Segment cenowy:

$$$ prestigue

Termin:

01.06-22.08

Język kursu:

angielski

Przedział wiekowy:

10-16 lat

Typ kursu:

ogólny

Cena:

od 1625 GBP

 Oferta

 

Szkoła zlokalizowana w bardzo atrakcyjnej miejscowości pełnej plaż oraz pięknych ogrodów, szkoła oferuje bogaty program zajęć pozalekcyjnych i wycieczek. 

Jest to jedna  z pierwszych szkół rekomendowanych przez British Ministry of Education, posiadająca ogromne doświadczenie. Mimo iż Instytut Angielski jest jedną z największych szkół w Wielkiej Brytanii,oferuje swoim studentom rodzinną i pełną życzliwości atmosferę.

Kurs wakacyjny 

 • 20 lekcji/ tydzień
 • wielkość klas: średnio 13 os. (max. 15)
 • 2 grupy wiekowe: 10-13, 14-16
 • dostępne poziomy: od początkujących* do zaawansowanych,
 • dostępny w terminie: od 1 czerwca do 22 sierpnia
 • Standardowym dniem przyjazdu i wyjazdu jest niedziela

*terminy kursów dla początkujących 18.06, 9.07, 30.07,

Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci

Program zajęć pozalekcyjnych zawartych w cenie obejmuje 4 popołudnia i 2 wieczory zajęć oraz wycieczki
Popołudniowe zajęcia sportowe, np: minigolf, siatkówka, piłka nożna, tenis, koszykówka, badminton, basen,
Zajęcia kulturalne, np: fotografia, tworzenie filmu, talent show, kasyno, zakupy, sztuka i rzemiosło, gry na plaży, quizy, ceramika,
Zajęcia wieczorne, np: disco, grill, kręgle
Przykładowe wycieczki całodniowe (1/tydzień): Londyn (Dungeon, London Eye, Museums), Bristol and Brunel,, Longleat Safari Park, Brighton and Arundle Castle, Harry Potter Studio Tour,
Przykładowe wycieczki pół-dniowe (1/tydzień): Hengistbury Head Outdoor Education Centre, Splashdown Waterpark,  The Jurassic Coast, Stonehenge, Corfe Castle.
Powyższe atrakcje dotyczą kursów letnich, dla kursów zimowych program zawiera 1 wycieczkę całodniową oraz 5 zajęć popołudniowych/ tydzień.

Lokalizacja

Bournemouth

Bournemouth to miasto z kilometrami plaż, pięknymi ogrodami i mnóstwem ciekawych miejsce do odwiedzenia, dzięki czemu jest idealnym miejscem na rodzinne wakacje. Kampus szkolny znajduje się w odległości krótkiego spaceru od centrum i plaży.

Szkoła młodzieżowa jest bezpiecznym miejscem oferującym oddzielny budynek dla młodych uczestników kursów. Posiada kompleksowe zaplecze edukacyjne oraz tereny rekreacyjne i piękny ogród.

Zakwaterowanie

Rodzina goszcząca

 • pokoje 2-osobowe
 • dzielona łazienka
 • Pełne wyżywienie 7 dni w tygodniu. Lunche od poniedziałku do piątku spożywane są w stołówce szkolnej, w dni kiedy odbywają się wycieczki lunch pack.

 

Cennik 2020

 

Cena kursu 2 tygodnie Kolejny tydzień
1025 GBP 440 GBP
Zakwaterowanie 10-13 lat 14-16 lat
2 tygodnie 756 GBP 600 GBP
Kolejny tydzień 348 GBP 270 GBP
Transfer zakwaterowanie-szkoła w cenie 78 GBP/tygodniowo
Kurs bez zakwaterowania W przypadku zakupu samego kursu bez zakwaterowania szkoła dolicza 49 GBP/tyg. za posiłki i opiekę.

 

Transfer z lotniska Heathrow (niedziele) 50 GBP/ w jedną stronę

Przyloty: 10.00-220.00

Wyloty: 5.00-16.00

Zarezerwuj kurs:

  [recaptcha]

  Podróż

  Na życzenie uczestnika, JDJ może wykupić bilet lotniczy i zamówić odbiór z lotniska oraz transport na lotnisko w drodze powrotnej. Osobom, które chcą zorganizować przejazd samodzielnie udzielamy wskazówek dotyczących lotnisk i transferów.

  Dla młodszych dzieci w momencie zakupu biletu, można wykupić w liniach lotniczych usługę opieki pokładowej. Wówczas dziecko od momentu przekazania go personelowi lotniska przez cały czas podróży i odpraw w obie strony przebywa pod opieką upoważnionych dorosłych osób.

  W okresie letnim proponujemy przeloty z opiekunem JDJ. Opiekun spotyka uczestników na lotnisku w Warszawie na dwie godziny przed wylotem i z nimi odbywa podróż. Na lotnisku docelowym opiekun przekazuje uczestników pracownikom szkoły językowej. W stronę powrotną procedura przebiega analogicznie.

  Osobom zainteresowanym obecnością opiekuna JDJ zarówno podczas podróży jak i pobytu proponujemy wyjazdy grupowe.

  Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje