Segment cenowy:

$$$ quality

Termin:

Różne terminy

Język kursu:

niemiecki

Przedział wiekowy:

15-18 lat

Typ kursu:

ogólny

Cena:

od 1880 EUR

Oferta

28-letnie doświadczenie w nauczaniu języka niemieckiego

Ośrodek dysponujący nowoczesnym i wysokiej jakości wyposażeniem

Znana katedra w Kolonii i duża ilość wydarzeń kulturalnych

Oferowane kursy

Kurs intensywny dla młodzieży

 • 30 lekcji/tydzień
 • program zajęć pozalekcyjnych*
 • zakwaterowanie: hostel
 • wyżywienie: trzy posiłki dziennie
 • grupa wiekowa: 15- 18 lat
 • długość kursu: min 2 tygodnie
 • długość lekcji: 45 minut
 • wielkość grupy: max 10 osób
 • poziom zaawansowania: A1- B2 (początkujący- średni)
 • daty rozpoczęcia w 2017 roku:  02-07-2017, 16-07-2017, 30-07-2017

Bogaty program zajęć pozalekcyjnych

Czas wolny w Kolonii

Kolonia oferuje wiele możliwości spędzania czasu wolnego, jak również muzeów i zabytków, których większość jest osiągalna na pieszo z naszej szkoły.

Codzienny program czasu wolnego

Nasz zespół opiekunów przygotowuje każdego dnia urozmaicony program na czas wolny zawarty w cenie kursu i obejmujący zajęcia sportowe, gry i imprezy kulturalne. Opiekunowie zachęcają kursantów do aktywnego udziału w programie i gwarantują 24-godzinną opiekę przez 7 dni w tygodniu. W soboty towarzyszą uczniom w całodniowych wycieczkach, m.in. do Bonn, niegdysiejszej stolicy Niemiec, Trewiru, Düsseldorfu czy też organizują rejs po Renie. W środy odbywają się krótsze, popołudniowe wycieczki do najważniejszych zabytków miasta i ciekawych miejsc w Kolonii oraz położonych w jej pobliżu.

Idealne położenie

Z powodu swojego centralnego położenia w spokojnej dzielnicy Deutz i bliskiej odległości do ważnych zabytków w śródmieściu, nasz ośrodek jest nie tylko idealnym punktem wyjścia dla wszystkich, którzy chcą poznać i odkryć Kolonię, ale także dla tych, pragnących ciszy i spokoju lub chcących odpocząć po męczącym dniu w mieście.

Przykładowe możliwości spędzania wolnego czasu

 • Bilard
 • Grill
 • Gry planszowe
 • Internet
 • Koszykówka
 • Piłka nożna
 • Piłkarzyki
 • Pływanie
 • Pokój imprezowy
 • Siatkówka
 • Tenis stołowy
 • Zwiedzanie muzeów
 • i wiele więcej zajęć sportowych i rekreacyjnych oraz zwiedzania znanych zabytków

Wycieczki całodniowe

W każdą sobotę nasi opiekunowie organizują i towarzyszą w całodniowych wycieczkach, które zawarte są w cenie kursu włącznie z wejściówkami. Do celów wycieczek należą: Akwizgran, Bonn, Düsseldorf, Trewir

Wycieczki popołudniowe

W każdą środę odbywają się krótsze, popołudniowe wycieczki do zabytków w Kolonii.Rejs parowcem po Renie też jest w planie.

Lokalizacja

Schronisko młodzieżowe nad Renem

Gościmy w schronisku młodzieżowym w Kolonii-Deutz znajdującym się na prawym brzegu Renu, niedaleko dworca głównego (lewa strona Renu).

Nowoczesny budynek niedaleko starówki

Nasz ośrodek kursowy został dopiero niedawno wybudowany, dzięki czemu dysponuje nowoczesnym i wysokiej jakości wyposażeniem. Chociaż znajdujemy się w centrum tętniącego życiem miasta, nasza szkoła położona jest w spokojnej dzielnicy. W krótkim czasie można dojść pieszo do starówki, gdzie czekają na naszych uczniów niezliczone zabytki, muzea, ciekawe wydarzenia kulturalne i centra handlowe.

Klasy i zakwaterowanie w tym samym budynku

Zajęcia odbywają się w jasnych pomieszczeniach schroniska młodzieżowego, wyposażonych w najnowocześniejszą technikę. Ponieważ zajęcia odbywają się w tym samym budynku w którym mieszkają nasi uczniowie, nie ma potrzeby opuszczania ośrodka aby dotrzeć na lekcje.

Zakwaterowanie

Nowoczesne schronisko młodzieżowe z wygodnymi pokojami dwuosobowymi

Nasi kursanci mieszkają w schronisku młodzieżowym, w którym również odbywają się zajęcia. Z budynku tego można podziwiać panoramę miasta wraz ze sławną katedrą. To nowoczesne schronisko zostało wybudowane dopiero przed kilkoma laty i dysponuje wysokiej jakości wyposażeniem. Kursanci są zakwaterowani w komfortowych pokojach dwuosobowych z prysznicem i toaletą. Zwracamy szczególną uwagę na to, aby w jednym pokoju mieszkali uczniowie na tym samym poziomie językowym oraz władający różnymi językami ojczystymi. Chcemy w ten sposób zachęcić kursantów do używania i ćwiczenia języka niemieckiego także poza zajęciami. Chłopcy i dziewczyny mieszkają na różnych piętrach lub w różnych skrzydłach schroniska.

Niewielka odległość do starówki

Ponieważ schronisko ulokowane jest na prawym brzegu Renu niedaleko starówki, jest ono dobrym punktem wyjścia do zwiedzania miasta i jego zabytków.

Wyżywienie

Zapewniamy pełne wyżywienie, które obejmuje trzy główne posiłki (śniadanie, obiad i kolację). Wszystkie posiłki są serwowane w formie bufetu na stołówce schroniska młodzieżowego.

Pranie

Raz w tygodniu oferujemy bezpłatny service prania prywatnej bielizny.

Cennik 2017

Cennik w EUR

Cena kursu zawiera: naukę, wyżywienie , zakwaterowanie, całodobową opiekę, certyfikat ukończenia kursu, standardowy program zajęć dodatkowych oraz wycieczek, materiały do nauki

Nazwa kursu 2 tygodnie 4 tygodnie 6 tygodni
Kurs intensywny 1880 3760 5640
Opłaty dodatkowe w EUR
Transfer z/na lotnisko Cologne- Bonn 35/ w jedną stronę
Transfer z/na dworzec Cologne Main Ststion darmowy

Zarezerwuj kurs:

Podróż

Przelot indywidualny

Na życzenie uczestnika, JDJ może wykupić bilet lotniczy i zamówić odbiór z lotniska oraz transport na lotnisko w drodze powrotnej. Osobom, które chcą zorganizować przejazd samodzielnie udzielamy wskazówek dotyczących lotnisk i transferów.
Przelot z opiekunem

Asysta pokładowa. Dla młodszych dzieci w momencie zakupu biletu, można wykupić w liniach lotniczych usługę opieki pokładowej. Wówczas dziecko od momentu przekazania go personelowi lotniska przez cały czas podróży i odpraw w obie strony przebywa pod opieką upoważnionych dorosłych osób.

Przelot z opiekunem JDJ. W okresie letnim proponujemy przeloty z opiekunem JDJ. Opiekun spotyka uczestników na lotnisku w Warszawie na dwie godziny przed wylotem i z nimi odbywa podróż. Na lotnisku docelowym opiekun przekazuje uczestników pracownikom szkoły językowej. W stronę powrotną procedura przebiega analogicznie. Daty wylotów z opiekunem JDJ:
Warszawa- Londyn 26.06, 03.07, 10.07, 16.07, 17.07, 24.07, 31.07 (powrót po 2- 4 tygodniach w zależności od wykupionego kursu)
Warszawa- Malta 25.06, 02.07, 09.07, 16.07, 23.07, 30.07, 06.08 (powrót po 2- 4 tygodniach w zależności od wykupionego kursu)

Przelot i pobyt z opiekunem

Osobom zainteresowanym obecnością opiekuna JDJ zarówno podczas podróży jak i pobytu proponujemy wyjazdy grupowe.
Pełna oferta tutaj http://jdj.com.pl/category/kurs/dzieci-i-mlodziez/lato/wyjazdy-z-opiekunem/?post_type=szkoa

Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje