Segment cenowy:

$$$ economy

Termin:

termin rozpoczęcia kursu: w każdy poniedziałek: czerwiec - sierpień 2021 r

Język kursu:

angielski

Przedział wiekowy:

13-17 lat

Typ kursu:

ogólny

Cena:

od: 545,- EUR

 

Oferta

100 % zabawy podczas nauki.

Wakacyjna atmosfera.

Możliwość poznania prawdziwego maltańskiego życia.

 

Plaża, woda i słońce, a do tego efektywne lekcje języka angielskiego. Kurs na Malcie to idealne połączenie wakacyjnego wyjazdu z nauką. Program jest przygotowany w ten sposób, aby uczestnicy poczuli prawdziwe wakacje. Zajęcia pozalekcyjne, w tym pobyt na pięknych plażach, zabawy na basenie, fantastyczne wycieczki gwarantują niezapomniane wakacje. Kursy są dostosowane do grupy wiekowej, dzięki czemu uczestnicy mogą się cieszyć swobodą oraz specjalnym programem w trakcie którego nawiązuje nowe znajomości m.in na przyjęciu powitalnym, poznają historię Malty podczas cultural tour czy relaksuje się podczas boat trip. Udział w oferowanych zajęciach pozalekcyjnych jest dobrowolny. Pozostały czas wolny uczestnicy organizują sobie samodzielnie według własnych preferencji.

100% zabawy podczas nauki

Uczestnicy uczą się z rówieśnikami, jak również są zakwaterowanie według grup wiekowych, mają osobnych koordynatorów i program zajęć pozalekcyjnych.
20 lekcji (po 45 min) w klasach 15 osobowych. Zajęcia odbywają się w różnych szkołach w zależności od grupy wiekowej oraz o różnych porach dnia. Dojazdy organizowane są przez szkołę (ok. 15-20 min). Zmiana grupy na wyższy/niższy poziom możliwa jest w poniedziałki i wtorki. Udział w aktywnościach jest dobrowolny i zróżnicowany w zależności od grupy wiekowej. Należy pamiętać o zgłoszeniu chęci uczestnictwa w aktywnościach, u koordynatora wycieczek.

unspecified   dsf

Przyjaciele z całego świata

Niezwykła lokalizacja szkoły sprawia, że jest ona bardzo popularnym ośrodkiem. Dlatego przyjeżdżają tu uczniowie z całego świata. Tak duże zróżnicowanie kulturowe zapewnia, że dzieci bawią się z obcokrajowcami, ucząc się języka angielskiego i poznając przyjaciół z całego świata.

13950497_1393367267346137_278722636_o  13616365_1390748164274714_1679426167_o

Udogodnienia w szkole:

 • nowoczesne, przestrzenne i jasne sale do nauki
 • najnowsze technologie nauczania
 • dostęp do bezprzewodowego internetu (Young Adults)

Dni wolne na Malcie:

W związku z dniem wolnym (święto) 29 czerwca oraz 15 sierpnia, zajęcia według programu niedzielnego.
Uczestnicy mają do dyspozycji wszystkie atrakcje dostępne na terenie hotelu.

Malta to niewielka wyspa na Morzu Śródziemnym. Śródziemnomorski klimat i piękne, piaszczyste plaże uprzyjemniają naukę języka. Malta swej lokalizacji zawdzięcza wpływy wielu kultur, które widać na każdym kroku. Jest jednym z najczęściej wybieranych miejsc na wypoczynek, co gwarantuje międzynarodowe otoczenie.

 

 

3  11  18

Rodzina goszcząca

Zakwaterowanie u rodziny pozwala na kontakt z mieszkańcami Malty, jest możliwością poznania ich kultury i tradycji. Poznaj tą przepiękną wyspę oraz zobacz jak wygląda życie prawdziwego Maltańczyka.

13898399_1393365924012938_1005846913_o  13

 

Teens & Juniors (13-17 lat)
Cenne informację po przyjeździe:

 • Zapytaj rodzinę gdzie jest najbliższy „pick up point”, informacja znajduje się również na twoim identyfikatorze. Z tego punktu uczestnicy odbierani są na lekcje oraz aktywności. Czekaj w wyznaczonym miejscu o wyznaczonej przez szkołę godzinie.
 • Aktywności pozalekcyjne nie są obowiązkowe, dlatego należy zgłosić chęć udziału w nich koordynatorowi. Resztę wolnego czasu uczestnicy organizują we własnym zakresie.
 • Jeżeli nie zabrałeś/aś ze sobą ręcznika, poproś o niego rodzinę. Pamiętaj iż nie należy go używać na plaży.
 • Raz w tygodniu zmieniana jest pościel i ręczniki. Pamiętaj, żeby otrzymać w pokoju porządek.
 • Pranie robione jest raz na dwa tygodnie. Jeżeli zostajesz u rodziny dłużej, pranie robione jest  raz na tydzień.
 • Wyżywienie- śniadanie (standardowo herbata /kawa oraz płatki lub tosty), pakowany lunch (kanapka, owoc i butelka wody) oraz obiadokolacja.
 • Teen Club możliwość wzięcia udziału w oferowanych przez szkołę aktywnościach. Szkoła oferuje trzy dni po dwie aktywności oraz trzy dni po jednej aktywności dziennie. Możliwość wykupienia dodatkowych wycieczek (koszt od 5-30 €).
 • Teen Club (13+ lat) mają możliwość opuszczania zakwaterowania bez opieki, pod warunkiem przestrzegania wyznaczonych godzin powrotów. Pamietaj, aby szanować przestrzeń której udziela Tobie rodzina goszcząca, nie nadużywaj ich gościnności. Pytaj o wszystko i proś o wytłumaczenie jeżeli zasady przedstawione przez rodzinę są dla Ciebie niejasne. Jeżeli masz wątpliwości po otrzymaniu Welcome Packu zawierającego wszystkie informacje, poproś rodzinę goszczącą o pomoc. Każdy kraj cechuje się innymi zwyczajami, dlatego ważne jest żeby obie strony wzajemnie o tym pamiętały. Wykorzystaj spędzony z rodziną czas na poznanie nowej kultury oraz ćwiczenie języka. Zakwaterowanie ustalane z góry przez szkołę. Chęć zakwaterowania z innym uczestnikiem kursu u tej samej rodziny, należy zgłosić przy rezerwacji.
 • Cennik 2021

  545 Euro/ tydzień
  Cena kursu zawiera: naukę, pełne wyżywienie, zakwaterowanie, program zajęć dodatkowych, program wycieczkowy, transfery, opcjonalnie: opieka polskiego opiekuna podczas przelotu.

  – dopłata do kursu 30 lekcji/tydz. – 90,- Euro/tydz.,
  – dopłata do 10 lekcji indywidualnych/tydz.- 330,- Euro/tydz.,
  – dopłata do 10 lekcji w grupce 2-3 os.- 165,- Euro/tydz.
  – opłata operacyjna – 100,- Euro,
  – ubezpieczenie – 12 Euro/tydz.,
  – dopłata do zakwaterowania bez uczniów z Polski- 50,- Euro,
  – zmiana pokoju w trakcie pobytu- 50,- Euro,
  – zwrotny depozyt: – 100,- Euro płatne w dniu przylotu, na poczet ewentualnych zniszczeń lub pomocy medycznej,

  daty rozpoczęcie kursu: w każdy poniedziałek czerwiec- sierpień 2021, przylot w sobotę lub niedzielę
  dni wolne 2021: 29 czerwca, 15 sierpnia

  Uczniowie w wieku 14 lat- obowiązek zgłoszenia wyjścia, powrót najpóźniej do godz. 23.00
  Uczniowie w wieku 15-17 lat- obowiązek zgłoszenia wyjścia, powrót najpóźniej do godz. 24.00 (Nd- Czw), do 01.00 (Pt- Sob)

  Warunki rezerwacji:
  – zaliczka 20% wartości kursu w dniu rezerwacji,
  – pozostała kwota na 6 tygodni przed rozpoczęciem kursu,
  – w przypadku rezerwacji biletu lotniczego z JDJ- 100% opłaty za bilet w dniu rezerwacji,
  – anulowanie kursu 1-7 dni przed jego rozpoczęciem- j.w. plus koszt jednego tygodnia,
  – rezygnacja z kursu w czasie trwania- brak zwrotów,

  Zarezerwuj kurs:

   [recaptcha]

   Podróż

   Na życzenie uczestnika, JDJ może wykupić bilet lotniczy i zamówić odbiór z lotniska oraz transport na lotnisko w drodze powrotnej. Osobom, które chcą zorganizować przejazd samodzielnie udzielamy wskazówek dotyczących lotnisk i transferów.

   Dla młodszych dzieci w momencie zakupu biletu, można wykupić w liniach lotniczych usługę opieki pokładowej. Wówczas dziecko od momentu przekazania go personelowi lotniska przez cały czas podróży i odpraw w obie strony przebywa pod opieką upoważnionych dorosłych osób.

   W okresie letnim proponujemy przeloty z opiekunem JDJ. Opiekun spotyka uczestników na lotnisku w Warszawie na dwie godziny przed wylotem i z nimi odbywa podróż. Na lotnisku docelowym opiekun przekazuje uczestników pracownikom szkoły językowej. W stronę powrotną procedura przebiega analogicznie.

   Warszawa- Malta: wylot w sobotę lub niedzielę: 26/27 czerwiec,  3/4, 10/11, 17/18, 24/25 lipiec, 31.07/01.08, 7/8 sierpień, (powrót po 2- 4 tygodniach w zależności od wykupionego kursu)

   Przelot i pobyt z opiekunem

   Osobom zainteresowanym obecnością opiekuna JDJ zarówno podczas podróży jak i pobytu proponujemy wyjazdy grupowe.
   Pełna oferta tutaj http://jdj.com.pl/category/kurs/dzieci-i-mlodziez/lato/wyjazdy-z-opiekunem/?post_type=szkoa

   Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje