Segment cenowy:

$$$ quality

Termin:

wrzesień, styczeń

Język kursu:

kraju pobytu

Przedział wiekowy:

15-18 lat

Typ kursu:

ogołny

Cena:

6500 EURO

Program szkoły średniej w krajach skandynawskich jest przygotowany na zasadzie wymiany kulturowej i jest skierowany do osób, które chcą nabyć życiowego doświadczenia i nauczyć się lokalnego języka. Uczniowie uczęszczają do jednej spośród szkół publicznych i prywatnych, fundowanych przez firmy, stowarzyszenia.

Wiek: 15 – 18
Minimalny poziom języka: nie jest wymagana znajomość języka lokalnego, natomiast jest wymagana znajomość języka angielskiego na poziome średniozaawansowanym, ELTiS 200 pkt
Wymagane wykształcenie: oceny szkolne powyżej średniej.

Uczeń mieszka u rodziny goszczącej dobranej na podstawie wytycznych dostarczonych przez ucznia.

Zarezerwuj kurs:

  [recaptcha]

  Podróż

  Na życzenie uczestnika, JDJ może wykupić bilet lotniczy i zamówić odbiór z lotniska oraz transport na lotnisko w drodze powrotnej. Osobom, które chcą zorganizować przejazd samodzielnie udzielamy wskazówek dotyczących lotnisk i transferów.

  Dla młodszych dzieci w momencie zakupu biletu, można wykupić w liniach lotniczych usługę opieki pokładowej. Wówczas dziecko od momentu przekazania go personelowi lotniska przez cały czas podróży i odpraw w obie strony przebywa pod opieką upoważnionych dorosłych osób.

  W okresie letnim proponujemy przeloty z opiekunem JDJ. Opiekun spotyka uczestników na lotnisku w Warszawie na dwie godziny przed wylotem i z nimi odbywa podróż. Na lotnisku docelowym opiekun przekazuje uczestników pracownikom szkoły językowej. W stronę powrotną procedura przebiega analogicznie.

  Osobom zainteresowanym obecnością opiekuna JDJ zarówno podczas podróży jak i pobytu proponujemy wyjazdy grupowe.

  Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje