Segment cenowy:

$$$ quality

Termin:

08.06-09.09

Język kursu:

angielski

Przedział wiekowy:

8-17+ lat

Typ kursu:

ogólny

Cena:

od 1580 EUR

Oferta

 

Wyłącznie międzynarodowe grupy.

100 % zabawy podczas nauki.

Intensywny program zajęć pozalekcyjnych.

 

Plaża, woda i słońce, a do tego efektywne lekcje języka angielskiego. Kurs na Malcie to idealne połączenie wakacyjnego wyjazdu z nauką.

Kursy są podzielone i dostosowane do grup wiekowych: dynamiczne i pełne aktywności zajęcia dla najmłodszych. Codziennie od poniedziałku do soboty zajęcia pozalekcyjne oraz 3 wycieczki półdniowe.
Uczestnicy uczą się z rówieśnikami, jak również są zakwaterowanie według grup wiekowych, mają osobnych koordynatorów i program zajęć pozalekcyjnych.

100% zabawy podczas nauki

Program jest przygotowany w ten sposób, aby uczestnicy poczuli prawdziwe wakacje. 20 lekcji tygodniowo (45 min) w grupach 15 osobowych, zajęcia pozalekcyjne, w tym pobyt na pięknych plażach, zabawy na basenie, fantastyczne wycieczki gwarantują niezapomniane wakacje. W zależności od grupy wiekowej zajęcia organizowane są w rożnych placówkach szkoły oraz o różnych porach dnia. Dojazdy organizowane są przez szkołę. Zmiana grupy na wyższy/niższy poziom możliwa jest w poniedziałki i wtorki.

ESE  13978144_1382704271745100_71071492_o

Intensywny program zajęć dodatkowych

Szkoła oferuje bardzo bogaty program zajęć dodatkowych. Niedziela jest dniem odpoczynku kiedy uczestnicy mogą korzystać z udogodnień oferowanych przez hotel m.in. basen z widokiem na przepiękną zatokę, pokój gier i wiele innych atrakcji. W pozostałe dni, uczestnicy mogą brać udział w różnego rodzaju aktywnościach pozalekcyjnych oferowanych w cenie kursu m.in. Splash and Fun Park (water park), Bird Park, Aqwarium, mecze siatkówki i przyjęcia na plaży, shopping, gokarty, kino, poszukiwanie skarbów, nurkowanie czy żeglowanie oraz wycieczkach do Mediny, Valletty, Sliemy czy na wyspę Comino.

13866738_1386129501403247_69399551_n 13737734_10154251513969360_2128695067553926992_o

Przyjaciele z całego świata

Niezwykła lokalizacja szkoły sprawia, że jest ona bardzo popularnym ośrodkiem. Dlatego przyjeżdżają tu uczniowie z całego świata. Tak duże zróżnicowanie kulturowe zapewnia, że dzieci bawią się z obcokrajowcami, ucząc się języka angielskiego i poznając przyjaciół z całego świata.

Uczniowie podzieleni są na 3 grupy wiekowe (8-17 lat):

 • Young Learners 8-11 lat,
 • Junior Camp 12-13 lat,
 • Teen Club 14-17 lat

Dni wolne na Malcie:

W związku z dniem wolnym 29 czerwca oraz 15 sierpnia, zajęcia według programu niedzielnego.
Uczestnicy mają do dyspozycji wszystkie atrakcje dostępne na terenie hotelu.

Malta to niewielka wyspa na Morzu Śródziemnym. Śródziemnomorski klimat i piękne, piaszczyste plaże uprzyjemniają naukę języka. Malta swej lokalizacji zawdzięcza wpływy wielu kultur, które widać na każdym kroku. Jest jednym z najczęściej wybieranych miejsc na wypoczynek, co gwarantuje międzynarodowe otoczenie. Zakwaterowanie w Salina Bay, nauka w klasach zlokalizowanych na terenie hotelu lub w jednej z siostrzanych szkół. Dojazdy organizowane przez szkołę.

 

9  11  5

Rezydencja szkolna, hotel Salini Resort

Uczestnicy są zakwaterowanie w  pokojach czteroosobowych z własna łazienką. W 4- gwiazdkowym hotelu, zlokalizowanym w Salina Bay. W cenie wyżywienie (rodzaj zależny od grupy wiekowej). Do dyspozycji uczestników basen, kort tenisowy oraz boisko.  Wysoki standard zakwaterowania, niespotykanej w innych szkołach. Zakwaterowanie ustalane z góry przez szkołę. Chęć zakwaterowania z innym uczestnikiem kursu, należy zgłosić przy rezerwacji. Wszelkie zmiany zakwaterowania możliwe pod koniec tygodnia, po konsultacji ze szkołą. W zależności od grupy wiekowej uczestnicy kursu otrzymują odpowiednią swobodę dlatego prosimy o informację która grupa wiekowa będzie najodpowiedniejsza dla Państwa dziecka.

 

SALINI RESORT  Salini Resort 3


Wyżywienie*:

Gorące śniadanie, lunch, kolacja

Gorący lunch może zawierać: pizze, wraps, sałatkę, danie z ryżem, makaronem lub kanapkę.

* W soboty i niedziele uczestnicy otrzymują wyłącznie pakowany lunch (wszystkie grupy).

Aktywności (niedziela dzień wolny od zorganizowanych aktywności):

Young Learners i Junior Camp obowiązkowy udział w aktywnościach. Od poniedziałku do soboty dwie aktywności dziennie.

Teen Club możliwość wzięcia udziału w oferowanych przez szkołę aktywnościach. Szkoła oferuje trzy dni po dwie aktywności oraz trzy dni po jednej aktywności dziennie. Możliwość wykupienia dodatkowych wycieczek (koszt od 5-30 €).

Możliwość opuszczania rezydencji:

Young Learners i Junior Camp nie mogą bez opieki opuszczać terenu hotelu.
Uczestnicy grupy Teen Club (14 lat) mają możliwość opuszczania hotelu bez opieki, pod warunkiem przestrzegania wyznaczonych godzin powrotów (w pokojach najpóźniej o godz. 23.00). Uczestnicy w wieku 15-17 lat muszą być w pokojach od nd.-czt. o godz. 00.00 oraz od pt.-sob. o godz. 1.00.
W trosce o bezpieczeństwo, uczestnicy powinni poruszać się po Malcie w grupach.

 

Cennik 2019

Cena kursu zawiera: naukę, wyżywienie, zakwaterowanie, program zajęć dodatkowych, program wycieczkowy wraz z biletami wstępu, transfery.

1 tydzień
Wpisowe € 50
Malta (rezydencja) € 790
Opłata klimatyczna € 5
Depozyt płatny w dniu przyjazdu, zwrotny w dniu wyjazdu ze szkoły  € 50

 

Dodatkowe lekcje
(dotyczy tylko grupy TEEN CLUB)

Cena w EURO/tydzień

General English (30 lessons per week) 95
Intensive English (20 General English Lessons + 10 Private Lessons) 330
Semi-Intensive English (min. 2 studentów zgłoszonych razem) 165

 

Zarezerwuj kurs:

  [recaptcha]

  Podróż

  Na życzenie uczestnika, JDJ może wykupić bilet lotniczy i zamówić odbiór z lotniska oraz transport na lotnisko w drodze powrotnej. Osobom, które chcą zorganizować przejazd samodzielnie udzielamy wskazówek dotyczących lotnisk i transferów.

  Dla młodszych dzieci w momencie zakupu biletu, można wykupić w liniach lotniczych usługę opieki pokładowej. Wówczas dziecko od momentu przekazania go personelowi lotniska przez cały czas podróży i odpraw w obie strony przebywa pod opieką upoważnionych dorosłych osób.

  W okresie letnim proponujemy przeloty z opiekunem JDJ. Opiekun spotyka uczestników na lotnisku w Warszawie na dwie godziny przed wylotem i z nimi odbywa podróż. Na lotnisku docelowym opiekun przekazuje uczestników pracownikom szkoły językowej. W stronę powrotną procedura przebiega analogicznie.

  Warszawa- Malta 24.06, 1.07, 15.07, 29.07, 5.08 (powrót po 2- 4 tygodniach w zależności od wykupionego kursu)

  Przelot i pobyt z opiekunem

  Osobom zainteresowanym obecnością opiekuna JDJ zarówno podczas podróży jak i pobytu proponujemy wyjazdy grupowe.
  Pełna oferta tutaj http://jdj.com.pl/category/kurs/dzieci-i-mlodziez/lato/wyjazdy-z-opiekunem/?post_type=szkoa

  Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje