Segment cenowy:

$$$ quality

Termin:

8-22 sierpnia

Język kursu:

angielski

Przedział wiekowy:

8-10, 11-13, 14-17

Typ kursu:

ogólny

Cena:

od 1740 EUR

 

Oferta

 

Wyłącznie międzynarodowe grupy.

100 % zabawy podczas nauki.

Intensywny program zajęć pozalekcyjnych.

 

 

 

Wyjazd z opiekunem – jedyna w Polsce oferta na przelot i pobyt ze stałą opieką polskiego lidera również dla najmłodszych. Programy gwarantuje bezpośrednią pomoc w nagłych wypadkach.

Plaża, woda i słońce, a do tego efektywne lekcje języka angielskiego. Kurs na Malcie to idealne połączenie wakacyjnego wyjazdu z nauką.

Kursy są podzielone i dostosowane do grup wiekowych: dynamiczne i pełne aktywności zajęcia dla najmłodszych. Codziennie od poniedziałku do soboty zajęcia pozalekcyjne oraz 3 wycieczki półdniowe.
Uczestnicy uczą się z rówieśnikami, jak również są zakwaterowanie według grup wiekowych, mają osobnych koordynatorów i program zajęć pozalekcyjnych.

100% zabawy podczas nauki

Program jest przygotowany w ten sposób, aby uczestnicy poczuli prawdziwe wakacje. 20 lekcji tygodniowo (45 min) w grupach 15 osobowych, zajęcia pozalekcyjne, w tym pobyt na pięknych plażach, zabawy na basenie, fantastyczne wycieczki gwarantują niezapomniane wakacje. W zależności od grupy wiekowej zajęcia organizowane są w rożnych placówkach szkoły oraz o różnych porach dnia. Dojazdy organizowane są przez szkołę. Zmiana grupy na wyższy/niższy poziom możliwa jest w poniedziałki i wtorki.

14001924_1382704325078428_1093518579_o  salini-resort-5

 

Intensywny program zajęć dodatkowych

Szkoła oferuje bardzo bogaty program zajęć dodatkowych. Niedziela jest dniem odpoczynku kiedy uczestnicy mogą korzystać z udogodnień oferowanych przez hotel m.in. basen z widokiem na przepiękną zatokę, pokój gier i wiele innych atrakcji. W pozostałe dni, uczestnicy mogą brać udział w różnego rodzaju aktywnościach pozalekcyjnych oferowanych w cenie kursu m.in. Splash and Fun Park (water park), Bird Park, Aqwarium, mecze siatkówki i przyjęcia na plaży, shopping, gokarty, kino, poszukiwanie skarbów, nurkowanie czy żeglowanie oraz wycieczkach do Mediny, Valletty, Sliemy czy na wyspę Comino.

13616365_1390748164274714_1679426167_o  13838286_10206384542484806_1135377948_o

 

Przyjaciele z całego świata

Niezwykła lokalizacja szkoły sprawia, że jest ona bardzo popularnym ośrodkiem. Dlatego przyjeżdżają tu uczniowie z całego świata. Tak duże zróżnicowanie kulturowe zapewnia, że dzieci bawią się z obcokrajowcami, ucząc się języka angielskiego i poznając przyjaciół z całego świata.

Uczniowie podzieleni są na 3 grupy wiekowe (8-17 lat):

 • Young Learners 8-10 lat,
 • Junior Camp 11 -13 lat,
 • Teen Club 14-17 lat

Dni wolne na Malcie 2020

15.08 przypada hucznie celebrowane święto Wniebowstąpienia Matki Boskiej

W związku z dniem wolnym, zajęcia według programu niedzielnego.
Uczestnicy mają do dyspozycji wszystkie atrakcje dostępne na terenie hotelu.

 

 

Malta to niewielka wyspa na Morzu Śródziemnym. Śródziemnomorski klimat i piękne, piaszczyste plaże uprzyjemniają naukę języka. Malta swej lokalizacji zawdzięcza wpływy wielu kultur, które widać na każdym kroku. Jest jednym z najczęściej wybieranych miejsc na wypoczynek, co gwarantuje międzynarodowe otoczenie.

 

Zakwaterowanie w Salina Bay, nauka w klasach zlokalizowanych na terenie hotelu lub w jednej z siostrzanych szkół w St. Julians w głównym budynku szkoły (8 km/15 min) lub w St Michael’s in Naxxar (7 km/ 15 min).  Dojazdy organizowane przez szkołę.

 

 

 

56  4  1

 

 

Rezydencja szkolna, hotel Salini Resort

Uczestnicy są zakwaterowanie w  klimatyzowanych pokojach czteroosobowych z własną łazienką. W 4- gwiazdkowym hotelu, zlokalizowanym w Salina Bay. W cenie pełne wyżywienie (rodzaj zależny od grupy wiekowej). Do dyspozycji uczestników basen, kort tenisowy oraz boisko do piłki nożnej/koszykówki.  Wysoki standard zakwaterowania, niespotykanej w innych szkołach.

Zakwaterowanie ustalane z góry przez szkołę. Chęć zakwaterowania z innym uczestnikiem kursu, należy zgłosić przy rezerwacji. Wszelkie zmiany zakwaterowania możliwe pod koniec tygodnia, po konsultacji ze szkołą. W zależności od grupy wiekowej uczestnicy kursu otrzymują odpowiednią swobodę dlatego prosimy o informację która grupa wiekowa będzie najodpowiedniejsza dla Państwa dziecka.
salini-resort_2  salini-resort

Wyżywienie*:

Gorące śniadanie w godz. 7.30-8.30, lunch*, kolacja od godz. 19.00.
Gorący lunch* może zawierać: pizze, wraps, sałatkę, danie z ryżem, makaronem lub kanapkę.

* W soboty i niedziele uczestnicy otrzymują wyłącznie pakowany lunch (wszystkie grupy).

Aktywności (niedziela dzień wolny od zorganizowanych aktywności):

Young Learners 8-10 lat i Junior Camp 11-13 lat obowiązkowy udział w aktywnościach. Od poniedziałku do soboty dwie aktywności dziennie. Dzieci nie mogą opuszczać terenu hotelu bez opieki.

Teen Club 14-17 lat możliwość wzięcia udziału w oferowanych przez szkołę aktywnościach. Szkoła oferuje trzy dni po dwie aktywności oraz trzy dni po jednej aktywności dziennie. Możliwość wykupienia dodatkowych wycieczek (koszt od 5-30 €).

Możliwość opuszczania rezydencji:

Young Learners i Junior Camp nie mogą bez opieki opuszczać terenu hotelu.
Uczestnicy grupy Teen Club mają możliwość opuszczania hotelu bez opieki, pod warunkiem przestrzegania wyznaczonych godzin powrotów.

 

 

Cennik 2020

W cenie: 20 lekcji po 45 minut tygodniowo, wyżywienie (rodzaj zależny od grupy wiekowej), wpisowe, transfery, program zajęć popołudniowych i wieczornych, internet w szkole, materiały dydaktyczne, certyfikat ukończenia kursu.

 

Kurs z opiekunem JDJ Cena w EUR Rabaty
2 tygodnie kursu 1740 EUR 80 EUR przy wpłacie depozytu/

150 EUR przy wpłacie całości

do 31 października

 

Depozyt Salini 100 EUR
Cena w PLN
Opieka lidera 500 PLN
Ubezpieczenie TOP 120 PLN
Bilet lotniczy 1450 PLN

Zarezerwuj kurs:

  [recaptcha]

  Podróż

  Wylot i powrót: Warszawa, lotnisko Okęcie (wszystkie terminy)

   

   

  Bagaż 10 kg podręczny / 20 kg główny

   

  Ważne: zbiórka 2 godziny przed wylotem, miejsce zbiórki Stołeczne Lotnisko Okęcie, w hali odlotów Terminala 2, przy gablocie ze skonfiskowanymi rzeczami, których nie wolno przewozić.

  Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje