Segment cenowy:

$$$ quality

Termin:

w poniedziałek

Język kursu:

hiszpański

Przedział wiekowy:

14-21 lat

Typ kursu:

ogólny

Cena:

od 995 EUR

Oferta

Junior Intensive Program

Wiek: od 14 do 21 lat

ilość lekcji: 20 lub 20 lekcji/tydzień + lekcje indywidualne

min. pobyt: 2 tygodnie

Lekcja: 55 minut

Informacje dodatkowe

Program poza nauką przewiduje atrakcje dodatkowe: zajęcia sportowe, zwiedzanie, warsztaty, kino itp. Zajęcia oraz wycieczki organizowane przez szkołę odbywają się pod nadzorem jej pracowników. W cenę wliczone jest pełne wyżywienie oraz transfery z i na lotnisko.

2017 daty rozpoczęcia:

2 stycznia do 14 stycznia
18 czerwca do 1 lipca
2 lipca do 15 lipca
16 lipca do 29 lipca
31 lipca do 13 sierpnia

 

Szkoła:

Szkoła posiada 24 ośrodki w najważniejszych i najbardziej prestiżowych miastach Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej. Wysoka jakość i ogromne 20- letnie doświadczenie czynią ją liderem w nauczaniu języka hiszpańskiego.
Posiada certyfikat „Ideal Quality Certyficate”, który jest gwarantem najwyższej jakości nauczania i zakwaterowania.
Instytut Języka Hiszpańskiego jest też gwarantem międzynarodowej atmosfery. Przyjmuje ponad 20 tysięcy studentów rocznie z 72 państw.

Lokalizacja

Szkoła jest bardzo dobrze zlokalizowana. Niedaleko plaży, zaledwie 10 minut jazdy autobusem od centrum miasta. Przystanek autobusowy jest tuż przy wejściu do szkoły. W okolicy liczne bazary, sklepy, apteki, restauracje i bary.
W szkole znajduje się 7 wewnętrznych sal lekcyjnych oraz 2 zewnętrzne. 2 sale komputerowe z dostępem do Internetu. Wi-Fi (bezprzewodowy dostęp w całej szkole). Biblioteka, sala gier i pokój nauczyciela. Szkoła posiada basen, werandę i ogród. Dostosowana jest dla osób niepełnosprawnych.

Zakwaterowanie

Rodzina goszcząca – w odległości 10-30 minut od szkoły. Pokoje 1 i 2-osobowe.

Internat – wygodne pokoje 1 i 2 -osobowe, znajdują się w odległości krótkiego spaceru lub jazdy środkiem transportu od szkoły.

Cennik w EUR 2017

Cena zawiera naukę w wymiarze 20 lekcji/tydzień, zakwaterowanie wraz z wyżywieniem, zajęcia dodatkowe, materiały do nauki.

Cena nie zawiera kosztów podróży

Cena kursu 2 tygodnie 4 tygodnie
zakwaterowanie w internacie 995 1990
Dopłata do intensywnego kursu, 5 lekcji one:one/tygodniowo 180/tygodniowo

Wpisowe: 65 €
Transfer: od 85 € w jedna stronę

Zarezerwuj kurs:

  [recaptcha]

  Podróż

  Przelot indywidualny

  Na życzenie uczestnika, JDJ może wykupić bilet lotniczy i zamówić odbiór z lotniska oraz transport na lotnisko w drodze powrotnej. Osobom, które chcą zorganizować przejazd samodzielnie udzielamy wskazówek dotyczących lotnisk i transferów.
  Przelot z opiekunem

  Asysta pokładowa. Dla młodszych dzieci w momencie zakupu biletu, można wykupić w liniach lotniczych usługę opieki pokładowej. Wówczas dziecko od momentu przekazania go personelowi lotniska przez cały czas podróży i odpraw w obie strony przebywa pod opieką upoważnionych dorosłych osób.

  Przelot z opiekunem JDJ. W okresie letnim proponujemy przeloty z opiekunem JDJ. Opiekun spotyka uczestników na lotnisku w Warszawie na dwie godziny przed wylotem i z nimi odbywa podróż. Na lotnisku docelowym opiekun przekazuje uczestników pracownikom szkoły językowej. W stronę powrotną procedura przebiega analogicznie. Daty wylotów z opiekunem JDJ:
  Warszawa- Londyn 26.06, 03.07, 10.07, 16.07, 17.07, 24.07, 31.07 (powrót po 2- 4 tygodniach w zależności od wykupionego kursu)
  Warszawa- Malta 25.06, 02.07, 09.07, 16.07, 23.07, 30.07, 06.08 (powrót po 2- 4 tygodniach w zależności od wykupionego kursu)

  Przelot i pobyt z opiekunem

  Osobom zainteresowanym obecnością opiekuna JDJ zarówno podczas podróży jak i pobytu proponujemy wyjazdy grupowe.
  Pełna oferta tutaj http://jdj.com.pl/category/kurs/dzieci-i-mlodziez/lato/wyjazdy-z-opiekunem/?post_type=szkoa

  Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje