkać studentów z całego świata. Rezydencja znajduje się w centrum miasta, zaledwie 10 minut spacerem od szkoły i Place de la Comédie, sercu Montpellier. Noclegi będą zarezerwowane dla studentów w pojedyńczym lub wspólnym ‚studio’, każdy z własnym, w pełni wyposażonym aneksem kuchennym z lodówką, kuchenką mikrofalową i małą powierzchnią do gotowania. Studia posiadają łazienkę z prysznicem, WC i umywalką, a także łóżko, biurko i szafę, są wyposażone w łącze telefoniczne i bezpłatny Internet.
Ośrodek dysponuje świetlicą z gorącymi i zimnymi napojami oraz automatem z przekąskami, strefą nauki, jasnym i przestronnym patio ze stołami i krzesłami oraz pralni.

Apartamenty i hotel

Można wybrać pobyt w apartamentach lub w hotelu (2, 3 lub 4 *). Jest to idealnym rozwiązaniem dla pobytu wraz z całą rodziną lub na pobyt krótkoterminowy. Rezerwujemy pokoje na życzenie lub możemy polecić hotel dla bezpośredniej rezerwacji.

Cennik 2019

 

Cena obejmuje: naukę języka francuskiego, korzystanie z materiałów edukacyjnych Szkoły Języka Francuskiego, certyfikat ukończenia kursu, opiekę, powitanie, wycieczkę po Montpellier

Kursy grupowe zawierają 15-minutową przerwę w ciągu dnia

Cena podana jest w €.
Wpisowe 80 €

Kursy ogólne Lekcje /tydzień 1-3
tydzień
4-6 tygodnie 7- 11
tygodnie
12-19 tygodnie 20+
Standard 20 20 230 € 220 € 200 € 180 € 150 €
Intensywny 20 + 6(Standard + 6 lekcji grupowych) 26 300 € 290 € 270 € 250 € 230 €
Intensywny 20 + 10(Standard + 10 lekcji grupowych) 30 330 € 320 € 300 € 280 € 250 €
Intensywny 20 + 6 + 4 (Standard + 6 lekcji grupowych+ 4 lekcje indywidualne) 30 500 € 490 € 450 € 430 € 410 €
Kombinacja 20 + 10(Standard + 10 lekcji indywidualnych) 30 680 € 670  € 650 € 630 € 610 €
Kursy specjalne Lekcje /tydzień 1
tydzień
2 tygodnie 3 tygodnie 4 tygodnie Extra tydzień(5+)
DELF/DALF Przygotowanie do egzaminu*(Standard + 6 lekcji grupowych) 30  – 1320 €
Długość kursu Ilość lekcji 1-2 tygodni 3-4

tygodni

5-6
tygodni
7-8
Francuski i gotowanie(Standard + 8 lekcji gotowania) 28 370 € 360 € 350 € 340 €
Program dla nauczycieli(Zawiera program aktywności) 30 380 € 16.07-30.07
Lekcje indywidualne 1 lekcja = 55 € 10 lekcji = 500 € 20 lekcji = 900 €
Lekcje dwa – na – jeden 1 lekcja = 40 € 10 lekcji = 375 € 20 lekcji = 700 €

 

1 lekcja = 45 minut
*Daty dla DELF/DALF zależne od terminu egzaminu, minimum cztery tygodnie rejestracji
**Dodatkowa lekcja indywidualna na życzenie za 55 € za lekcję

Zakwaterowanie Cena / tydzień
Rodzina goszcząca*, wyżywienie we własnym zakresie 130 €
Rodzina goszczące*, nocleg i śniadanie 150 €
Rodzina goszcząca*, częściowe wyżywienie 200 €
Akademik, wyżywienie we własnym zakresie 210 €
Hotel Na życzenie
Dwu-trzy-cztero-gwiazdkowy hotel Na życzenie

*Rodzina goszcząca jako miejsce zakwaterowania obejmuje transfer do / z Lotniska Montpellier lub dworca kolejowego w Montpellier

Transfer** – akademik W jedną stronę w dwie strony
Dworzec kolejowy Montpellier 40 € 80 €
Lotnisko Montpellier 55 € 90 €
Nîmes, Béziers, Carcassonne, Marseille Na życzenie
Transfer** – Rodzina goszcząca W jedną stronę Powrót
Dworzec autobusowy Montpellier w cenie w cenie
Lotnisko Montpellier w cenie w cenie

**Stawki netto

 

Zarezerwuj kurs:

  [recaptcha]

  Podróż

  Na życzenie uczestnika, JDJ może wykupić bilet lotniczy i zamówić odbiór z lotniska oraz transport na lotnisko w drodze powrotnej. Osobom, które chcą zorganizować przejazd samodzielnie udzielamy wskazówek dotyczących lotnisk i transferów.

  Dla młodszych dzieci w momencie zakupu biletu, można wykupić w liniach lotniczych usługę opieki pokładowej. Wówczas dziecko od momentu przekazania go personelowi lotniska przez cały czas podróży i odpraw w obie strony przebywa pod opieką upoważnionych dorosłych osób.

  W okresie letnim proponujemy przeloty z opiekunem JDJ. Opiekun spotyka uczestników na lotnisku w Warszawie na dwie godziny przed wylotem i z nimi odbywa podróż. Na lotnisku docelowym opiekun przekazuje uczestników pracownikom szkoły językowej. W stronę powrotną procedura przebiega analogicznie.

  Osobom zainteresowanym obecnością opiekuna JDJ zarówno podczas podróży jak i pobytu proponujemy wyjazdy grupowe.

  Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje