Segment cenowy:

$$$ prestigue

Termin:

Rożne terminy

Język kursu:

niemiecki

Przedział wiekowy:

18+

Typ kursu:

ogólny

Cena:

od 1630 EUR

Oferta

Szkoła posiada 30-letnie doświadczenie w nauczaniu języka niemieckiego. Twórcy szkoły wychodzą z założenia, że najszybszą drogą do opanowania obcego języka jest pobyt w kraju, w którym język ten jest używany na co dzień.

Wszyscy kursanci piszą co tydzień test, który obejmuje całą problematykę przerobioną w poprzednim tygodniu. W ten sposób zarówno nauczyciele jak i uczniowie, mogą na bieżąco oceniać postępy w nauce. Po ukończeniu jednego całego poziomu jest pisany dodatkowy egzamin, który musi zostać zdany na co najmniej 75%, aby móc dostać się na wyższy poziom

Kurs intensywny

 • 30 lekcji/tydzień
 • długość lekcji: 45 minut
 • wielkość grupy: 5- 10 osób
 • długość kursu: min. 2 tygodnie
 • poziom zaawansowania: wszystkie
 • Daty rozpoczęcia w 2015 roku: każdy poniedziałek.
 • Daty rozpoczęcia w 2015 roku dla osób zupełnie początkujących: 9.02; 16.03; 20.04; 25.05; 29.06; 3.08; 7.09; 12.10; 16.11;

Kurs indywidualny (one-to-one)

 • 40 lekcji/tydzień
 • długość lekcji: 45 minut
 • wielkość grupy: 1 osoba
 • długość kursu: min. 1 tydzień
 • poziom zaawansowania: wszystkie
 • Daty rozpoczęcia w 2015 roku: każdy poniedziałek

Kurs przygotowujący do egzaminu TestDaf (egzamin uprawniający do studiowania na niemieckich uczelniach)

 • 30 lekcji/tydzień
 • długość lekcji: 45 minut
 • wielkość grupy: 5- 10 osób
 • długość kursu: 2 tygodnie
 • poziom zaawansowania: zaawansowany- biegły
 • Daty rozpoczęcia w 2015 roku: 5-18.04; 24.05- 6.06; 28.06- 11.07; 23.08- 5.09; 1-14.11. Lekcje odbywają się również w dni świąteczne.
 • Egzamin można zdawać w szkole językowej

Czas wolny

Opiekunowie dbają o organizację czasu wolnego, sami również biorą udział w codziennym programie popołudniowym i wieczornym. Ponadto pomagają w organizacji własnych wycieczek i przedsięwzięć, dostarczając przydatnych informacji i sugestii. W czasie wolnym od zajęć oraz w weekendy szkoła proponuje różnego rodzaju atrakcje : wspinaczki górskie, zajęcia sportowe, zwiedzanie miasta lub sobotnie wycieczki całodniowe. Przykładowe aktywności pozalekcyjne: basen, bilard, dyskoteki, grill, kino, kręgle, teatr, różnego rodzaju zajęcia sportowe. Przykładowe wycieczki: Stuttgard, Fryburg, Zurych, Bazylea, zwiedzanie Konstancji.

Wycieczki (bez biletów wstępu) oraz niektóre z zajęć pozalekcyjnych wliczone są w cenę kursu. Część z oferowanych zajęć jest dodatkowo płatna.

Lokalizacja

Położenie szkoły jest wprost idealne, gdyż jest ona oddalona około 5-10 minut spacerem od Jeziora Bodeńskiego oraz Uniwersytetu. Do centrum miasta można dotrzeć w ciągu kilku minut autobusem, lub spacerem idąc brzegiem jeziora przez piękny park. Ośrodek kursowy w Konstancji jest nowoczesnym budynkiem, który oferuje wszystkie udogodnienia szkoły z internatem. Zarówno sale lekcyjne, pokoje uczniów, stołówka jak i wszystkie inne pomieszczenia są nowocześnie, jasno, funkcjonalnie i przyjemnie urządzone i zapewniają wysoki standard komfortu.

Zakwaterowanie

Szkoła przykłada szczególną uwagę przy wyborze współlokatorów, dobierając kursantów tak, aby mieszkali z osobą będącą na podobnym poziomie językowym oraz w podobnym wieku. Ponadto nigdy nie zostają zakwaterowani w jednym pokoju kursanci  mówiących w tym samym języku ojczystym, tak aby oboje używali języka niemieckiego do porozumiewania się.

Na terenie kampusu

 • pokoje 1 i 2-osobowe z łazienką i prysznicem
 • wyżywienie w cenie: 3 posiłki dziennie oraz owoce dostępne w ciągu całego dnia

 

Transfery

Szkoła może zorganizować bezpłatny transfer z najbliższych dworców kolejowych, którymi są dworzec w Konstancji (część niemiecka) lub dworzec w Kreuzlingen (część szwajcarska lub za dodatkową opłatą z lotnisk w: Zurychu albo Friedrichshafen.

Cennik

Cennik w EUR. Cena zawiera: nauka, zakwaterowanie i wyżywienie zgodnie z wybraną opcję, materiały dydaktyczne, podstawowy program pozalekcyjny (wycieczki bez biletów wstępu), certyfikat na zakończenie kursu.

Nazwa kursu/ cena 1-2 tydzień 3-9 tydzień 10 tydzień i powyżej tygodniowa dopłata sezonowa (14.06- 22.08)
Kurs intensywny, kampus, pełne wyżywienie 815 765 620 35
Kurs indywidualny 40, kampus, pełne wyżywienie 2295 2245 2245
Kurs przygotowujący do TestDaF 620 za 2 tygodnie
Kurs przygotowujący do TestDaF, kampus, pełne wyżywienie 1580 za 2 tygodnie
Transfer z/na lotnisko w Zurychu 50 w jedną stronę
Transfer z/na lotnisko Friedrichshafen 40 w jedną stronę

Zarezerwuj kurs:

  [recaptcha]

  Podróż

  Na życzenie uczestnika, JDJ może wykupić bilet lotniczy i zamówić odbiór z lotniska oraz transport na lotnisko w drodze powrotnej. Osobom, które chcą zorganizować przejazd samodzielnie udzielamy wskazówek dotyczących lotnisk i transferów.

  Dla młodszych dzieci w momencie zakupu biletu, można wykupić w liniach lotniczych usługę opieki pokładowej. Wówczas dziecko od momentu przekazania go personelowi lotniska przez cały czas podróży i odpraw w obie strony przebywa pod opieką upoważnionych dorosłych osób.

  W okresie letnim proponujemy przeloty z opiekunem JDJ. Opiekun spotyka uczestników na lotnisku w Warszawie na dwie godziny przed wylotem i z nimi odbywa podróż. Na lotnisku docelowym opiekun przekazuje uczestników pracownikom szkoły językowej. W stronę powrotną procedura przebiega analogicznie.

  Osobom zainteresowanym obecnością opiekuna JDJ zarówno podczas podróży jak i pobytu proponujemy wyjazdy grupowe.

  Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje