Segment cenowy:

$$$ quality

Termin:

Rożne terminy

Język kursu:

angielski

Przedział wiekowy:

16+

Typ kursu:

ogólny

Cena:

Zapytaj

Oferta

Jeżeli uczeń już ma wybraną dziedzinę, w której chce się specjalizować, może wybrać jeden z programów ukierunkowanych na konkretne przedmioty. Oferujemy programy szkół średnich dla uczniów chcących w przyszłości iść na medycynę, studia menadżerskie, artystyczne i wiele innych. Poniżej znajdą Państwo kilka przykładowych programów. Zachęcamy również do kontaktu, pomożemy znaleźć program najlepiej odpowiadający wymaganiom ucznia.

 

Instytut globalnego biznesu w Bostonie

Uczniowie tego maturalnego programu biorą udział w innowacyjnych zajęciach fakultatywnych, uczestniczą w specjalistycznych klubach zainteresowań i seminariach światowej klasy wykładowców. Dzięki temu mają możliwość eksperymentowania z innowacyjnym sposobem pracy i rozwijania się, by stać się odpowiedzialnym społecznie i etycznie przywódcą

 

Specjalistyczny program medyczny

Program skierowany do ambitnych uczniów, którzy planują kontynuować naukę na jednym z kierunków: medycyna, weterynaria, farmacja i stomatologia. Poza nauką wybranych przedmiotów, uczeń będzie mógł korzystać z wielu dodatkowych seminariów. Dotyczyć one będą dyskusji na tematy różnych kierunków medycznych, jakie wymagania należy spełnić, aby być lekarzem, przygotowanie na testy na uczelnie wyższe, jak również bieżące tematy związane z medycyną.

Brak informacji

Brak informacji

Brak informacji

Zarezerwuj kurs:

    [recaptcha]

    Brak informacji

    Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje