Segment cenowy:

$$$ economy

Termin:

Różne terminy

Język kursu:

francuski

Przedział wiekowy:

13-21 lat

Typ kursu:

ogólny

Cena:

od 2520 PLN

Oferta

 

Szkoła Klub Językowy, to duża szkoła sieciowa posiadająca 30 ośrodków w 12 państwach na całym świecie. Posiada 30 letnie doświadczenie w organizacji kursów językowych dla osób dorosłych i młodzieży. Kursy młodzieżowe łączą naukę z programem zajęć dodatkowych oraz wycieczkami.

 

Terminy: 2018 rok: 18.03-01.04

10.06-28.10

Oferowane kursy

Kurs wakacyjny

 • 20 lub 30 lekcji/tydzień
 • program zajęć pozalekcyjnych*
 • zakwaterowanie: rodziny goszczące lub rezydencja szkolna
 • wyżywienie: trzy posiłki dziennie
 • transfer z/na lotnisko
 • grupa wiekowa: 15-21 lat
 • długość kursu: min. 1 tydzień
 • długość lekcji: 45 minut
 • wielkość grupy: max. 15 osób
 • poziom zaawansowania: A1-C1
 • zajęcia nie odbywają się w dni świąteczne: 2.04, 14.07, 15.08, 01.11

* Program zajęć pozalekcyjnych

 • Wycieczki: dla kurs 1-tygodniowego 1 wycieczka półdniowa; dla 2-tygodniowego obejmuje 2 wycieczki pół-dniowe i 1 wycieczkę całodniową; dla 3-tygodniowego w cenę wliczone są 3 wycieczki półdniowe oraz 2 całodniowe itp.
 • Zajęcia dodatkowe sportowo – kulturalne, np.: zajęcia sportowe, zwiedzanie, muzea, plażowanie, kręgle, kino polowe, zajęcia kreatywne, karaoke i inne

Szkoła organizuje również szereg dodatkowo płatnych atrakcji (płatność na miejscu).

Uczestnicy powyżej 18 roku życia będą mogli korzystać tylko z wybranych przez siebie zajęć dodatkowych. Uczestnicy do 17 roku życia będą musiały korzystać ze wszystkich zajęć dodatkowych oraz przestrzegać wyznaczonych godzin powrotu.

Lokalizacja

Szkoła językowa położona jest w centrum Nicei, w odległości krótkiego spaceru od plaży i słynnej “Promenade des Anglais”. W jej skład wchodzą dwa budynki znajdujące się na Starym Mieście.

Budynek szkoły pochodzi z Belle Époque, nauka w jasnych i gustownie urządzonych salach odbywa się w prawdziwie stylowej atmosferze! W budynku znajduje się 7 sal zajęciowych z dostępem do sprzętu audio-video . W lecie zajęcia odbywają się również w drugim budynku znajdującym się 10 min. spacerem od budynku głównego. Na czas trwania kursu zapewnione zostają niezbędne do nauki materiały edukacyjne. Otaczająca Cię atmosfera pobudzi Twoje zmysły, a nauka będzie przyjemną przygodą.

Oferowany kurs można odbyć w grupie o standardowej ilości zajęć w wymiarze 4 godzin dziennie lub intensywnej 6 godzin dziennie. Po przyjeździe wypełnia się test językowy, który pozwoli wybrać najbardziej odpowiednią grupę zaawansowania. Nauka rozpocznie się w szkole, a trwać będzie dalej podczas spotkań z międzynarodowymi znajomymi.

Zakwaterowanie

Szkoła oferuje dwa rodzaje zakwaterowania do wyboru: zakwaterowanie u rodziny goszczącej lub w szkolnej rezydencji.

Rodziny goszczące są starannie dobierane przez szkołę i oferują zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym. Rodziny mieszkają w odległości maksymalnie 30 min. od plaż i szkoły. Ta opcja zakwaterowania pozwala poznać codzienne zwyczaje typowej francuskiej rodziny. Ta opcja zakwaterowania polecana jest osobom znającym podstawy języka.

Rezydencja szkolna oddalona jest około 10 minut spacerem od szkoły i głównej stacji kolejowej. Oferuje pokoje dwuosobowe z łazienkami oraz klimatyzacją. Uwaga: Rezydencja dostępna od 29 czerwca do 23 sierpnia.

W cenie obozu wliczone jest pełne wyżywienie. Śniadania i kolacje spożywa się w miejscu zamieszkania, a lunch przygotowywany jest w formie suchego prowiantu.

Transfery

Szkoła organizuje transfery z/na lotnisko Nice (NCE) w godzinach 8-20.

Przyjazd w niedzielę, wyjazd w sobotę po zakończeniu kursu.

Są to transfery grupowe, może więc minąć trochę czasu nim opuści się lotnisko.
Podczas oczekiwania przebywa się pod opieką pracownika szkoły i w towarzystwie innych uczestników, co stanowi dobry moment na integrację.

Usługę asysty dla nieletnich szkoła oferuje tylko w sytuacji, gdy jest ona wymagana przez linie lotnicze.

Cennik 2018

CENNIK w PLN

Cena kursu zawiera: naukę (20 lub 30 lekcji/tydzień), wyżywienie, zakwaterowanie, certyfikat ukończenia kursu, standardowy program zajęć dodatkowych oraz wycieczek, materiały do nauki, transfery.

Pierwszy tydzień Każdy kolejny tydzień
nauka+ zakwaterowanie u rodziny goszczącej 30.09-28.10 2520 2318
nauka+ zakwaterowanie u rodziny goszczącej 18.03-10.06 2655 2453
nauka+ zakwaterowanie u rodziny goszczącej 17.06-19.08 2835 2633
nauka+ zakwaterowanie w rezydencji szkolnej 4185 3983
Opłaty dodatkowe w PLN
Dopłata do kursu intensywnego 315/ tydzień
Usługa asysty dla nieletnich (w jedną stronę) 675
Animacje rozszerzone/tydzień 270
Ubezpieczenie Zgodnie z cennikiem ubezpieczyciela
Bilet lotniczy Zgodnie z cennikiem linii lotniczych

Zarezerwuj kurs:

  [recaptcha]

  Podróż

  Przelot indywidualny

  Na życzenie uczestnika, JDJ może wykupić bilet lotniczy i zamówić odbiór z lotniska oraz transport na lotnisko w drodze powrotnej. Osobom, które chcą zorganizować przejazd samodzielnie udzielamy wskazówek dotyczących lotnisk i transferów.
  Przelot z opiekunem

  Asysta pokładowa. Dla młodszych dzieci w momencie zakupu biletu, można wykupić w liniach lotniczych usługę opieki pokładowej. Wówczas dziecko od momentu przekazania go personelowi lotniska przez cały czas podróży i odpraw w obie strony przebywa pod opieką upoważnionych dorosłych osób.

  Przelot z opiekunem JDJ. W okresie letnim proponujemy przeloty z opiekunem JDJ. Opiekun spotyka uczestników na lotnisku w Warszawie na dwie godziny przed wylotem i z nimi odbywa podróż. Na lotnisku docelowym opiekun przekazuje uczestników pracownikom szkoły językowej. W stronę powrotną procedura przebiega analogicznie. Daty wylotów z opiekunem JDJ:
  Warszawa- Londyn 26.06, 03.07, 10.07, 16.07, 17.07, 24.07, 31.07 (powrót po 2- 4 tygodniach w zależności od wykupionego kursu)
  Warszawa- Malta 25.06, 02.07, 09.07, 16.07, 23.07, 30.07, 06.08 (powrót po 2- 4 tygodniach w zależności od wykupionego kursu)

  Przelot i pobyt z opiekunem

  Osobom zainteresowanym obecnością opiekuna JDJ zarówno podczas podróży jak i pobytu proponujemy wyjazdy grupowe.
  Pełna oferta tutaj http://jdj.com.pl/category/kurs/dzieci-i-mlodziez/lato/wyjazdy-z-opiekunem/?post_type=szkoa

  Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje