Segment cenowy:

$$$ prestigue

Termin:

24.06-5.08

Język kursu:

angielski

Przedział wiekowy:

12-19 lat

Typ kursu:

ogólny

Cena:

od 585 GBP

Oferta

 

 


Nauka na terenie University of Westminster

Zwiedzanie London Eye, Windsor Castle oraz The Tower of London
Bogaty program zajęć pozalekcyjnych

 

Program dzienny obejmuje cały pakiet lekcji, zajęć, wyżywienia oraz wycieczek pod opieką wykształconej kadry. Zakwaterowanie we własnym zakresie. Idealne rozwiązanie dla osób planujących wakacyjny urlop, połączony z zapewnieniem nauki i atrakcji swoim dzieciom. Rozwiązanie dla dzieci które wcześniej nie brały udziału w samodzielnych wyjazdach i preferują zakwaterowanie w rodzinnym gronie. Uczestnicy cały dzień spędzają z rówieśnikami zaczynając już od wspólnego śniadania o godz. 8.00 lub od lekcji 8.45. Uczestniczą we wszystkich aktywnościach i wycieczkach. Rodzice odbierają swoje pociechy po zajęciach popołudniowych około godziny 17.00 lub po aktywnościach wieczornych około 20.00-21.00.

 

Tygodniowo: 20 lekcji (50 min) + 5 dodatkowych lekcji
Grupy wiekowe: 12 – 15 i 16 – 19 lat
Max. wielkość grupy: 15 osób
Poziomy nauczania: 5 (A1 Elementary to C1 Advanced)
Długość kursu: min 2 tyg.
Terminy w roku 2018: 24.06-05.08

 

act2  11737104_737096133102968_1283797211_n image2

Program zajęć pozalekcyjnych

Cena zawiera 2 wycieczki całodniowe i 2 wycieczki pół dniowe/ tygodniowo:

Przykładowe wycieczki:

 • London Eye
 • Thames River Cruise
 • Tower of London
 • Windsor Castle

Przykładowe zajęcia pozalekcyjne:

 • discos
 • film nights
 • karaoke
 • bowling
 • swimming
 • talent nights
 • shopping and visits to local attractions.
 • table tennis
 • basketball
 • volleyball
 • football

 

 

Szkoła znajduje się w centrum Londynu, słynie z szeregu ogrodów i parków, które czynią ją stosunkowo spokojnym miejscem w dużym mieście. To sprawia, że ​​jest idealna dla studentów, którzy szukają uczelni w Londynie w nadzorowanym, a jednocześnie bardziej niezależnym środowisku.

Kampus oferuje doskonałe zaplecze do nauki i rekreacji, takie jak boiska i hala sportowa, która znajduje się w odległości krótkiego spaceru od akademika. Studenci mają okazję doświadczyć wszystkiego, co Londyn ma do zaoferowania z ekscytującym programem zajęć, który obejmuje wycieczki do licznych atrakcji turystycznych w Londynie, takich jak Cruise na rzece Thames i London Eye.

Wszyscy nauczyciele są wysoko wykwalifikowani. Na lekcjach poruszaja tematyzwiązane ze stolicą Wielkiej Brytanii, dzięki czemu uczniowie mogą poznać jeden z najbardziej tętniących życiem i ciekawych miast na świecie!

Cena nie obejmuje zakwaterowania.

W cenie pełne wyżywienie i ubezpieczenie.

Cennik 2018

Cena zawiera: 20 lekcji, wycieczki, program zajęć pozalekcyjnych, materiały, certyfikat, ubezpieczenie i pełne wyżywienie.

 

 

Kurs tygodniowy Kurs dwutygodniowy  Kurs trzytygodniowy Kurs czterotygodniowy
585 GBP 1170 GBP 1755 GBP 2340 GBP

Zarezerwuj kurs:

[recaptcha]

Podróż

Na życzenie uczestnika, JDJ może wykupić bilet lotniczy i zamówić odbiór z lotniska oraz transport na lotnisko w drodze powrotnej. Osobom, które chcą zorganizować przejazd samodzielnie udzielamy wskazówek dotyczących lotnisk i transferów.

Dla młodszych dzieci w momencie zakupu biletu, można wykupić w liniach lotniczych usługę opieki pokładowej. Wówczas dziecko od momentu przekazania go personelowi lotniska przez cały czas podróży i odpraw w obie strony przebywa pod opieką upoważnionych dorosłych osób.

W okresie letnim proponujemy przeloty z opiekunem JDJ. Opiekun spotyka uczestników na lotnisku w Warszawie na dwie godziny przed wylotem i z nimi odbywa podróż. Na lotnisku docelowym opiekun przekazuje uczestników pracownikom szkoły językowej. W stronę powrotną procedura przebiega analogicznie.

Osobom zainteresowanym obecnością opiekuna JDJ zarówno podczas podróży jak i pobytu proponujemy wyjazdy grupowe.

Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje