Segment cenowy:

$$$ economy

Termin:

8-22 sierpnia

Język kursu:

angielski

Przedział wiekowy:

13-17, 17-20 lat

Typ kursu:

ogólny

Cena:

od 1275 EUR

Oferta

 

100 % zabawy podczas nauki

Wakacyjna atmosfera

Wyjątkowo bogaty program zajęć pozalekcyjnych

Możliwość poznania prawdziwego maltańskiego życia

 

Wyjazd z opiekunem – jedyna w Polsce oferta na przelot z opiekunem JDJ.
Programy gwarantuje bezpośrednią pomoc polskiego opiekuna w nagłych wypadkach. Podczas kursu opiekun zakwaterowany jest w hotelu w Sallina Bay, dostępny jest dla uczestnków pod telefonem, w razie sytuacji wymagającej osobistej interwencji przyjeżdża na miejsce.

Plaża, woda i słońce, a do tego efektywne lekcje języka angielskiego. Kurs na Malcie to idealne połączenie wakacyjnego wyjazdu z nauką.

 

Program jest przygotowany w taki sposób, aby uczestnicy mogli poczuć prawdziwe wakacje równocześnie otrzymując wysokiej jakości kurs językowy. Zajęcia pozalekcyjne, w tym pobyt na pięknych plażach, zabawy na basenie, fantastyczne wycieczki gwarantują niezapomniane przeżycia. Dostosowane są do wieku, dzięki czemu młodsze dzieci otoczone są opieką, a starsi nastolatkowie mogą się cieszyć większą swobodą.

Uczestnicy są zakwaterowani oraz uczą się w grupach międzynarodowych z rówieśnikami z innych krajów.

Kurs składa się z 20 lekcji (po 45 min) w klasach 15 osobowych. Zajęcia odbywają się w głównym budynku szkoły w St Julian’s. Dojazdy organizowane są przez szkołę (ok. 15-20 min). Uczestnicy zobowiązani są samodzielnie dotrzeć do miejsca odjazdu minibusa. Pierwszego dnia pobytu rodzina goszcząca wskazuje uczestnikowi miejsce zbiórki oraz drogę dojścia do niej.

Niedziela jest dniem wolnym od lekcji oraz zajęć dodatkowych. Ten czas młodsi uczestnicy spędzają w domu rodziny goszczącej, starsi mogą samodzielnie zorganizować swój czas.

unspecified   dsf

Przyjaciele z całego świata

Niezwykła lokalizacja szkoły sprawia, że jest ona bardzo popularnym ośrodkiem. Dlatego przyjeżdżają tu uczniowie z całego świata. Tak duże zróżnicowanie kulturowe zapewnia, że dzieci bawią się z obcokrajowcami, ucząc się języka angielskiego i poznając przyjaciół z całego świata.

13664737_1386129691403228_1609430944_n  13950497_1393367267346137_278722636_o

Udogodnienia w szkole:

 • nowoczesne, przestrzenne i jasne sale do nauki
 • najnowsze technologie nauczania
 • dostęp do bezprzewodowego internetu (Young Adults)

Uczestnicy podzieleni są na dwie grupy wiekowe:

 • Junior & Teen 13-17 lat,
 • Young Adults 17-20 lat

Dni świąteczne (wolne od nauki) w roku 2020:

15 sierpnia – przypada hucznie celebrowane święto Wniebowstąpienia Matki Boskiej

 

 

 

Malta to niewielka wyspa na Morzu Śródziemnym. Śródziemnomorski klimat i piękne, piaszczyste plaże uprzyjemniają naukę języka. Malta swej lokalizacji zawdzięcza wpływy wielu kultur, które widać na każdym kroku. Jest jednym z najczęściej wybieranych miejsc na wypoczynek, co gwarantuje międzynarodowe otoczenie.

 

 

53

55

Rodzina goszcząca

Zakwaterowanie u rodziny pozwala na kontakt z mieszkańcami Malty, daje możliwość poznania ich kultury i tradycji. Poznaj tę przepiękną wyspę oraz zobacz jak wygląda życie prawdziwego Maltańczyka.

13898399_1393365924012938_1005846913_o  13

 

Young Adults 17-20 lat

Cenne informację po przyjeździe:

 

 • Poproś o wskazanie lokalizacji szkoły i rodziny na mapie, być może droga do szkoły może Tobie zająć mniej czasu na pieszo niż transportem publicznym.  Uczestnicy z tej grupy zakwaterowani są w odległości spaceru od szkoły. Poproś rodzinę o wskazanie najbliższego przystanku autobusowego i autobusu którym możesz dojechać do szkoły, jeżeli chcesz skorzystać z tej formy transportu.
 • Jeżeli nie zabrałeś/aś ze sobą ręcznika, poproś o niego rodzinę. Pamietaj iż nie należy go używać na plaży.
 • Wyżywienie: śniadanie (standardowo herbata /kawa oraz płatki lub tosty) oraz obiadokolacja.
  Możliwość wykupienia dodatkowo pakowanego lunchu (kanapka, owoc i butelka wody)
 • Ze względu na wiek grupa Young Adults otrzymuje pełną swobodę, samodzielnie decyduje w których zajęciach dodatkowych uczestniczy oraz co robi w wolnym czasie.
  Teens & Juniors (13-17 lat)Cenne informację po przyjeździe:
 • Zapytaj rodzinę gdzie jest najbliższy „pick up point”, informacja znajduje się również na twoim identyfikatorze. Z tego punktu uczestnicy odbierani są na lekcje oraz aktywności. Czekaj w wyznaczonym miejscu o wyznaczonej przez szkołę godzinie.
 • Aktywności pozalekcyjne nie są obowiązkowe, dlatego należy zgłosić chęć udziału w nich koordynatorowi. Resztę wolnego czasu uczestnicy organizują we własnym zakresie.
 • Jeżeli nie zabrałeś/aś ze sobą ręcznika, poproś o niego rodzinę. Pamiętaj iż nie należy go używać na plaży.
 • Raz w tygodniu zmieniana jest pościel i ręczniki. Pamiętaj, żeby otrzymać w pokoju porządek.
 • Pranie robione jest raz na dwa tygodnie. Jeżeli zostajesz u rodziny dłużej, pranie robione jest  raz na tydzień.
 • Wyżywienie- śniadanie (standardowo herbata /kawa oraz płatki lub tosty), pakowany lunch (kanapka, owoc i butelka wody) oraz obiadokolacja.
 • Teen Club możliwość wzięcia udziału w oferowanych przez szkołę aktywnościach. Szkoła oferuje trzy dni po dwie aktywności oraz trzy dni po jednej aktywności dziennie. Możliwość wykupienia dodatkowych wycieczek (koszt od 5-30 €).
 • Teen Club (13+ lat) mają możliwość opuszczania zakwaterowania bez opieki, pod warunkiem przestrzegania wyznaczonych godzin powrotów.Pamietaj, aby szanować przestrzeń której udziela Tobie rodzina goszcząca, nie nadużywaj ich gościnności. Pytaj o wszystko i proś o wytłumaczenie jeżeli zasady przedstawione przez rodzinę są dla Ciebie niejasne. Jeżeli masz wątpliwości po otrzymaniu Welcome Packu zawierającego wszystkie informacje, poproś rodzinę goszczącą o pomoc. Każdy kraj cechuje się innymi zwyczajami, dlatego ważne jest żeby obie strony wzajemnie o tym pamiętały. Wykorzystaj spędzony z rodziną czas na poznanie nowej kultury oraz ćwiczenie języka. Zakwaterowanie ustalane z góry przez szkołę. Chęć zakwaterowania z innym uczestnikiem kursu u tej samej rodziny, należy zgłosić przy rezerwacji.

 Cennik 2020

Cena kursu zawiera: naukę, wyżywienie, zakwaterowanie, program zajęć dodatkowych, program wycieczkowy wraz z biletami wstępu, transfery

 

Kurs wakacyjny, 2 tygodnie
2 tygodnie kurs, Teen Club 13-17 lat, Young Adults 17-20 lat 1275 EUR
Opieka lidera 500 PLN
Ubezpieczenie TOP 120 PLN
Bilet lotniczy 1450 PLN
Rabat przy wpłacie depozytu 3000 PLN/przy wpłacie całości do 31 października 80 EUR/150 EUR

Zarezerwuj kurs:

[recaptcha]

Podróż

 

Wylot i powrót: Warszawa, lotnisko Okęcie (wszystkie terminy).

 

Ważne: zbiórka 2 godziny przed wylotem, miejsce zbiórki Stołeczne Lotnisko Okęcie, w hali odlotów Terminala 2, przy gablocie ze skonfiskowanymi rzeczami, których nie wolno przewozić.

 

Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje