Segment cenowy:

$$$ prestigue

Termin:

05.07-25.07, 26.07-15.08

Język kursu:

niemiecki

Przedział wiekowy:

15-18 lat

Typ kursu:

intensywny

Cena:

od 3330 EUR

 

30-letnie doświadczenie w nauczaniu języka niemieckiego

Kurs intensywny

Miasto kosmopolityczne

Oferowane kursy

 • 30 lekcji/tydzień
 • program zajęć pozalekcyjnych*
 • grupa wiekowa: 15- 18 lat
 • długość kursu: min. 3 tygodnie
 • długość lekcji: 45 minut
 • wielkość grupy: max. 10 osób
 • poziom zaawansowania: wszystkie
 • Terminy rozpoczęcia w 2020: 05.07-25.07, 26.07-15.08 (termin niedostępny dla początkujących)

Bogaty program zajęć pozalekcyjnych

Wszystkie słynne zabytki Berlina, takie jak dzielnica rządowa, Reichstag (gdzie mieści się parlament niemiecki), Brama Brandenburska (symbol zjednoczenia dwóch Niemiec) i Szprewa, ale także ukryte skarby miasta, butiki, pchle targi, muzea, kawiarnie i typowe berlińskie dzielnice znajdują się w niewielkiej odległości od pensjonatu.

Po intensywnym popołudniu w mieście nasi uczniowie mogą zrelaksować się w pokoju wypoczynkowym. Do dyspozycji jest sala telewizyjna, stoły bilardowe i piłkarzyki.

Program działań
Każdego dnia oferujemy atrakcyjny i urozmaicony program zajęć sportowych, gier lub wydarzeń kulturalnych. Nasi pracownicy będą zachęcać i motywować uczniów do uczestnictwa w zajęciach.

Dostępne są następujące zajęcia rekreacyjne:

Rękodzieło
Siatkówka plażowa
Gry planszowe
Piłka nożna
Muzea
Wizyta w Reichstagu
Pływanie
Wycieczka po mieście

Wycieczki
W każdą sobotę nasi pracownicy organizują całodniowe wycieczki do atrakcyjnych miejsc ( Potsdam, Dresden, Leipzig). W każdą środę nasi studenci zobaczą zabytki i interesujące miasta w regionie. Wycieczki i opłaty za wstęp są już wliczone w opłatę za kurs.

 

 

 

Berlin

Kosmopolityczne miasto Berlin z ponad 3,5 milionami mieszkańców ma wiele do zaoferowania nastolatkom. Studenci programu mogą cieszyć się atmosferą stolicy podczas rejsu statkiem po Sprewie, wizyty w berlińskim zoo – domu największej różnorodności gatunków z każdego zoo na ziemi – lub po prostu spacerując po mieście.

Brama Brandenburska, pozostałości muru berlińskiego i znany na całym świecie Reichstag służą jako świadkowie obfitującej w wydarzenia historii Niemiec.

Fascynująca mieszanka różnych kultur, nowoczesna architektura i różnorodność wybitnych wydarzeń kulturalnych uzasadniają reputację Berlina jako metropolii superlatyw i gwarantują naszym studentom niezapomniane lato.

Szkoła

Nasi studenci przebywają w Youth Guest House Berlin (Jugendgaestehaus Berlin) w samym centrum miasta. Nowoczesny budynek znajduje się w pobliżu nowego głównego dworca kolejowego (Hauptbahnhof), a jednocześnie w zielonej oazie, przy małej i cichej bocznej uliczce, z dala od zgiełku miasta.

 

Zakwaterowanie

Pomimo bardzo centralnej lokalizacji pensjonat jest bardzo cichym i idealnym miejscem na spędzenie lata. Wszystkie pokoje są bardzo jasne i nowoczesne, z prywatnymi łazienkami.

Pokoje 3 i 4 osobowe.
Chłopcy i dziewczęta są zakwaterowani osobno.

Trzy posiłki dziennie (śniadanie, obiad i kolacja).

Pralnia jest oferowana wszystkim uczniom bezpłatnie raz w tygodniu.

Pościel jest zapewniona. Ręczniki należy mieć własne.

 

 

Cennik 2020

 

Nazwa kursu

3 tygodnie

6 tygodni

Kurs intensywny

3300 EUR

6660 EUR

 

Transfer – 45 EUR za podróż w jedną stronę.

Zarezerwuj kurs:

  [recaptcha]

  Podróż

  Na życzenie uczestnika, JDJ może wykupić bilet lotniczy i zamówić odbiór z lotniska oraz transport na lotnisko w drodze powrotnej. Osobom, które chcą zorganizować przejazd samodzielnie udzielamy wskazówek dotyczących lotnisk i transferów.

  Dla młodszych dzieci w momencie zakupu biletu, można wykupić w liniach lotniczych usługę opieki pokładowej. Wówczas dziecko od momentu przekazania go personelowi lotniska przez cały czas podróży i odpraw w obie strony przebywa pod opieką upoważnionych dorosłych osób.

  W okresie letnim proponujemy przeloty z opiekunem JDJ. Opiekun spotyka uczestników na lotnisku w Warszawie na dwie godziny przed wylotem i z nimi odbywa podróż. Na lotnisku docelowym opiekun przekazuje uczestników pracownikom szkoły językowej. W stronę powrotną procedura przebiega analogicznie.

  Osobom zainteresowanym obecnością opiekuna JDJ zarówno podczas podróży jak i pobytu proponujemy wyjazdy grupowe.

  Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje