Segment cenowy:

$$$ prestigue

Termin:

każdy poniedziałek

Język kursu:

angielski

Przedział wiekowy:

18+

Typ kursu:

ogólny

Cena:

od 2275 GBP

Oferta

Wyjątkowe doświadczenie w nauce języka angielskiego

Bez względu na to gdzie mieszkasz, jaki jest twój zawód lub w jakim przemyśle pracujesz, ważne jest by móc rozmawiać, pisać i rozumieć język angielski równie pewnie co twoi współpracownicy czy klienci. Zapewne masz mało czasu aby doskonalić swoje umiejętności lingwistyczne w języku angielskim.

Możemy pomóc. Nasz intensywny i imersyjny, zlokalizowany w Wielkiej Brytanii kurs jest oparty na specjalistycznym doświadczeniu i rozwijany przez ostatnie 40 lat. Łączy on specjalistyczne i indywidualnie dopasowane nauczanie z różnicowanym i w pełni nadzorowanym programem nauczania, który przyspieszy postępy w nauce języka angielskiego jak żaden inny kurs językowy.

Trebinshun House jest wyjątkowym miejscem. W danym czasie nie przyjmujemy więcej niż 14 osób, a większość z nich to osoby ze świata biznesu, dzięki temu zachowujemy doskonałą jakość nauczania. A nauka tutaj nie jest w całości ciężką pracą! Jesteśmy rodzinną firmą znajdującą się w eleganckim lecz przyjaznym otoczeniu zabytkowego dworku usytuowanego w pięknej okolicy odległej o 90 minut jazdy samochodem od najbliższych lotnisk. Jest wiele sposobów na odpoczynek i miłe spędzenie czasu wykorzystując język angielski poza czasem lekcyjnym – metoda nauki, która udowodniona naukowo i pedagogicznie ma ogromną wartość.

Do tej pory pomogliśmy tysiącom ludzi pracujących w swoich profesjach a także osobom biznesu. Począwszy od mieszkańców Europy, ale także Azji, Bliskiego Wschodu, Afryki a także Ameryki Południowej pomagając im podnosić swoje umiejętności w języku angielskim. Pośród naszych klientów są klienci indywidualni a także pracownicy kadry kierowniczej zatrudnieni w branżach energii globalnej i firmach telekomunikacyjnych a także członkowie rządu, firm prawniczych czy wiodących instytucji finansowych.

Posiadamy uprawnienia od British Council.

Lokalizacja

Trebinshun House to wyjątkowe miejsce. Pozwala ono liderom korporacyjnym i profesjonalistom rozwijać swoje zdolności językowe w niewielkiej grupie, pośród rodzinnej atmosfery i historycznego otoczenia Brytyjskiego dworku.

Historia

Budynek został wybudowany w Trebinshun w 1588 roku. Rodzina Watson przybyła tutaj w 1950, a w 1976 założyli szkołę językową właśnie tutaj w przepięknej okolicy Brecon Beacons National Park. Wiele osób z rodziny państwa Watson jest zaangażowana w szkołę, a z pomocą wspaniałej kadry nauczycielskiej, gospodarzy i służby domowej zapewniają kontynuację autentycznej, przyjaznej atmosferze i profesjonalnej doskonałości.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie

Dworek Trebinshun House znajduje się na terenie małej posiadłości z dużymi ogrodami pośród pięknej i spokojnej doliny.

Wszystkie nasze pokoje są wygodne i wspaniale urządzone by nasi goście czuli się bardziej jak w domu niż w hotelu. Każdy pokój posiada własną łazienkę i mieści się w głównym budynku lub przy wspaniale rozbudowanym dziedzińcu.

Oferujemy także możliwość pobytu w jednym z czterech nowych i odnowionych pokojów dworku. Mają one wspaniałe widoki, piękne łazienki, ogromne łóżka i więcej przestrzeni na naukę i odpoczynek. Są one dostępne za dodatkową opłatą £325 na tydzień.

Dodatkowe noce pobytu, obiadu i śniadania bez opłat za kurs, są dostępne za dodatkową opłatą £110 za noc za pokój standard oraz £125 za pokój dworkowy.

Na miejscu zapewniamy usługę pralniczą dla naszych klientów.
Wyżywienie

Doskonałej jakości składniki i wyselekcjonowane wina podkreślają każdy posiłek w Trebinshun House!

W celu kontynuacji podnoszenia umiejętności językowych, wszyscy jedzą wspólnie i rozmawiają po angielsku. Nasz oddany szef kuchni szczyci się wysokim standardem gotowania, zróżnicowanym menu i kiedy to tylko możliwe, korzysta z lokalnie dostępnych składników.

Wszystkie posiłki oraz wino – począwszy od tradycyjnego angielskiego śniadania, poprzez domowe wypieki na podwieczorek oraz wieczorne kolacje przy świecach – wszystko to w cenie kursu.
Obiekty i atrakcje

Naszym szczęściem jest lokalizacja pośród wspaniałego i naturalnego krajobrazu widocznego z progu naszego domu. Każdy osoba, która uwielbia spacery, jazdę na rowerze, golf, jazdę konno, wędkarstwo lub inne zajęcia plenerowe, wizyta tutaj będzie jak wycieczka do raju. Posiadamy też mała siłownię oraz saunę. Jeśli jesteś mniej energiczną osobą, możesz odwiedzić lokalne zabytki, pójść na zakupy lub odpocząć przed ogniskiem bądź zagrać w bilard.

Każdego wieczoru po zajęciach, twój gospodarz zorganizuje różnego rodzaju zajęcia kulturalne w celu poprawienia umiejętności językowych w sytuacjach nieformalnych. Mamy też co tygodniowy wieczór z gościem, kiedy można spotkać członków lokalnej społeczności lub posłuchać odwiedzającego gościa. Ostatniego dnia pobytu organizujemy pożegnalnego drinka oraz rozdanie dyplomów.

Cennik 2019

Nauka w Trebinshun

Każdy z naszych klientów posiada indywidualne wymagania w procesie nauczania i prowadzimy bliską współpracę w celu dopasowania metody nauczania do potrzeb klienta. Zatrudniamy tylko najlepszych nauczycieli w naszej branży, którzy maja doświadczenie ze świata wielkich korporacji i biznesu. Ich wiedza oraz fachowość zapewniają osiągniecie spersonalizowanych celów nauczania, dokładność, płynność i pewność siebie w posługiwaniu się językiem angielskim w piśmie i mowie.

Na początku kursu podejmujemy ocenę umiejętności językowych ucznia. Sugerujemy też aby skontaktować się z nami w celu określenia swoich potrzeb oraz obszarów, nad którymi należy się skupić, przed rezerwacją kursu. Pozwoli to na ukierunkowanie wyboru klienta i czerpanie jak największych korzyści płynących z czasu spędzonego z nami.

W naszej ofercie znajdują się dwie szersze kategorie nauczania: kursy 1 na 1 oraz kursy łączone. Pośród tych kategorii klient decyduje ile czasu chce spędzić na nauczaniu indywidualnym, zajęciach grupowych czy samodzielnej nauce. Nauczanie indywidualne poszerza zdolność gramatyczną i zasób słów w krótkim odstępie czasu. Zajęcia grupowe składają się maksymalnie z 4 osób i pomagają poprawić płynność w mowie i rozumieniu ze słuchu. Podczas zajęć pomagamy rozwijać wiele umiejętności biznesowych, takich jak negocjacje, przeprowadzanie prezentacji, zebrań, konferencji telefonicznych i wideo, a także pisanie.

KURSY 1 NA 1

Intensywnie indywidualne – zajęcia w 100% jeden na jeden
30 godzin zajęć indywidualnych
Pełny program rozrywkowy
Własny pokój oraz łazienka
Materiały naukowe
Posiłki (w tym wino) – poza sobotą
Wycieczki weekendowe
Szczegółowy raport o postępach w nauce
CENA Czerwiec-Wrzesień: £3045 na tydzień – Październik-Maj: £2595 na tydzień

Indywidualne – 75% czasu zajęć 1 na 1 i 25% samodzielnej nauki
22.5 godziny zajęć indywidualnych
7.5 godzin samodzielnej nauki
Pełny program towarzyski i wypoczynkowy
Własny pokój oraz łazienka
Wszelkie potrzebne materiały naukowe
Posiłki (w tym wino) – z wyjątkiem sobót
Wycieczki weekendowe
Szczegółowy raport o postępach w nauce
CENA Czerwiec-Wrzesień: £2730 na tydzień – Październik-Maj: £2275 na tydzień

KURSY ‎ŁĄCZONE

Uwaga: minimalny poziom języka angielskiego wymagany do udziału w zajęciach grupowych to poziom średnio zaawansowany (lower intermediate).

Intensywny Łączony – 50% zajęć 1 na 1, 50% zajęcia grupowe
15 godziny zajęć indywidualnych
15 godzin zajęć grupowych (maksymalnie 4 osoby)
Pełny program towarzyski i wypoczynkowy
Własny pokój oraz łazienka
Wszelkie potrzebne materiały naukowe
Posiłki (w tym wino) – z wyjątkiem sobót
Wycieczki weekendowe
Szczegółowy raport o postępach w nauce
CENA Czerwiec-Wrzesień: £2730 na tydzień – Październik-Maj: £2275 na tydzień

Łączone – 25% zajęć 1 na 1, 50% zajęcia grupowe oraz 25% samodzielnej nauki
7,5 godziny zajęć indywidualnyc
15 godzin zajęć grupowych (maksymalnie 4 osoby)
7.5 godzin samodzielnej nauki
Pełny program towarzyski i wypoczynkowy
Własny pokój oraz łazienka
Wszelkie potrzebne materiały naukowe
Posiłki (w tym wino) – z wyjątkiem sobót
Wycieczki weekendowe
Szczegółowy raport o postępach w nauce
CENA Czerwiec-Wrzesień: £2455 na tydzień – Październik-Maj: £2025 na tydzień

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w Trebinshun House, pobieramy 100% opłaty jednego tygodnia pobytu przy unieważnieniu lub przeniesieniu daty z uprzedzeniem mniejszym niż 10 dni roboczych (poniedziałek – piątek) poprzedzających dzień przybycia. Jesteśmy w stanie zaakceptować osobę znajomą bądź przyjaciela w ramach zastępstwa bez obciążenia dodatkowymi kosztami.

Cennik (w każdą stronę) za prywatne transfery z lotniska:

Bristol: £152
Cardiff: £152
Birmingham: £203
London Heathrow: £259
London Gatwick: £305

Organizujemy również jeden wspólny transfer z lotniska Heathrow samochodem Trebinshun. Odjeżdża on z lotniska Heathrow w niedziele o 14:00, zaś z Trebinshun odjeżdża w soboty o 8:00, więc odloty z lotniska Heathrow powinny odbywać się po godzinie 12:00. Koszt jazdy samochodem Trebinshun to £157 w jedną stonę.

Zarezerwuj kurs:

  [recaptcha]

  Podróż

  Na życzenie uczestnika, JDJ może wykupić bilet lotniczy i zamówić odbiór z lotniska oraz transport na lotnisko w drodze powrotnej. Osobom, które chcą zorganizować przejazd samodzielnie udzielamy wskazówek dotyczących lotnisk i transferów.

  Dla młodszych dzieci w momencie zakupu biletu, można wykupić w liniach lotniczych usługę opieki pokładowej. Wówczas dziecko od momentu przekazania go personelowi lotniska przez cały czas podróży i odpraw w obie strony przebywa pod opieką upoważnionych dorosłych osób.

  W okresie letnim proponujemy przeloty z opiekunem JDJ. Opiekun spotyka uczestników na lotnisku w Warszawie na dwie godziny przed wylotem i z nimi odbywa podróż. Na lotnisku docelowym opiekun przekazuje uczestników pracownikom szkoły językowej. W stronę powrotną procedura przebiega analogicznie.

  Osobom zainteresowanym obecnością opiekuna JDJ zarówno podczas podróży jak i pobytu proponujemy wyjazdy grupowe.

  Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje