Segment cenowy:

$$$ quality

Termin:

każdy poniedziałek 24.06.2017-9.09.2017

Język kursu:

angielski

Przedział wiekowy:

17-20 lat

Typ kursu:

ogólny

Cena:

od 1245 EUR

Oferta

 

Wyłącznie międzynarodowe grupy.

Wakacyjna atmosfera.

Wysoki standard zakwaterowania.

 

Plaża, woda i słońce, a do tego efektywne lekcje języka angielskiego. Kurs na Malcie to idealne połączenie wakacyjnego wyjazdu z nauką. Program jest przygotowany w ten sposób, aby uczestnicy poczuli prawdziwe wakacje. Zajęcia pozalekcyjne, w tym pobyt na pięknych plażach, zabawy na basenie, fantastyczne wycieczki gwarantują niezapomniane wakacje. Kursy są dostosowane do grupy wiekowej, grupa Young Adults może się cieszyć pełną swobodą oraz specjalnym programem w trakcie którego nawiązuje nowe znajomości m.in na przyjęciu powitalnym, poznają historię Malty podczas cultural tour czy relaksuje się podczas boat trip. Udział w oferowanych zajęciach pozalekcyjnych jest dobrowolny. Pozostały czas uczestnicy organizują sobie samodzielnie według własnych preferencji.

100% zabawy podczas nauki

Uczestnicy uczą się z rówieśnikami, jak również są zakwaterowanie według grup wiekowych, mają osobnych koordynatorów i program zajęć pozalekcyjnych.
20 lekcji (po 45 min) w klasach 12 osobowych. Zajęcia dla grupy Young Adults odbywają się w głównym budynku szkoły o różnych porach dnia. Dojazdy organizowane są przez szkołę (ok. 15-20 min). Zmiana grupy na wyższy/niższy poziom możliwa jest w poniedziałki i wtorki.

ass  dsf

Przyjaciele z całego świata

Niezwykła lokalizacja szkoły sprawia, że jest ona bardzo popularnym ośrodkiem. Dlatego przyjeżdżają tu uczniowie z całego świata. Tak duże zróżnicowanie kulturowe zapewnia, że dzieci bawią się z obcokrajowcami, ucząc się języka angielskiego i poznając przyjaciół z całego świata.

13866685_1386129424736588_761121934_n  13950497_1393367267346137_278722636_o

Udogodnienia w szkole:

 • nowoczesne, przestrzenne i jasne sale do nauki
 • klimatyzacja
 • najnowsze technologie, w tym interaktywne tablice
 • dostęp do bezprzewodowego internetu

Dni wolne na Malcie:

 

W związku z dniem wolnym 29 czerwca oraz 15 sierpnia, zajęcia według programu niedzielnego.
Uczestnicy mają do dyspozycji wszystkie atrakcje dostępne na terenie hotelu.

Lokalizacja

Malta to niewielka wyspa na Morzu Śródziemnym. Śródziemnomorski klimat i piękne, piaszczyste plaże uprzyjemniają naukę języka. Malta swej lokalizacji zawdzięcza wpływy wielu kultur, które widać na każdym kroku. Jest jednym z najczęściej wybieranych miejsc na wypoczynek, co gwarantuje międzynarodowe otoczenie. Zakwaterowanie w Salina Bay, nauka w klasach zlokalizowanych na terenie hotelu lub w jednej z siostrzanych szkół. Dojazdy organizowane przez szkołę.

 

56  4  1

Zakwaterowanie

Rezydencja szkolna, hotel Salini Resort 17-20 lat

Uczestnicy są zakwaterowanie w  pokojach czteroosobowych z własną łazienką. W 4- gwiazdkowym hotelu zlokalizowanym w Salina Bay. W cenie gorące śniadania i kolacje, lunch we własnym zakresie. Do dyspozycji uczestników basen, kort tenisowy oraz boisko. Bez dodatkowych opłat, uczestnicy mogą korzystać z transportu oferowanego przez szkołę. Zakwaterowanie ustalane z góry przez szkołę. Chęć zakwaterowania z innym uczestnikiem kursu, należy zgłosić przy rezerwacji. Wszelkie zmiany zakwaterowania możliwe pod koniec tygodnia, po konsultacji ze szkołą. Ze względu na wiek grupa Young Adults otrzymuje pełną swobodę, samodzielnie decyduje w których zajęciach dodatkowych uczestniczy.

 

salini-resort  salini-resort-5

 

Cennik 2017

Cena kursu zawiera: naukę, wyżywienie, zakwaterowanie, program zajęć dodatkowych, program wycieczkowy wraz z biletami wstępu, transfery, opcjonalnie opieka polskiego opiekuna podczas przelotu

Cena w EURO
Wpisowe 45 €
Rezydencja 2 tygodnie 1200 €
Opłata klimatyczna  max. 5 €
Depozyt płatny w dniu przyjazdu, zwrotny w dniu wyjazdu ze szkoły  € 100

Zarezerwuj kurs:

  [recaptcha]

  Podróż

  Przelot indywidualny

  Na życzenie uczestnika, JDJ może wykupić bilet lotniczy i zamówić odbiór z lotniska oraz transport na lotnisko w drodze powrotnej. Osobom, które chcą zorganizować przejazd samodzielnie udzielamy wskazówek dotyczących lotnisk i transferów.
  Przelot z opiekunem

  Asysta pokładowa. Dla młodszych dzieci w momencie zakupu biletu, można wykupić w liniach lotniczych usługę opieki pokładowej. Wówczas dziecko od momentu przekazania go personelowi lotniska przez cały czas podróży i odpraw w obie strony przebywa pod opieką upoważnionych dorosłych osób.

  Przelot z opiekunem JDJ. W okresie letnim proponujemy przeloty z opiekunem JDJ. Opiekun spotyka uczestników na lotnisku w Warszawie na dwie godziny przed wylotem i z nimi odbywa podróż. Na lotnisku docelowym opiekun przekazuje uczestników pracownikom szkoły językowej. W stronę powrotną procedura przebiega analogicznie. Daty wylotów z opiekunem JDJ:

  Warszawa- Malta 24.06,  1.07, 15.07, 29.07, 5.08 (powrót po 2- 4 tygodniach w zależności od wykupionego kursu)

  Przelot i pobyt z opiekunem

  Osobom zainteresowanym obecnością opiekuna JDJ zarówno podczas podróży jak i pobytu proponujemy wyjazdy grupowe.
  Pełna oferta tutaj http://jdj.com.pl/category/kurs/dzieci-i-mlodziez/lato/wyjazdy-z-opiekunem/?post_type=szkoa

  Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje