Segment cenowy:

$$$ prestigue

Termin:

Rożne terminy

Język kursu:

angielski

Przedział wiekowy:

13-17 lat

Typ kursu:

ogólny

Cena:

zapytaj

Oferta skierowana do uczniów w wieku licealnym, którzy w przyszłości chcą kontynuować naukę na kierunku związanym ze sztuką lub projektowaniem.

 

Dlaczego warto skorzystać z programu:

 • Nauka przebiega pod kierunkiem wykwalifikowanym nauczycieli specjalizujących się w przygotowaniu uczniów na uczelnie artystyczne.
 • Doskonale wyposażone sale i dostęp do materiałów zapewniają idealne warunki pracy i doskonalenia warsztatu.
 • Dzięki szerokiej ofercie programów istnieje możliwość dopasowania ścieżki nauki do potrzeb ucznia. Programy są zróżnicowane pod względem wieku ucznia, zainteresowań i przyszłych planów.
 • Londyn, Oxford i Bournemouth: dzięki lokalizacji w miastach o niezwykłej architekturze, najważniejszych galeriach i studio, uczniowie będą mogli się inspirować najważniejszymi dziełami w czasie licznych wycieczek w ramach zajęć szkolnych.
 • Doradztwo eksperta specjalizującego się w doborze uczelni wyższej ułatwi podjęcia najtrudniejszej decyzji młodego człowieka.
 • Uczęszczanie na jeden z dostępnych programów w szkole w Anglii ułatwi dostęp na najważniejsze uczelnie wyższe związanych ze sztuką i projektowaniem, takich jak:
Architecture at University of Sheffield (4*)
Architecture at University of Edinburgh (7*)
Architecture at Newcastle University (9*)
Fashion Marketing at University of Southampton (11*)
Architecture at University of Dundee (14*)
nterior Design at Kingston University (18*)
Graphic Design at Nottingham Trent University (28*)
Illustration and Visual Communication at University of Westminster (35*)
*(Ranking dla Architektury)
*(Ranking dla  Art and Design)
Według the Times and Sunday, Times Good University Guide 2016.

Aby uzyskać więcej informacji o dostępnych programach skontaktuj się z naszym konsultantem:

konsultant@jdj.com.pl

tel: 501 937 094

 

Londyn, Oxford i Bournemouth: dzięki lokalizacji w miastach o niezwykłej architekturze, najważniejszych galeriach i studio, uczniowie będą mogli się inspirować najważniejszymi dziełami w czasie licznych wycieczek w ramach zajęć szkolnych.

Zarezerwuj kurs:

  [recaptcha]

  Podróż

  Na życzenie uczestnika, JDJ może wykupić bilet lotniczy i zamówić odbiór z lotniska oraz transport na lotnisko w drodze powrotnej. Osobom, które chcą zorganizować przejazd samodzielnie udzielamy wskazówek dotyczących lotnisk i transferów.

  Dla młodszych dzieci w momencie zakupu biletu, można wykupić w liniach lotniczych usługę opieki pokładowej. Wówczas dziecko od momentu przekazania go personelowi lotniska przez cały czas podróży i odpraw w obie strony przebywa pod opieką upoważnionych dorosłych osób.

  W okresie letnim proponujemy przeloty z opiekunem JDJ. Opiekun spotyka uczestników na lotnisku w Warszawie na dwie godziny przed wylotem i z nimi odbywa podróż. Na lotnisku docelowym opiekun przekazuje uczestników pracownikom szkoły językowej. W stronę powrotną procedura przebiega analogicznie.

  Osobom zainteresowanym obecnością opiekuna JDJ zarówno podczas podróży jak i pobytu proponujemy wyjazdy grupowe.

  Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje