Segment cenowy:

$$$ quality

Termin:

16-29 sierpnia

Język kursu:

hiszpański

Przedział wiekowy:

5-17 lat

Typ kursu:

ogólny

Cena:

od 1945 EUR

Oferta

 

Wysoka jakość i 30 letnie doświadczenie
Certyfikat „Ideal Quality Certyficate”
25 tysięcy studentów z 72 państw

 

 

Instytut Języka Hiszpańskiego to szkoła z 30 letnim doświadczeniem. 20 % uczestników pochodzi z Hiszpanii, 80 % to studenci z całego Świata.

Wakacyjny kurs łączy naukę ze specjalnie dopasowanymi do wieku aktywnościami.

 

Barcelona Summer camp

 • Wiek: od 5 do 17 lat
 • 20 lekcji tygodniowo
 • zakwaterowanie w akademiku
 • pełne wyżywienie
 • zajęcia pozalekcyjne
 • warsztaty
 • wycieczki
 • materiały do nauki
 • opieka przez 24 godziny
 • długość kursu: min 1 tydzień
 • wielkość grupy: średnio 8 studentów, max. 15 osób
 • poziomy zaawansowania: wszystkie
 • terminy w 2020: 16-29 sierpnia

 

 

 

Lokalizacja

Obóz znajduje się zaledwie kilka minut od centrum Barcelony, w Castelldefels, które oferuje ponad 5 kilometrów drobnoziarnistych plaż. Leży na wybrzeżu, między Morzem Śródziemnym a parkiem przyrody Garraf.

Castelldefels, najlepsza plaża w Barcelonie, jest uznawana przez Katalońską Agencję Turystyczną za miejsce turystyki sportowej, co czyni ją idealnym miejscem do życia, jeśli jesteś miłośnikiem sportów na świeżym powietrzu. Rezydencja studencka znajduje się na uniwersytecie UPC w aglomeracji Barcelony i jest bardzo dobrze skomunikowana: 10 minut samochodem od lotniska, 15 minut pociągiem lub samochodem od centrum Barcelony i 10 minut pieszo od plaży.

Nowoczesny budynek na kampusie uniwersyteckim otoczony jest zielenią i znajduje się pobliżu plaży. Jest idealnym miejscem do uprawiania sportu i aktywności na kampusie uniwersyteckim.
Taras z dostępem do ogrodów
Obok kanału olimpijskiego do uprawiania sportów wodnych

Szkoła może pomieścić 180 studentów tygodniowo.

Zakwaterowanie

Studenci mieszkają w przestronnych i jasnych pokojach jedno- lub dwuosobowych ze wszystkimi wygodami, klimatyzacją i łazienką.

 

Cennik 2020

Kurs wakacyjny

2 tygodnie

Camp

1945 EUR

Ubezpieczenie

112 PLN

Bilet lotniczy

Wycena indywidualna

 

Camp_20 lekcji tygodniowo, zakwaterowanie, pełne wyżywienie, zajęcia, warsztaty, wycieczki,

4 posiłki dziennie, książki, materiały do nauki, sport, 24 -godzinny nadzór. Poziom: Wszystkie poziomy. Średnio: 8 uczniów w klasie. Maksymalnie: 15 uczniów w klasie. 1 lekcja = 45 min.

Day camp 9:00-17:30_20 lekcji tygodniowo. Wszystkie poziomy. Średnio: 8 uczniów w klasie. Maksymalnie: 15 uczniów w klasie. 1 lekcja = 45 min. Jedynym zapewnionym posiłkiem jest lunch. Studenci mogą uczestniczyć w zajęciach i wycieczkach organizowanych w weekendy za dodatkową opłatą. Uczniowie będą musieli znaleźć własny środek transportu, aby wziąć udział w weekendowych zajęciach na obozie.

Tylko lekcje 9:00-12:30_20 lekcji tygodniowo. Wszystkie poziomy. Średnio: 8 uczniów w klasie. Maksymalnie: 15 uczniów w klasie. 1 lekcja = 45 min

Transfery

85 EUR za podróż w jedna stronę. Przy wylocie grupowym wliczone w cenę.

Zarezerwuj kurs:

  [recaptcha]

  Podróż

  Na życzenie uczestnika, JDJ może wykupić bilet lotniczy i zamówić odbiór z lotniska oraz transport na lotnisko w drodze powrotnej. Osobom, które chcą zorganizować przejazd samodzielnie udzielamy wskazówek dotyczących lotnisk i transferów.

  Dla młodszych dzieci w momencie zakupu biletu, można wykupić w liniach lotniczych usługę opieki pokładowej. Wówczas dziecko od momentu przekazania go personelowi lotniska przez cały czas podróży i odpraw w obie strony przebywa pod opieką upoważnionych dorosłych osób.

  W okresie letnim proponujemy przeloty z opiekunem JDJ. Opiekun spotyka uczestników na lotnisku w Warszawie na dwie godziny przed wylotem i z nimi odbywa podróż. Na lotnisku docelowym opiekun przekazuje uczestników pracownikom szkoły językowej. W stronę powrotną procedura przebiega analogicznie.

  Osobom zainteresowanym obecnością opiekuna JDJ zarówno podczas podróży jak i pobytu proponujemy wyjazdy grupowe.

  Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje