Segment cenowy:

$$$ quality

Termin:

Terminy kursów: 4-17 lipca, 18-31 lipca oraz 1-14 sierpnia 2021 r

Język kursu:

hiszpański

Przedział wiekowy:

grupy wiekowe: 12-14 lat oraz 15-18 lat.

Typ kursu:

ogólny

Cena:

od: 1790,- EUR

Oferta

Valencia to jedno z największych miast Hiszpanii.
Przepiękne plaże, architektura oraz klimat śródziemnomorski.
Uczestnicy przynajmniej 2 razy w tygodniu spędzają czas na plaży.
 

VALENCIA – Położona bezpośrednio nad Morzem Śródziemnym. Walencja jest jednym z bardziej różnorodnych hiszpańskich miast. W trakcie wizyty w tym mieście można trafić na średniowieczne i gotyckie zabudowania, nowoczesne budowle jak kompleks nazywany Miastem Nauki i Sztuki oraz dziesiątki budynków wzniesionych w stylu walenckiego modernizmu (hiszp. modernisto valenciano). A wszystko to przeplatane jest rosnącymi na każdym kroku drzewami pomarańczy, które są jednym z symboli oraz chlubą całego regionu. Miasto to wypełnione jest niezwykłą energią, można tu skorzystać z szerokiej oferty sportów wodnych, spędzić czas na pięknych plażach czy skosztować słynnej paelli.

Instytut Języka Hiszpańskiego to szkoła z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem. 60 % uczestników pochodzi z Hiszpanii, 40 % to studenci z całego Świata. Wakacyjny kurs łączy naukę ze specjalnie dopasowanymi do wieku aktywnościami.
 

 Summer camp

 • Grupa wiekowa: 12-14 lat oraz 15-18 lat,
 • 20 lekcji tygodniowo,
 • zakwaterowanie w akademiku lub u rodziny goszczącej,
 • pełne wyżywienie,
 • zajęcia pozalekcyjne,
 • workshop,
 • wycieczki,
 • materiały do nauki,
 • ubezpieczenie,
 • opieka przez 24 godziny,
 • długość kursu: min 2 tygodnie
 • wielkość grupy: średnio 8 studentów, max. 14 osób
 • poziomy zaawansowania: wszystkie

 

Lokalizacja

Walencja jest trzecim co do wielkości miastem w Hiszpanii. Leży nad rzeką Turia na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Jest to ważny ośrodek przemysłowy, finansowy i kulturalno-naukowy. Posiada liczne zakłady przemysłowe, duże porty handlowe i pasażerskie, a także ważne węzły kolejowe, drogowe i lotnicze. Miasto przeżyło w ostatnich latach kulturowy renesans. Wyróżniają je dziewicze plaże, rozległe promenady, fascynująca architektura i łagodny klimat.
Walencja jest idealnym miejscem na letni obóz … studenci odwiedzają plażę co najmniej dwa razy w tygodniu!

Ośrodek zlokalizowany jest na terenie kampusu University of Valencia, w sławnym Colegio Mayor Gallileo Gallilei. Okolica pełna jest studentów uniwersytetu.
W czasie kursu organizowane są wycieczki na okoliczne plaże oraz do okolicznych miast, np. Cullera, Montanejos, Sagunto, L´Albufera, Oceanográfico, City of Arts and Sciences, Alicante, Sagunto, Calpe.
 

Zakwaterowanie

Obóz  położony jest w tętniącej życiem dzielnicy uniwersyteckiej w Walencji. Jest  w odległości spaceru od plaży, niedaleko od centrum miasta. Colegio posiada pokóje do przeglądania internetu, muzyki, telewizji, gier i spotkań, salę konferencyjną, a także pralnię.

Wielkość szkoły: 150 studentów.

Noclegi

Akademik składa się z pokoi trzyosobowych, każdy z pełnym węzłem sanitarnym. Wszystkie pokoje są na zewnątrz, a większość z nich posiada mały balkon. W akademiku jest również bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz klimatyzacja.

Program Home Stay jest dostępny dla studentów 14 lat i więcej.
 

Cennik 2021

Cennik 2021 r

– 2 tygodnie: 1790,- Euro,
– 4 tygodnie: 3190,- Euro,
– 6 tygodni: 4690,- Euro,

opłata operacyjna: 35,- Euro,
Gwarancja rezygnacji: 65,- Euro/tydzień,
Dodatkowa noc: 65,- Euro,
Transfer z lotniska w Walencji za osobę w jedną stronę:
– 85,- Euro (gdy podróżuje jedna osoba),
– 50,- Euro (gdy podróżują dwie osoby).

Cena zawiera: 20 lekcji tygodniowo, zakwaterowanie w internacie, pełne wyżywienie, zajęcia pozalekcyjne, wycieczki, ubezpieczenie, max 15 osób w klasie (średnio 8).
 

warunki płatności:

zaliczka: 20% ceny kursu + 100% kosztu przelotu i ubezpieczenia jeśli zamawiane w JDJ,

całość- najpóźniej 5 tygodni przed rozpoczęciem kursu,

rezygnacja na mniej niż 30 lub mniej dni przed rozpoczęciem kursu: przepada 100% wpłaconej kwoty,

rezygnacja we wcześniejszym terminie: potrąceniu ulega zaliczka za kurs oraz wpłata za bilet lotniczy w sytuacji odwołania kursu z powodu Covid, potrąceniu podlegają wyłącznie opłaty operacyjne wystawcy biletu lotniczego oraz ubezpieczenia (ok. 300 PLN)
 

Zarezerwuj kurs:

  [recaptcha]

  Podróż

  Przelot indywidualny

  Na życzenie uczestnika, JDJ może wykupić bilet lotniczy i zamówić odbiór z lotniska oraz transport na lotnisko w drodze powrotnej. Osobom, które chcą zorganizować przejazd samodzielnie udzielamy wskazówek dotyczących lotnisk i transferów.
  Przelot z opiekunem

  Asysta pokładowa. Dla młodszych dzieci w momencie zakupu biletu, można wykupić w liniach lotniczych usługę opieki pokładowej. Wówczas dziecko od momentu przekazania go personelowi lotniska przez cały czas podróży i odpraw w obie strony przebywa pod opieką upoważnionych dorosłych osób.
   

  Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje