Segment cenowy:

$$$ quality

Termin:

23.06 -01.09

Język kursu:

angielski

Przedział wiekowy:

17-20 lat

Typ kursu:

ogólny

Cena:

od 1090 EUR

Oferta

Wyłącznie międzynarodowe grupy

Wakacyjna atmosfera

Wysoki standard zakwaterowania

 

Plaża, woda i słońce, a do tego efektywne lekcje języka angielskiego. Kurs na Malcie to idealne połączenie wakacyjnego wyjazdu z nauką. Program jest przygotowany w ten sposób, aby uczestnicy poczuli prawdziwe wakacje. Zajęcia pozalekcyjne, w tym pobyt na pięknych plażach, zabawy na basenie, fantastyczne wycieczki gwarantują niezapomniane wakacje. Kursy są dostosowane do grupy wiekowej. Grupa Young Adults może się cieszyć pełną swobodą oraz specjalnym programem w trakcie którego nawiązuje nowe znajomości m.in na przyjęciu powitalnym, poznają historię Malty podczas cultural tour czy relaksuje się podczas boat trip. Udział w oferowanych zajęciach pozalekcyjnych jest dobrowolny. Pozostały czas uczestnicy organizują sobie samodzielnie według własnych preferencji.

100% zabawy podczas nauki

Uczestnicy uczą się i są zakwaterowani według grup wiekowych.

W cenie jest program zajęć pozalekcyjnych i wycieczek.

Kurs 20 lekcji (po 45 min) w klasach 12 osobowych. Zajęcia dla grupy Young Adults odbywają się w głównym budynku szkoły o różnych porach dnia.

Zmiana grupy na wyższy/niższy poziom możliwa jest w poniedziałki i wtorki.

Kurs 30 lekcji (po 45 min) dopłata 95 EUR/tydz.

 

Przyjaciele z całego świata

Niezwykła lokalizacja szkoły sprawia, że jest ona bardzo popularnym ośrodkiem. Dlatego przyjeżdżają tu uczniowie z całego świata. Tak duże zróżnicowanie kulturowe zapewnia, że dzieci bawią się z obcokrajowcami, ucząc się języka angielskiego i poznając przyjaciół z całego świata.

 

Udogodnienia w szkole:

 • nowoczesne, przestrzenne i jasne sale do nauki
 • klimatyzacja
 • najnowsze technologie, w tym interaktywne tablice
 • dostęp do bezprzewodowego internetu

Dni wolne na Malcie:

W związku z dniem wolnym 29 czerwca oraz 15 sierpnia, zajęcia według programu niedzielnego.
Uczestnicy mają do dyspozycji wszystkie atrakcje dostępne na terenie hotelu.

 

Malta to niewielka wyspa na Morzu Śródziemnym. Śródziemnomorski klimat i piękne, piaszczyste plaże uprzyjemniają naukę języka. Malta swej lokalizacji zawdzięcza wpływy wielu kultur, które widać na każdym kroku. Jest jednym z najczęściej wybieranych miejsc na wypoczynek, co gwarantuje międzynarodowe otoczenie. Zakwaterowanie w Salina Bay, dojazd do szkoły .

                         

 

 

 

 

 

Zakwaterowanie

Rezydencja szkolna, hotel No 11, 17-20 lat

Uczestnicy są zakwaterowanie w  pokojach czteroosobowych z własną łazienką. W 3- gwiazdkowym hotelu zlokalizowanym w St. Julians.  W cenie gorące śniadania i kolacje, lunch we własnym zakresie.

Ultraszybkie Wi-Fi
Przytulne pokoje z wygodnymi łóżkami
Prysznice ze strumieniem deszczowym
Basen na dachu
Cyfrowego klucz na smart fonie

Zakwaterowanie jest ustalane z góry przez szkołę. Chęć zakwaterowania z innym uczestnikiem kursu, należy zgłosić przy rezerwacji. Wszelkie zmiany zakwaterowania możliwe pod koniec tygodnia, po konsultacji ze szkołą. Ze względu na wiek grupa Young Adults otrzymuje pełną swobodę, samodzielnie decyduje w których zajęciach dodatkowych uczestniczy.

 

Rodzina goszcząca

Pokoje 2-osobowe

Śniadania i kolacje w cenie

Większość rodzin znajduje się w odległości 15 minut od szkoły

 

 

 

 

Cennik 2020

Cena kursu zawiera: naukę, wyżywienie, zakwaterowanie, program zajęć dodatkowych, program wycieczkowy wraz z biletami wstępu, transfery, opcjonalnie opieka polskiego opiekuna podczas przelotu

Cena w EURO
Wpisowe 50 €
Hotel, 1 tydzień 865 €
Rodzina goszcząca, 1 tydzień 545 €
Opłata klimatyczna  max. 5 €

 

Zarezerwuj kurs:

  [recaptcha]

  Podróż

  Przelot indywidualny

  Na życzenie uczestnika, JDJ może wykupić bilet lotniczy i zamówić odbiór z lotniska oraz transport na lotnisko w drodze powrotnej. Osobom, które chcą zorganizować przejazd samodzielnie udzielamy wskazówek dotyczących lotnisk i transferów.
  Przelot z opiekunem

  Asysta pokładowa. Dla młodszych dzieci w momencie zakupu biletu, można wykupić w liniach lotniczych usługę opieki pokładowej. Wówczas dziecko od momentu przekazania go personelowi lotniska przez cały czas podróży i odpraw w obie strony przebywa pod opieką upoważnionych dorosłych osób.

  Przelot z opiekunem JDJ. W okresie letnim proponujemy przeloty z opiekunem JDJ. Opiekun spotyka uczestników na lotnisku w Warszawie na dwie godziny przed wylotem i z nimi odbywa podróż. Na lotnisku docelowym opiekun przekazuje uczestników pracownikom szkoły językowej. W stronę powrotną procedura przebiega analogicznie. Daty wylotów z opiekunem JDJ:
  Warszawa- Londyn 26.06, 03.07, 10.07, 16.07, 17.07, 24.07, 31.07 (powrót po 2- 4 tygodniach w zależności od wykupionego kursu)
  Warszawa- Malta 25.06, 02.07, 09.07, 16.07, 23.07, 30.07, 06.08 (powrót po 2- 4 tygodniach w zależności od wykupionego kursu)

  Przelot i pobyt z opiekunem

  Osobom zainteresowanym obecnością opiekuna JDJ zarówno podczas podróży jak i pobytu proponujemy wyjazdy grupowe.
  Pełna oferta tutaj http://jdj.com.pl/category/kurs/dzieci-i-mlodziez/lato/wyjazdy-z-opiekunem/?post_type=szkoa

  Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje