Segment cenowy:

$$$ quality

Termin:

Rożne terminy

Język kursu:

angielski

Przedział wiekowy:

9-17

Typ kursu:

ogólny

Cena:

od £640

W ramach kursu uczniowie biorą udział w wielu aktywnościach pozalekcyjnych. Poza zajęciami sportowymi i wieczornymi rozrywkami, organizowane są również wycieczki.

Przykładowe wycieczki jednodniowe (1/tydzień) – Londyn, Brighton, Cantenbury

Przykładowe wycieczki pół-dniowe (1/tydzień) – Cambridge, Greenwich, Bury St Edmunds, Ipswich, Southend-on-Sea, Colchester,

Szkoła znajduje się w typowym „boarding school” w miejscowości Felsted w pobliżu lotniska Stansted. Szkoła znajduje się w pobliżu Londynu i Cambridge.

Uczniowie zakwaterowani są w budynku szkoły, co pozwala na szybką integrację i gwarantuje pełne bezpieczeństwo. Pokoje są jedno- dwu- i wieloosobowe.
Kompleks szkolny posiada halę sportową, kryty basen, korty tenisowe oraz rozległe tereny zielone.

Zarezerwuj kurs:

  [recaptcha]

  Podróż

  Na życzenie uczestnika, JDJ może wykupić bilet lotniczy i zamówić odbiór z lotniska oraz transport na lotnisko w drodze powrotnej. Osobom, które chcą zorganizować przejazd samodzielnie udzielamy wskazówek dotyczących lotnisk i transferów.

  Dla młodszych dzieci w momencie zakupu biletu, można wykupić w liniach lotniczych usługę opieki pokładowej. Wówczas dziecko od momentu przekazania go personelowi lotniska przez cały czas podróży i odpraw w obie strony przebywa pod opieką upoważnionych dorosłych osób.

  W okresie letnim proponujemy przeloty z opiekunem JDJ. Opiekun spotyka uczestników na lotnisku w Warszawie na dwie godziny przed wylotem i z nimi odbywa podróż. Na lotnisku docelowym opiekun przekazuje uczestników pracownikom szkoły językowej. W stronę powrotną procedura przebiega analogicznie.

  Osobom zainteresowanym obecnością opiekuna JDJ zarówno podczas podróży jak i pobytu proponujemy wyjazdy grupowe.

  Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje