Segment cenowy:

$$$ economy

Termin:

Rożne terminy

Język kursu:

francuski

Przedział wiekowy:

14-21 lat

Typ kursu:

ogólny

Cena:

od 3180 PLN

Oferta

Szkoła Klub Językowy, to duża szkoła sieciowa posiadająca 30 ośrodków w 12 państwach na całym świecie. Posiada 30 letnie doświadczenie w organizacji kursów językowych dla osób dorosłych i młodzieży. Kursy młodzieżowe łączą naukę z programem zajęć dodatkowych oraz wycieczkami.

Oferowane kursy

Kurs wakacyjny

 • 20 lekcji/tydzień
 • program zajęć pozalekcyjnych*
 • zakwaterowanie: rodziny goszczące
 • wyżywienie: trzy posiłki dziennie
 • transfer z/na lotnisko
 • grupa wiekowa: 14-21 lat
 • długość kursu: min. 1 tydzień
 • długość lekcji: 45 minut
 • wielkość grupy: max. 15 osób
 • poziom zaawansowania: A1-B2
 • daty rozpoczęcia w 2015 roku: 29.06, 5.07, 12.07, 19.07, 26.07, 2.08, 9.08
 • zajęcia nie odbywają się w dni świąteczne: 14 lipca 2015

* Program zajęć pozalekcyjnych

 • Wycieczki: dla kurs 1-tygodniowego 1 wycieczka półdniowa; dla 2-tygodniowego obejmuje 2 wycieczki pół-dniowe i 1 wycieczkę całodniową; dla 3-tygodniowego w cenę wliczone są 3 wycieczki półdniowe oraz 2 całodniowe itp.
 • Zajęcia dodatkowe sportowo – kulturalne, np.: zajęcia sportowe, zwiedzanie, muzea, grill, rejs statkiem, wieczory DVD, międzynarodowe imprezy i inne

Szkoła organizuje również szereg dodatkowo płatnych atrakcji (płatność na miejscu).

Uczestnicy powyżej 18 roku życia będą mogli korzystać tylko z wybranych przez siebie zajęć dodatkowych. Uczestnicy do 17 roku życia będą musiały korzystać ze wszystkich zajęć dodatkowych oraz przestrzegać wyznaczonych godzin powrotu.

Lokalizacja

Szkoła zlokalizowana jest w centrum Paryża, w Cours Rougemont- centrum historycznym, kulturalnym, artystycznym i ekonomicznym miasta. Najbliższa stacja metra, to Grands Boulevards w 9 dzielnicy. W pobliżu szkoły znajdują się muzea, restauracje, butiki i kawiarnie. Dzięki dobrej lokalizacji szkoły od razu po zajęciach można rozpocząć zwiedzanie miasta.

Szkoła znajduje się na parterze budynku i posiada 8 jasnych sal lekcyjnych z wyposażeniem audio-video, salę do wypoczynku, bibliotekę i kącik komputerowy. W szkole dostępny jest również bezprzewodowy internet.

Zakwaterowanie

Szkoła oferuje zakwaterowanie u starannie wybranej rodziny goszczącej w pokojach dwuosobowych. Pokój można dzielić ze przyjacielem lub być zakwaterowanym z innym uczniem kursu. W ten sposób powstaje możliwość rozmowy po francusku również po zajęciach, nauki w życiu codziennym typowej francuskiej rodziny.

Podczas pobytu u rodziny goszczącej otrzymuje się pełne wyżywienie. Lunch w formie suchego prowiantu natomiast śniadanie i kolację jada się razem ze swoją rodziną goszczącą.

Domy rodzin goszczących są zazwyczaj zlokalizowane w odległości około 30 minut od szkoły, dlatego też na przejazdy do szkoły nie będą potrzebne bilet komunikacji miejskiej.

Transfery

Szkoła organizuje transfery z/na lotnisko Charles de Gaulle (CDG) lub Orly (ORY) w godzinach 9-17.

Przyjazd w niedzielę, wyjazd w sobotę po zakończeniu kursu.

Są to transfery grupowe, może więc minąć trochę czasu nim opuści się lotnisko.
Podczas oczekiwania przebywa się pod opieką pracownika szkoły i w towarzystwie innych uczestników, co stanowi dobry moment na integrację.

Usługę asysty dla nieletnich szkoła oferuje tylko w sytuacji, gdy jest ona wymagana przez linie lotnicze.

Cennik

CENNIK w PLN

Cena kursu zawiera: naukę (20 lekcji/tydzień), wyżywienie, zakwaterowanie, certyfikat
ukończenia kursu, standardowy program zajęć dodatkowych oraz wycieczek, materiały do
nauki, transfery.

Pierwszy tydzień Każdy kolejny tydzień
czesne 3080 2552
Opłaty dodatkowe w PLN
Usługa asysty dla nieletnich (w jedną stronę) 440
Opłata operacyjna 100
Ubezpieczenie Zgodnie z cennikiem ubezpieczyciela
Bilet lotniczy Zgodnie z cennikiem linii lotniczych

Zarezerwuj kurs:

  [recaptcha]

  Podróż

  Przelot indywidualny

  Na życzenie uczestnika, JDJ może wykupić bilet lotniczy i zamówić odbiór z lotniska oraz transport na lotnisko w drodze powrotnej. Osobom, które chcą zorganizować przejazd samodzielnie udzielamy wskazówek dotyczących lotnisk i transferów.
  Przelot z opiekunem

  Asysta pokładowa. Dla młodszych dzieci w momencie zakupu biletu, można wykupić w liniach lotniczych usługę opieki pokładowej. Wówczas dziecko od momentu przekazania go personelowi lotniska przez cały czas podróży i odpraw w obie strony przebywa pod opieką upoważnionych dorosłych osób.

  Przelot z opiekunem JDJ. W okresie letnim proponujemy przeloty z opiekunem JDJ. Opiekun spotyka uczestników na lotnisku w Warszawie na dwie godziny przed wylotem i z nimi odbywa podróż. Na lotnisku docelowym opiekun przekazuje uczestników pracownikom szkoły językowej. W stronę powrotną procedura przebiega analogicznie. Daty wylotów z opiekunem JDJ:
  Warszawa- Londyn 26.06, 03.07, 10.07, 16.07, 17.07, 24.07, 31.07 (powrót po 2- 4 tygodniach w zależności od wykupionego kursu)
  Warszawa- Malta 25.06, 02.07, 09.07, 16.07, 23.07, 30.07, 06.08 (powrót po 2- 4 tygodniach w zależności od wykupionego kursu)

  Przelot i pobyt z opiekunem

  Osobom zainteresowanym obecnością opiekuna JDJ zarówno podczas podróży jak i pobytu proponujemy wyjazdy grupowe.
  Pełna oferta tutaj http://jdj.com.pl/category/kurs/dzieci-i-mlodziez/lato/wyjazdy-z-opiekunem/?post_type=szkoa

  Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje