Segment cenowy:

$$$ economy

Termin:

22.06-08.09

Język kursu:

angielski

Przedział wiekowy:

13-17 lat, 17-20 lat

Typ kursu:

ogólny

Cena:

od 1080 EUR

Oferta

100 % zabawy podczas nauki.

Wakacyjna atmosfera.

Możliwość poznania prawdziwego maltańskiego życia.

 

Plaża, woda i słońce, a do tego efektywne lekcje języka angielskiego. Kurs na Malcie to idealne połączenie wakacyjnego wyjazdu z nauką. Program jest przygotowany w ten sposób, aby uczestnicy poczuli prawdziwe wakacje. Zajęcia pozalekcyjne, w tym pobyt na pięknych plażach, zabawy na basenie, fantastyczne wycieczki gwarantują niezapomniane wakacje. Kursy są dostosowane do grupy wiekowej, dzięki czemu uczestnicy mogą się cieszyć swobodą oraz specjalnym programem w trakcie którego nawiązuje nowe znajomości m.in na przyjęciu powitalnym, poznają historię Malty podczas cultural tour czy relaksuje się podczas boat trip. Udział w oferowanych zajęciach pozalekcyjnych jest dobrowolny. Pozostały czas wolny uczestnicy organizują sobie samodzielnie według własnych preferencji.

100% zabawy podczas nauki

Uczestnicy uczą się z rówieśnikami, jak również są zakwaterowanie według grup wiekowych, mają osobnych koordynatorów i program zajęć pozalekcyjnych.
20 lekcji (po 45 min) w klasach 12 osobowych. Zajęcia odbywają się w różnych szkoła w zależności od grupy wiekowej oraz o różnych porach dnia. Dojazdy organizowane są przez szkołę (ok. 15-20 min). Zmiana grupy na wyższy/niższy poziom możliwa jest w poniedziałki i wtorki. Udział w aktywnościach jest dobrowolny i zróżnicowany w zależności od grupy wiekowej. Należy pamiętać o zgłoszeniu chęci uczestnictwa w aktywnościach, u koordynatora wycieczek.

unspecified   dsf

Przyjaciele z całego świata

Niezwykła lokalizacja szkoły sprawia, że jest ona bardzo popularnym ośrodkiem. Dlatego przyjeżdżają tu uczniowie z całego świata. Tak duże zróżnicowanie kulturowe zapewnia, że dzieci bawią się z obcokrajowcami, ucząc się języka angielskiego i poznając przyjaciół z całego świata.

13950497_1393367267346137_278722636_o  13616365_1390748164274714_1679426167_o

Udogodnienia w szkole:

 • nowoczesne, przestrzenne i jasne sale do nauki
 • najnowsze technologie nauczania
 • dostęp do bezprzewodowego internetu (Young Adults)

Uczestnicy podzielone są na dwie grupy wiekowe:

 • Junior & Teen 13-17 lat,
 • Young Adults 17-20 lat

Dni wolne na Malcie:

W związku z dniem wolnym 29 czerwca oraz 15 sierpnia, zajęcia według programu niedzielnego.
Uczestnicy mają do dyspozycji wszystkie atrakcje dostępne na terenie hotelu.

Malta to niewielka wyspa na Morzu Śródziemnym. Śródziemnomorski klimat i piękne, piaszczyste plaże uprzyjemniają naukę języka. Malta swej lokalizacji zawdzięcza wpływy wielu kultur, które widać na każdym kroku. Jest jednym z najczęściej wybieranych miejsc na wypoczynek, co gwarantuje międzynarodowe otoczenie.

 

 

3  11  18

Rodzina goszcząca

Zakwaterowanie u rodziny pozwala na kontakt z mieszkańcami Malty, jest możliwością poznania ich kultury i tradycji. Poznaj tą przepiękną wyspę oraz zobacz jak wygląda życie prawdziwego Maltańczyka.

13898399_1393365924012938_1005846913_o  13

 

 

Young Adults 17-20 lat

Cenne informację po przyjeździe:

 • Poproś o wskazanie lokalizacji szkoły i rodziny na mapie, być może droga do szkoły może Tobie zająć mniej czasu na pieszo niż transportem publicznym.  Uczestnicy z tej grupy zakwaterowani są w odległości spaceru od szkoły. Poproś rodzinę o wskazanie najbliższego przystanku autobusowego i autobusu którym możesz dojechać do szkoły, jeżeli chcesz skorzystać z tej formy transportu.
 • Jeżeli nie zabrałeś/aś ze sobą ręcznika, poproś o niego rodzinę. Pamietaj iż nie należy go używać na plaży.
 • Wyżywienie: śniadanie (standardowo herbata /kawa oraz płatki lub tosty) oraz obiadokolacja.
  Możliwość wykupienia dodatkowo pakowanego lunchu (kanapka, owoc i butelka wody)
 • Ze względu na wiek grupa Young Adults otrzymuje pełną swobodę, samodzielnie decyduje w których zajęciach dodatkowych uczestniczy oraz co robi w wolnym czasie. Teens & Juniors (13-17 lat)

  Cenne informację po przyjeździe:
 • Zapytaj rodzinę gdzie jest najbliższy „pick up point”, informacja znajduje się również na twoim identyfikatorze. Z tego punktu uczestnicy odbierani są na lekcje oraz aktywności. Czekaj w wyznaczonym miejscu o wyznaczonej przez szkołę godzinie.
 • Aktywności pozalekcyjne nie są obowiązkowe, dlatego należy zgłosić chęć udziału w nich koordynatorowi. Resztę wolnego czasu uczestnicy organizują we własnym zakresie.
 • Jeżeli nie zabrałeś/aś ze sobą ręcznika, poproś o niego rodzinę. Pamiętaj iż nie należy go używać na plaży.
 • Raz w tygodniu zmieniana jest pościel i ręczniki. Pamiętaj, żeby otrzymać w pokoju porządek.
 • Pranie robione jest raz na dwa tygodnie. Jeżeli zostajesz u rodziny dłużej, pranie robione jest  raz na tydzień.
 • Wyżywienie- śniadanie (standardowo herbata /kawa oraz płatki lub tosty), pakowany lunch (kanapka, owoc i butelka wody) oraz obiadokolacja.
 • Teen Club możliwość wzięcia udziału w oferowanych przez szkołę aktywnościach. Szkoła oferuje trzy dni po dwie aktywności oraz trzy dni po jednej aktywności dziennie. Możliwość wykupienia dodatkowych wycieczek (koszt od 5-30 €).
 • Teen Club (13+ lat) mają możliwość opuszczania zakwaterowania bez opieki, pod warunkiem przestrzegania wyznaczonych godzin powrotów.Pamietaj, aby szanować przestrzeń której udziela Tobie rodzina goszcząca, nie nadużywaj ich gościnności. Pytaj o wszystko i proś o wytłumaczenie jeżeli zasady przedstawione przez rodzinę są dla Ciebie niejasne. Jeżeli masz wątpliwości po otrzymaniu Welcome Packu zawierającego wszystkie informacje, poproś rodzinę goszczącą o pomoc. Każdy kraj cechuje się innymi zwyczajami, dlatego ważne jest żeby obie strony wzajemnie o tym pamiętały. Wykorzystaj spędzony z rodziną czas na poznanie nowej kultury oraz ćwiczenie języka. Zakwaterowanie ustalane z góry przez szkołę. Chęć zakwaterowania z innym uczestnikiem kursu u tej samej rodziny, należy zgłosić przy rezerwacji.

Cennik 2019

Cena kursu zawiera: naukę, wyżywienie, zakwaterowanie, program zajęć dodatkowych, program wycieczkowy wraz z biletami wstępu, transfery, opcjonalnie opieka polskiego opiekuna podczas przelotu

Cena w EURO
Wpisowe 50 €
Rodzina goszcząca 13-17 lat, FB 540€
Rodzina goszcząca 17-20 lat, HB 520 €
Opłata klimatyczna max. 5 €

 

Dodatkowe lekcje
(dotyczy tylko grupy TEEN CLUB)

Cena w EURO/tydzień

General English (30 lessons per week)

95

Intensive English (20 General English Lessons + 10 Private Lessons)

330

Semi-Intensive English (min. 2 studentów zgłoszonych razem)

165

Zarezerwuj kurs:

  [recaptcha]

  Podróż

  Na życzenie uczestnika, JDJ może wykupić bilet lotniczy i zamówić odbiór z lotniska oraz transport na lotnisko w drodze powrotnej. Osobom, które chcą zorganizować przejazd samodzielnie udzielamy wskazówek dotyczących lotnisk i transferów.

  Dla młodszych dzieci w momencie zakupu biletu, można wykupić w liniach lotniczych usługę opieki pokładowej. Wówczas dziecko od momentu przekazania go personelowi lotniska przez cały czas podróży i odpraw w obie strony przebywa pod opieką upoważnionych dorosłych osób.

  W okresie letnim proponujemy przeloty z opiekunem JDJ. Opiekun spotyka uczestników na lotnisku w Warszawie na dwie godziny przed wylotem i z nimi odbywa podróż. Na lotnisku docelowym opiekun przekazuje uczestników pracownikom szkoły językowej. W stronę powrotną procedura przebiega analogicznie.

  Warszawa- Malta 24.06,  1.07, 15.07, 29.07, 5.08 (powrót po 2- 4 tygodniach w zależności od wykupionego kursu)

  Przelot i pobyt z opiekunem

  Osobom zainteresowanym obecnością opiekuna JDJ zarówno podczas podróży jak i pobytu proponujemy wyjazdy grupowe.
  Pełna oferta tutaj http://jdj.com.pl/category/kurs/dzieci-i-mlodziez/lato/wyjazdy-z-opiekunem/?post_type=szkoa

  Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje