Segment cenowy:

$$$ quality

Termin:

Rożne terminy

Język kursu:

niemiecki

Przedział wiekowy:

9-13 lat

Typ kursu:

ogólny

Cena:

od 2670 EUR

Oferta

28-letnie doświadczenie w nauczaniu języka niemieckiego

Żywe, małe miasteczko położone w okolicach Poczdamu i Berlina

Wspaniałe możliwości spędzania czasu wolnego

Oferowane kursy

Kurs intensywny (Junior Intensive Courses)

 • 25 lekcji/tydzień
 • program zajęć pozalekcyjnych
 • zakwaterowanie: akademik
 • wyżywienie: trzy posiłki dziennie
 • grupa wiekowa: 9-13 lat
 • długość kursu: 3 tygodnie
 • długość lekcji: 45 minut
 • wielkość grupy: max 10 osób
 • poziom zaawansowania: A1- B1 (początkujący- średni 1)
 • daty rozpoczęcia w 2017 roku: 02-07-2017

Duży wybór kreatywnych warsztatów

Po przedpołudniowych lekcjach nasz zespół opiekunów organizuje każdego dnia interesujący i urozmaicony program spędzania wolnego czasu. Oprócz różnorodnych sportowych możliwości, instytut w Lehninie oferuje przeróżne kreatywne, artystyczne i techniczne projekty, do których należą rzeźbiarstwo, techniki odlewcze, malarstwo i rysunek (zawarte w cenie kursu).

Możliwości spędzania czasu wolnego

Cudowna okolica z lasami i łąkami wokół szkoły nadaje się idealnie do jazdy na rowerze i wędrówek. Krystalicznie czyste jeziora zachęcają do pływania. W Instytucie istnieje poza tym możliwość gry w tenisa stołowego, siatkówkę albo w piłkę nożną. Do ulubionych form spędzania czasu wolnego przez naszych kursantów należą wieczorne ogniska, tuż obok jeziora, a także kursy żeglarstwa i wioślarstwa (nie zawarte w cenie kursu językowego). Po 10 godzinach lekcyjnych i rejsie kończącym kurs uczniowie znają podstawy poruszania się na wodach. Przystań dla łodzi znajduje się bezpośrednio przy terenie szkoły.

Możliwości spędzania wolnego czasu

 • Badminton
 • Grill
 • Kursy rysunku i malarstwa
 • Majsterkowanie/Robótki ręczne
 • Ognisko
 • Piłka nożna
 • Pływanie (w jeziorze)
 • Rowery górskie
 • Rzeźbienie
 • Techniki odlewcze
 • Tenis stołowy
 • Siatkówka
 • Wędrówki
 • Wioślarstwo*
 • Żeglarstwo*

* nie wliczone w cenę kursu

Całodniowe wycieczki

W każdą sobotę nasi opiekunowie organizują i towarzyszą w całodniowych wycieczkach, które zawarte są w cenie kursu (wraz z wejściówkami) do takich miast jak: Berlin, Poczdam

Wycieczki popołudniowe

W każdą środę odbywają się krótsze, popołudniowe wycieczki do zabytków w regionie, takich jak: Klasztor w Lehnin, czy Zamek Reckahn, a także wycieczki rowerowe i wędrówki.

Aktywności dodatkowo płatne

Kurs żeglarstwa (10 godz)-10 lekcji odbywających się w ciągu 3 tygodni.
Minimalna liczba uczestników do przeprowadzenia kursu wynosi 5 osób.

Kurs wiosłowania (10 godz)

Gwarancja niezawodnej opieki

Gwarantujemy 24-godzinną opiekę nad kursantami przez 7 dni w tygodniu.

Lokalizacja

Instytut Sztuk Pięknych i Kultury w Lehninie

Gościmy w Instytucie Sztuk Pięknych i Kultury w Lehninie, położonym nad brzegiem jeziora „Klostersee”, w niewielkiej odległości od centrum miasta. Instytut powstał w 1991 roku na terenie dawnego tartaku.

Kreatywne zajęcia w warsztatach

Na terenie Instytutu, będącego centrum artystycznym Brandenburgii, znajduje się piękny park z licznymi rzeźbami, jak też nowoczesne, praktyczne budynki, w których w lecie kwaterujemy naszych najmłodszych kursantów i w których prowadzone są zajęcia lekcyjne.

W licznych warsztatach Instytutu oferujemy naszym kursantom ciekawe, bezpłatne zajęcia artystyczne, odbywające się popołudniami. Dzięki temu, każdy ma możliwość popuszczenia wodzy swej kreatywności.

Zakwaterowanie

Internat z pokojami dwu-, trzy- i czteroosobowymi

Kursanci mieszkają na terenie Instytutu Sztuk Pięknych i Kultury w Lehninie, położonym na brzegu jeziora „Klostersee”. Internat dysponuje pokojami dwu-, trzy- i czteroosobowymi wyposażonymi w prysznic i toaletę. Większości pokoi ma cudowny widok na las i jezioro, które otaczają Instytut. Zajęcia odbywają się również na terenie ośrodka, dzięki czemu kursanci mogą przychodzić na lekcje bez konieczności opuszczania terenu szkoły.

Współlokatorzy

Zwracamy szczególną uwagę na to, aby w jednym pokoju mieszkali uczniowie mniej więcej w tym samym wieku i o tym samym poziomie językowym, oraz władający różnymi językami ojczystymi. Chcemy w ten sposób zachęcić uczniów do używania i ćwiczenia języka niemieckiego także poza zajęciami.

Pełne wyżywienie

Zapewniamy naszym kursantom pełne wyżywienie, które obejmuje trzy główne posiłki (śniadanie, obiad i kolację) oraz jeden snack.

Pranie

Raz w tygodniu oferujemy bezpłatny service prania

Cennik 2017

CENNIK w EUR

Cena kursu zawiera: naukę, wyżywienie, zakwaterowanie, całodobową opiekę, certyfikat ukończenia kursu, standardowy program zajęć dodatkowych oraz wycieczek, materiały do nauki

Zakwaterowanie Wyżywienie Cena za 3 tygodnie
Akademik, pokój dzielony Pełne wyżywienie 2670

Opłaty dodatkowe w EUR

Transfer z/na lotnisko Berlin Tegel

50/ w jedną stronę

Transfer z/na lotnisko Berlin Schoenefeld

50/ w jedną stronę

Sailing (9 lekcji)

207

Rowing (9 lekcji) 207

Zarezerwuj kurs:

Podróż

Przelot indywidualny

Na życzenie uczestnika, JDJ może wykupić bilet lotniczy i zamówić odbiór z lotniska oraz transport na lotnisko w drodze powrotnej. Osobom, które chcą zorganizować przejazd samodzielnie udzielamy wskazówek dotyczących lotnisk i transferów.
Przelot z opiekunem

Asysta pokładowa. Dla młodszych dzieci w momencie zakupu biletu, można wykupić w liniach lotniczych usługę opieki pokładowej. Wówczas dziecko od momentu przekazania go personelowi lotniska przez cały czas podróży i odpraw w obie strony przebywa pod opieką upoważnionych dorosłych osób.

Przelot z opiekunem JDJ. W okresie letnim proponujemy przeloty z opiekunem JDJ. Opiekun spotyka uczestników na lotnisku w Warszawie na dwie godziny przed wylotem i z nimi odbywa podróż. Na lotnisku docelowym opiekun przekazuje uczestników pracownikom szkoły językowej. W stronę powrotną procedura przebiega analogicznie. Daty wylotów z opiekunem JDJ:
Warszawa- Londyn 26.06, 03.07, 10.07, 16.07, 17.07, 24.07, 31.07 (powrót po 2- 4 tygodniach w zależności od wykupionego kursu)
Warszawa- Malta 25.06, 02.07, 09.07, 16.07, 23.07, 30.07, 06.08 (powrót po 2- 4 tygodniach w zależności od wykupionego kursu)

Przelot i pobyt z opiekunem

Osobom zainteresowanym obecnością opiekuna JDJ zarówno podczas podróży jak i pobytu proponujemy wyjazdy grupowe.
Pełna oferta tutaj http://jdj.com.pl/category/kurs/dzieci-i-mlodziez/lato/wyjazdy-z-opiekunem/?post_type=szkoa

Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje