Segment cenowy:

$$$ prestigue

Termin:

2.01-3.02

Język kursu:

angielski

Przedział wiekowy:

10-16 lat, 16+

Typ kursu:

ogólny

Cena:

od 560 GBP

Oferta

 

Kurs u wybrzeży Anglii,
do wyboru kurs intensywny.

 

Zlokalizowana w bardzo atrakcyjnej miejscowości pełnej plaż oraz pięknych ogródów, szkoła oferuje naukę na różnych poziomach i różnej intensywności. 

Jest to jedna  z pierwszych szkół rekomendowanych przez British Ministry of Education, posiadająca ogromne doświadczenie. Mimo iż Instytut Angielski jest jedną z największych szkół w Wielkiej Brytanii, oferuje swoim studentom rodzinną i pełną życzliwości atmosferę.

Oferowane kursy-Dziecko

Kurs zimowy – dla dzieci w wieku 10-16 lat (3 grupy wiekowe: C-1.20-10-12, 14-16 lat) wszystkie poziomy zaawansowania, 20 lekcji po 45 minut tygodniowo,

Start 2*, 8, 15, 22 stycznia

*kurs dla początkujących

Standardowym dniem przyjazdu i wyjazdu jest niedziela

Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci

Program zajęć pozalekcyjnych zawartych w cenie obejmuje 5 aktywności pozalekcyjnych oraz 1 wycieczkę całodniową tygodniowo.
Popołudniowe zajęcia sportowe, np: minigolf, siatkówka, piłka nożna, tenis, koszykówka, badminton, basen,
Zajęcia kulturalne, np: fotografia, tworzenie filmu, talent show, kasyno, zakupy, sztuka i rzemiosło, gry na plaży, quizy, ceramika,
Zajęcia wieczorne, np: disco, grill, kręgle
Przykładowe wycieczki całodniowe (1/tydzień): Londyn (Dungeon, London Eye, Museums), Bristol and Brunel, Longleat Safari Park, Brighton and Arundle Castle, Harry Potter Studio Tour,

Oferowane kursy- Rodzic

General English (20 lekcji/tydzień)
Grupa wiekowa: 16+
Liczba uczniów w grupie: max. 15, średnio 10

opcjonalnie:

  • 25 lekcji/tydzień, w tym 5 lekcji dodatkowych (słownictwo /płynność mówienia /rozumienie ze słuchu)
  • 30 lekcji/tygdzień, w tym 5 lekcji dodatkowych (słownictwo/płynność mówienia/rozumienie ze słuchu) oraz 5 lekcji ukierunkowanych (czytanie i pisanie/kultura Wielkiej Brytanii/angielski w pracy)

Start 2*, 8, 15, 22 stycznia

*kurs dla początkujących

Pozostałe kursy

English Examination Preparation Courses
Club 50+ Programme
Business and Specialised
One-to-One English

Zajęcia pozalekcyjne dla dorosłych

Szkoła organizuje  bezpłatny program rozrywkowy, który obejmuje między innymi pokazy filmowe, imprezy tematyczne, zwiedzanie Bournemouth, turnieje tenisa stołowego, piłkarzyków i gier planszowych. Ponadto można skorzystać z licznych atrakcji i obiektów sportowych w mieście (baseny, sale gimnastyczne, siłownie, squash itp.), możliwości uprawiania surfingu, windsurfingu czy jazdy konnej (personel szkoły w razie potrzeby może pomóc w zaaranżowaniu tego typu rozrywki).

Lokalizacja

Bournemouth

Bournemouth to miasto z kilometrami plaż, pięknymi ogrodami i mnóstwem ciekawych miejsce do odwiedzenia, dzięki czemu jest idealnym miejscem na rodzinne wakacje. Kampus szkolny znajduje się w odległości krótkiego spaceru od centrum i plaży.

 

Campus

Zakwaterowanie

Rodzina goszcząca

  • pokoje 2-osobowe
  • dzielona łazienka
  • Dziecko- pełne wyżywienie 7 dni w tygodniu. Lunche od poniedziałku do piątku spożywane są w stołówce szkolnej, pakowany lunch w soboty,
  • Rodzic-śniadania i kolacje

Można także zarezerwować sam kurs i mieszkać w hotelu.

Na życzenie szkoła pomaga w rezerwacji hotelu lub apartamentu, lecz wygodniejszą opcją jest rezerwacja zakwaterowania na własną rękę przez dowolny portal hotelowy (np. booking.com)

Cennik 2018

Dziecko

Cena kursu 2 tygodnie Kolejny tydzień
790 GBP 325 GBP
Zakwaterowanie 10-13 lat 14-16 lat
2 tygodnie 612 GBP 456 GBP
Kolejny tydzień 276 GBP 198 GBP
Transfer zakwaterowanie-szkoła w cenie 78 GBP/tygodniowo
Kurs bez zakwaterowania W przypadku zakupu samego kursu bez zakwaterowania szkoła dolicza 35 GBP/tyg. za posiłki i opiekę.

 

Rodzic

Cena kursu 2 tygodnie Kolejny tydzień
20 lekcji 560 GBP 210 GBP
25 lekcji 650 GBP 255 GBP
30 lekcji 740 GBP 300 GBP
Zakwaterowanie 2 tygodnie kolejny tydzień
306 GBP 123 GBP
Suplement przy zakwaterowaniu

uczestnika poniżej 18 lat

10 GBP

 

Możliwość organizacji transferu (wycena)

Zarezerwuj kurs:

[recaptcha]

Podróż

Na życzenie uczestnika, JDJ może wykupić bilet lotniczy i zamówić odbiór z lotniska oraz transport na lotnisko w drodze powrotnej. Osobom, które chcą zorganizować przejazd samodzielnie udzielamy wskazówek dotyczących lotnisk i transferów.

Dla młodszych dzieci w momencie zakupu biletu, można wykupić w liniach lotniczych usługę opieki pokładowej. Wówczas dziecko od momentu przekazania go personelowi lotniska przez cały czas podróży i odpraw w obie strony przebywa pod opieką upoważnionych dorosłych osób.

W okresie letnim proponujemy przeloty z opiekunem JDJ. Opiekun spotyka uczestników na lotnisku w Warszawie na dwie godziny przed wylotem i z nimi odbywa podróż. Na lotnisku docelowym opiekun przekazuje uczestników pracownikom szkoły językowej. W stronę powrotną procedura przebiega analogicznie.

Osobom zainteresowanym obecnością opiekuna JDJ zarówno podczas podróży jak i pobytu proponujemy wyjazdy grupowe.

Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje