Segment cenowy:

$$$ quality

Termin:

Rożne terminy

Język kursu:

angielski

Przedział wiekowy:

12-17 lat

Typ kursu:

ogólny

Cena:

od £513

Oferta

Najbardziej atrakcyjna cenowo lokalizacja wśród naszej oferty wycieczek szkolnych. Szkoła znajduje się w historycznym mieście Brighton 5 minut od plaży.

Kurs językowy dla grup umożliwia przygotowanie programu specjalnie pod potrzeby uczestników, tak aby uczniowie byli szkoleni w interesującym ich zakresie.

 • Terminy: cały rok, do uzgodnienia
 • Wiek: 12-17 (terminy letnie)

Dodatkowe atrakcje

W cenę kursu wliczony jest również pełen program zajęć pozalekcyjnych. Między innymi uczestnicy zwiedzają Brighton, w tym Pavilion i Arundel Castle. 2 razy w tygodniu organizowane są również wspólne wieczory oraz popołudnia sportowe.
Raz w tygodniu organizowana jest wycieczka całodniowa autokarem, np. Londyn, Oxford, Portsmouth oraz 1 wyczeka pół dniowa, np. do Lewes, Rundel, Newhaven Fort.

Niezwykłe miasto

Brighton to modne i kosmopolityczne miasto w odległości 1 godziny od Londynu. Dzięki połączeniu atrakcji kulturowych i historycznych z plażami i atrakcyjnym wybrzeżem morskim sprawia, że jest to jedno z najbardziej popularnych miast w Anglii. Kurs językowy w Brighton to idealne połączenie nauki z relaksem.

Zakwaterowanie u rodziny goszczącej

Uczestnicy zakwaterowanie są w pokojach dwuosobowych u rodziny goszczącej, co daje niepowtarzalną okazję zintegrowania się z typową rodziną w Anglii  oraz możliwość codziennego ćwiczenia języka.

Udogodnienia w szkole

 • 5 min od morza
 • Nowoczesne wyposażenie
 • sala komputerowa
 • kawiarnia na terenie szkoły
 • dostęp do wifi

Brighton to modne i kosmopolityczne miasto w odległości 1 godziny od Londynu na południowym wybrzeżu Anglii.

Uczestnicy zakwaterowanie są w pokojach dwuosobowych u rodziny goszczącej.

Kursy są wyceniane indywidualnie pod potrzebny grupy. Poniżej orientacyjny cennik wycieczki przy grupie 10-19 osobowej.

Cena obejmuje koszt kursu, zakwaterowanie, wyżywienie, wycieczki dodatkowe oraz kartę metra. Cena za pobyt 1 osoby przez 1 tydzień.

 

26.06 -28.08 wrzesień – czerwiec
kurs wraz z zakwaterowaniem i wyżywieniem £513 £386

Zarezerwuj kurs:

  [recaptcha]

  Podróż

  Na życzenie uczestnika, JDJ może wykupić bilet lotniczy i zamówić odbiór z lotniska oraz transport na lotnisko w drodze powrotnej. Osobom, które chcą zorganizować przejazd samodzielnie udzielamy wskazówek dotyczących lotnisk i transferów.

  Dla młodszych dzieci w momencie zakupu biletu, można wykupić w liniach lotniczych usługę opieki pokładowej. Wówczas dziecko od momentu przekazania go personelowi lotniska przez cały czas podróży i odpraw w obie strony przebywa pod opieką upoważnionych dorosłych osób.

  W okresie letnim proponujemy przeloty z opiekunem JDJ. Opiekun spotyka uczestników na lotnisku w Warszawie na dwie godziny przed wylotem i z nimi odbywa podróż. Na lotnisku docelowym opiekun przekazuje uczestników pracownikom szkoły językowej. W stronę powrotną procedura przebiega analogicznie.

  Osobom zainteresowanym obecnością opiekuna JDJ zarówno podczas podróży jak i pobytu proponujemy wyjazdy grupowe.

  Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje