Segment cenowy:

$$$ quality

Termin:

data rozpoczęcia kursu: w każdy poniedziałek czerwiec-sierpień 2021 r

Język kursu:

angielski

Przedział wiekowy:

13-17 lat

Typ kursu:

ogólny

Cena:

od: 865,- EUR

Oferta

100 % zabawy podczas nauki.

Wakacyjna atmosfera.

Możliwość poznania prawdziwego maltańskiego życia.

Plaża, woda i słońce, a do tego efektywne lekcje języka angielskiego. Kurs na Malcie to idealne połączenie wakacyjnego wyjazdu z nauką. Program jest przygotowany w ten sposób, aby uczestnicy poczuli prawdziwe wakacje. Zajęcia pozalekcyjne, w tym pobyt na pięknych plażach, zabawy na basenie, fantastyczne wycieczki gwarantują niezapomniane wakacje. Kursy są dostosowane do grupy wiekowej, dzięki czemu uczestnicy mogą się cieszyć swobodą oraz specjalnym programem w trakcie którego nawiązuje nowe znajomości m.in na przyjęciu powitalnym, poznają historię Malty podczas cultural tour czy relaksuje się podczas boat trip. Udział w oferowanych zajęciach pozalekcyjnych jest dobrowolny. Pozostały czas wolny uczestnicy organizują sobie samodzielnie według własnych preferencji.

100% zabawy podczas nauki

Uczestnicy uczą się z rówieśnikami, jak również są zakwaterowanie według grup wiekowych, mają osobnych koordynatorów i program zajęć pozalekcyjnych.
20 lekcji (po 45 min) w klasach 15 osobowych. Zajęcia odbywają się w różnych szkoła w zależności od grupy wiekowej oraz o różnych porach dnia. Dojazdy organizowane są przez szkołę (ok. 15-20 min). Zmiana grupy na wyższy/niższy poziom możliwa jest w poniedziałki i wtorki. Udział w aktywnościach jest dobrowolny i zróżnicowany w zależności od grupy wiekowej. Należy pamiętać o zgłoszeniu chęci uczestnictwa w aktywnościach, u koordynatora wycieczek.

unspecified dsf

Przyjaciele z całego świata

Niezwykła lokalizacja szkoły sprawia, że jest ona bardzo popularnym ośrodkiem. Dlatego przyjeżdżają tu uczniowie z całego świata. Tak duże zróżnicowanie kulturowe zapewnia, że dzieci bawią się z obcokrajowcami, ucząc się języka angielskiego i poznając przyjaciół z całego świata.

13950497_1393367267346137_278722636_o 13616365_1390748164274714_1679426167_o

Udogodnienia w szkole:

 • nowoczesne, przestrzenne i jasne sale do nauki
 • najnowsze technologie nauczania
 • dostęp do bezprzewodowego internetu (Young Adults)

Dni wolne na Malcie:

W związku z dniem wolnym (święto): 29 czerwca oraz 15 sierpnia, zajęcia według programu niedzielnego.
Uczestnicy mają do dyspozycji wszystkie atrakcje dostępne na terenie hotelu.

 

Malta to niewielka wyspa na Morzu Śródziemnym. Śródziemnomorski klimat i piękne, piaszczyste plaże uprzyjemniają naukę języka. Malta swej lokalizacji zawdzięcza wpływy wielu kultur, które widać na każdym kroku. Jest jednym z najczęściej wybieranych miejsc na wypoczynek, co gwarantuje międzynarodowe otoczenie. Zakwaterowanie w Salina Bay, nauka w klasach zlokalizowanych na terenie hotelu lub w jednej z siostrzanych szkół. Dojazdy organizowane przez szkołę.

 

9  11  5

Rezydencja szkolna, hotel Salini Resort

Uczestnicy są zakwaterowanie w  pokojach czteroosobowych z własna łazienką. W 4- gwiazdkowym hotelu, zlokalizowanym w Salina Bay. W cenie wyżywienie (rodzaj zależny od grupy wiekowej). Do dyspozycji uczestników basen, kort tenisowy oraz boisko.  Wysoki standard zakwaterowania, niespotykanej w innych szkołach. Zakwaterowanie ustalane z góry przez szkołę. Chęć zakwaterowania z innym uczestnikiem kursu, należy zgłosić przy rezerwacji. Wszelkie zmiany zakwaterowania możliwe pod koniec tygodnia, po konsultacji ze szkołą. W zależności od grupy wiekowej uczestnicy kursu otrzymują odpowiednią swobodę dlatego prosimy o informację która grupa wiekowa będzie najodpowiedniejsza dla Państwa dziecka.

 

SALINI RESORT  Salini Resort 3


Wyżywienie*:

Gorące śniadanie, lunch, kolacja

Gorący lunch może zawierać: pizze, wraps, sałatkę, danie z ryżem, makaronem lub kanapkę.

* W soboty i niedziele uczestnicy otrzymują wyłącznie pakowany lunch (wszystkie grupy).

Aktywności (niedziela dzień wolny od zorganizowanych aktywności):

Young Learners i Junior Camp obowiązkowy udział w aktywnościach. Od poniedziałku do soboty dwie aktywności dziennie.

Teen Club możliwość wzięcia udziału w oferowanych przez szkołę aktywnościach. Szkoła oferuje trzy dni po dwie aktywności oraz trzy dni po jednej aktywności dziennie. Możliwość wykupienia dodatkowych wycieczek (koszt od 5-30 €).

Możliwość opuszczania rezydencji:

Young Learners i Junior Camp nie mogą bez opieki opuszczać terenu hotelu.
Uczestnicy grupy Teen Club (14 lat) mają możliwość opuszczania hotelu bez opieki, pod warunkiem przestrzegania wyznaczonych godzin powrotów (w pokojach najpóźniej o godz. 23.00). Uczestnicy w wieku 15-17 lat muszą być w pokojach od nd.-czt. o godz. 00.00 oraz od pt.-sob. o godz. 1.00.
W trosce o bezpieczeństwo, uczestnicy powinni poruszać się po Malcie w grupach oraz informować opiekuna o planowanej godzinie powrotu i miejscu gdzie się udają.

 

 

 

 

Cennik 2021

865,- Euro/tydzień w czerwcu i lipcu
795,- Euro/tydzień w sierpniu,

Cena obejmuje: kurs 20 lekcji po 45 minut tygodniowo, pełne wyżywienie, codzienny program pozalekcyjny i wycieczki, internet w szkole, materiały dydaktyczne, certyfikat ukończenia kursu.

Dopłaty:
– opłata operacyjna: 100,- Euro,
– ubezpieczenie: 12,- Euro/tydz.,
– bilet lotniczy (czarter z Warszawy)- 300,- Euro,
– dopłata do kursu 30 lekcji/ tydz.- 90,- Euro/tydz.,
– dopłata do 10 lekcji indywidualnych/tydz.- 330,- Euro/tydz.,
– dopłata do 10 lekcji w grupce 2-3 os./tydz.- 165,- Euro/tydz.,
– dopłata do zakwaterowania bez uczniów z Polski: 50,- Euro,
– zmiana pokoju w trakcie pobytu: 50,- Euro,

Płatne na miejscu:
– zwrotny depozyt: 100,- Euro płatne w dniu przylotu, na poczet ewentualnych zniszczeń lub pomocy medycznej.

Warunki rezerwacji
– zaliczka 20% wartości kursu w dniu rezerwacji,
– pozostała kwota na 6 tygodni przed rozpoczęciem kursu,
– w przypadku rezerwacji biletu lotniczego z JDJ- 100% opłaty za bilet w dniu rezerwacji,

Rezygnacja z wyjazdu
– rezygnacja z kursu najpóźniej 8 dni przed jego rozpoczęciem: potrąceniu podlega 100,- Euro plus koszt biletu wg taryfy operatora,
– rezygnacja z kursu: 1-7 dni przed jego rozpoczęciem: j.w. plus koszt jednego tygodnia,
– rezygnacja z kursu w czasie jego trwania: brak zwrotów.

daty rozpoczęcie kursu: w każdy poniedziałek: czerwiec- sierpień 2021, przylot w sobotę lub niedzielę

Dzieci do 13 roku życia nie mogą samodzielnie opuszczać miejsca zakwaterowania.
Uczniowie w wieku 14 lat- obowiązek zgłoszenia wyjścia, powrót najpóźniej do godz. 23.00
Uczniowie w wieku 15-17 lat- obowiązek zgłoszenia wyjścia, powrót najpóźniej do godz. 24.00 (Nd- Czw), do 01.00 (Pt- Sob)

 

Zarezerwuj kurs:

  [recaptcha]

  Podróż

  Na życzenie uczestnika, JDJ może wykupić bilet lotniczy i zamówić odbiór z lotniska oraz transport na lotnisko w drodze powrotnej. Osobom, które chcą zorganizować przejazd samodzielnie udzielamy wskazówek dotyczących lotnisk i transferów.

  Dla młodszych dzieci w momencie zakupu biletu, można wykupić w liniach lotniczych usługę opieki pokładowej. Wówczas dziecko od momentu przekazania go personelowi lotniska przez cały czas podróży i odpraw w obie strony przebywa pod opieką upoważnionych dorosłych osób.

  W okresie letnim proponujemy przeloty z opiekunem JDJ. Opiekun spotyka uczestników na lotnisku w Warszawie na dwie godziny przed wylotem i z nimi odbywa podróż. Na lotnisku docelowym opiekun przekazuje uczestników pracownikom szkoły językowej. W stronę powrotną procedura przebiega analogicznie.

  Warszawa- Malta: wylot w sobotę lub niedzielę: 26/27 czerwiec,  3/4, 10/11, 17/18, 24/25 lipiec, 31.07/01.08, 7/8 sierpień, (powrót po 2- 4 tygodniach w zależności od wykupionego kursu)

  Przelot i pobyt z opiekunem

  Osobom zainteresowanym obecnością opiekuna JDJ zarówno podczas podróży jak i pobytu proponujemy wyjazdy grupowe.
  Pełna oferta tutaj http://jdj.com.pl/category/kurs/dzieci-i-mlodziez/lato/wyjazdy-z-opiekunem/?post_type=szkoa

  Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje