Zaufanie od lat.

Działamy na rynku od 27 lat i współpracujemy tylko z zaufanymi zagranicznymi szkołami – wyjazdy z nami są zawsze bezpieczne i dobrze zorganizowane.
Gwarantujemy również niski procentowy udział Polaków w proponowanych szkołach.

 

Jako jedyni w Polsce organizujemy wyjazdy na kursy językowe za granicę z polskim opiekunem do najbardziej renomowanych kampusów.

Jesteśmy dumni, że zaufało nam już 120 tys. klientów i liczba ta stale rośnie.

Wierzymy, że zmieniamy życie. Dodajemy odwagi. Pomagamy zrozumieć świat i swobodnie się po nim poruszać.

 

Nasi klienci zawierają przyjaźnie z międzynarodowymi uczniami na wiele lat, wzajemnie się odwiedzają, korespondują ze sobą, dzielą przemyśleniami. Dzięki czemu stają się otwarci na świat i poszerzają horyzonty. Dzięki kursom językowym za granicą stają się samodzielni, a świat poznają z coraz większą swobodą. Podróżują coraz dalej i coraz pewniej.

Kursy językowe za granicą to wspaniała zabawa, zwiedzanie najbardziej atrakcyjnych zabytków,poznawanie nowych smaków, zabawa w środowisku otwartych ludzi.

Zdobyte w czasie kursu doświadczeniu oraz swoboda językowa zachęca do planowania przyszłości w szkołach i na uczelniach wyższych na całym świecie. Niezwykli ludzie, wysoki poziom nauczania oraz wysoka kultura uczestników kursów kształtuje charakter uczestników.

Z kursami za granicą JDJ język obcy przestaje być problemem.

 

JDJ jest częścią grupy kapitałowej BACHALSKI

bachalski

 

Wyszukiwanie:
Aktualności:
Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje