Odwiedź „Złote Państwo” w Kalifornii i pozostań w jednym z najbardziej ekscytujących miast na świecie
Zapewniony pobyt w atrakcyjnym, bezpiecznym kampusie w niewielkiej odległości od plaży i miasta
Fantastyczny program pozalekcyjny, w tym całodniowe wycieczki do najlepszych parków rozrywki Los Angeles
Tygodniowo: 20 lekcji (16,7 godzin)
Grupy wiekowe: 12 – 17 lat
Max. wielkość grupy: 15 osób
Poziomy nauczania: 5 (A1 Elementary to C1 Advanced)
Długość kursu: min 2 tyg.
Terminy w roku 2018: od 14 czerwca do 5 sierpnia
Program zajęć pozalekcyjnych
Cena zawiera 2 wycieczki całodniowe i 2 wycieczki pół dniowe/ tygodniowo:

Przykładowe wycieczki:
- Disneyland Resort
- Universal Studios
- Hollywood
- Santa Monica Beach
- Six Flags Magic Mountain
Przykładowe zajęcia pozalekcyjne:
- discos
- film nights
- karaoke
- swimming
- talent nights
- shopping and visits to local attractions
- basketball
- football
- table tennis
Nasza szkoła oferuje doskonałą lokalizację do odkrywania plaż w Kalifornii oraz wszystkich atrakcji miasta LA.
Usytuowana jest na słonecznym wybrzeżu West Coast, w jednym z najbardziej znanych miast na świecie.
Studenci będą cieszyć się wygodą nowoczesnego kampusu, położonego na północ od miasta. Są tam fantastyczne obiekty sportowe, a kampus znajduje się w niewielkiej odległości od plaż i głównych atrakcji miasta.
Studenci korzystają z całodniowych, pełnych wrażeń wycieczek do ikonowych parków rozrywki co tydzień.
Na kampusie. Pokoje 2-osobowe. Łazienki dzielone 1:2.
Pelne wyżywienie.
Zapewnione jedno pranie na tydzień.
Należy zabrać wlasne ręczniki.
Wi-Fi dostępne w pokojach.
Szkoła może pomieścić 80 studentow.


Cennik 2018
Cena zawiera: 20 lekcji, wycieczki, program zajęć pozalekcyjnych, zakwaterowanie i pełne wyżywienie.
Zakwaterowanie w kampusie za tydzień |
1465 $ |
Depozyt |
|
Transfer w jedną stronę |
100 $ |
Unaccompanied Minor (UM) w jedną stronę |
100 $ |
Podróż
Na życzenie uczestnika, JDJ może wykupić bilet lotniczy i zamówić odbiór z lotniska oraz transport na lotnisko w drodze powrotnej. Osobom, które chcą zorganizować przejazd samodzielnie udzielamy wskazówek dotyczących lotnisk i transferów.
Dla młodszych dzieci w momencie zakupu biletu, można wykupić w liniach lotniczych usługę opieki pokładowej. Wówczas dziecko od momentu przekazania go personelowi lotniska przez cały czas podróży i odpraw w obie strony przebywa pod opieką upoważnionych dorosłych osób.
W okresie letnim proponujemy przeloty z opiekunem JDJ. Opiekun spotyka uczestników na lotnisku w Warszawie na dwie godziny przed wylotem i z nimi odbywa podróż. Na lotnisku docelowym opiekun przekazuje uczestników pracownikom szkoły językowej. W stronę powrotną procedura przebiega analogicznie.
Osobom zainteresowanym obecnością opiekuna JDJ zarówno podczas podróży jak i pobytu proponujemy wyjazdy grupowe.