Segment cenowy:

$$$ quality

Termin:

24.06, 1.07, 15.07, 29.07, 5.08 DOSTĘPNOŚĆ NA ZAPYTANIE

Język kursu:

angielski

Przedział wiekowy:

17-20 lat

Typ kursu:

ogólny

Cena:

od 806 EUR

Oferta

 

Wyłącznie międzynarodowe grupy.

Wakacyjna atmosfera.

Wysoki standard zakwaterowania.

 

 

Wyjazd z opiekunem – jedyna w Polsce oferta na przelot i pobyt ze stałą opieką polskiego lidera również dla najmłodszych. Programy gwarantuje bezpośrednią pomoc w nagłych wypadkach.
W trosce o bezpieczeństwo, uczestnicy powinni poruszać się po Malcie w grupach oraz informować opiekuna o planowanej godzinie powrotu i miejscu gdzie się udają.

Plaża, woda i słońce, a do tego efektywne lekcje języka angielskiego. Kurs na Malcie to idealne połączenie wakacyjnego wyjazdu z nauką. Program jest przygotowany w ten sposób, aby uczestnicy poczuli prawdziwe wakacje. Zajęcia pozalekcyjne, w tym pobyt na pięknych plażach, zabawy na basenie, fantastyczne wycieczki gwarantują niezapomniane wakacje. Kursy są dostosowane do grupy wiekowej, grupa Young Adults może się cieszyć pełną swobodą oraz specjalnym programem w trakcie którego nawiązuje nowe znajomości m.in na przyjęciu powitalnym, poznają historię Malty podczas cultural tour czy relaksuje się podczas boat trip. Udział w oferowanych zajęciach pozalekcyjnych jest dobrowolny. Pozostały czas uczestnicy organizują sobie samodzielnie według własnych preferencji.

100% zabawy podczas nauki

Uczestnicy uczą się z rówieśnikami, jak również są zakwaterowanie według grup wiekowych, mają osobnych koordynatorów i program zajęć pozalekcyjnych.
20 lekcji (po 45 min) w klasach 12 osobowych. Zajęcia dla grupy Young Adults odbywają się w głównym budynku szkoły o różnych porach dnia. Dojazdy organizowane są przez szkołę (ok. 15-20 min). Zmiana grupy na wyższy/niższy poziom możliwa jest w poniedziałki i wtorki.

ass  dsf

Przyjaciele z całego świata

Niezwykła lokalizacja szkoły sprawia, że jest ona bardzo popularnym ośrodkiem. Dlatego przyjeżdżają tu uczniowie z całego świata. Tak duże zróżnicowanie kulturowe zapewnia, że dzieci bawią się z obcokrajowcami, ucząc się języka angielskiego i poznając przyjaciół z całego świata.

13866685_1386129424736588_761121934_n  13950497_1393367267346137_278722636_o

Udogodnienia w szkole:

  • nowoczesne, przestrzenne i jasne sale do nauki
  • klimatyzacja
  • najnowsze technologie, w tym interaktywne tablice
  • dostęp do bezprzewodowego internetu

Dni wolne na Malcie:

 

W związku z dniem wolnym 29 czerwca oraz 15 sierpnia, zajęcia według programu niedzielnego.
Uczestnicy mają do dyspozycji wszystkie atrakcje dostępne na terenie hotelu.

Opiekun grupy 24 czerwca: Magda

Magdalena Brylowska – absolwentka filologii polskiej i kulturoznawstwa. Zawodowy czas dzieli między działania dydaktyczne i kulturalne. Obecnie nauczyciel języka polskiego w szkole podstawowej i lektor języka polskiego dla obcokrajowców. W latach 2014-2016 pełniła funkcję koordynatora projektu w Centrum Rezydencji Teatralnej Scena Robocza, gdzie zajmowała się m.in. projektem edukacyjnym „Wiem co mówię, piszę, robię” skierowanym do młodzieży licealnej. Wcześniej związana z Wydawnictwem Miejskim Posnania, dla którego pisała o muzyce oraz z Festiwalem Polska Akademia Gitary, przy którym pełniła funkcję menedżera ds. materiałów promocyjnych i poligrafii. Prywatnie miłośniczka nieoczywistych dźwięków i koncertowa maniaczka. Najchętniej zamieszkałaby na Islandii, gdzie mogłaby spędzać czas słuchając całymi dniami muzyki.

 

Magda Brylowska

Opiekun grupy 15 lipca: Jagoda

Cześć! Jestem Jagoda. Będę Waszym opiekunem podczas pobytu na Malcie. To już kolejny raz, kiedy będę wspierać Was na tej słonecznej wyspie. Na pewno wakacje spędzone na nauce języka i licznych aktywnościach zapewnianych przez szkołę pozwolą ten czas spędzić zarówno efektywnie jak też przyjemnie. Sama jestem osobą bardzo energetyczną i wielką pasjonatką tańca. Do zobaczenia!”

my w Amster i Keuken (od Julki) (81)

Opiekun grupy 29 lipca: Marta

Podróżuję odkąd pamiętam i lepszego sposobu na poznawanie innych kultur sobie nie wyobrażam. Czas wolny od uczenia innych spędzam na uczeniu siebie – języków, robienia biżuterii i niekonwencjonalnego gotowania. Pomieszkiwałam kiedyś w Anglii i nie mogę się doczekać powrotu tam i naszego wspólnego wyjazdu!

ja2

Opiekun grupy 5 sierpnia: Ewelina

„Cześć, na imię mam Ewelina. Jestem osobą wesołą i pełną optymizmu. Uwielbiam podróżować, zwiedzać i poznawać nowe kultury. To mój drugi wyjazd na Maltę. Cieszę, że mogę Wam potowarzyszyć w podróży do jednego z moim zdaniem najpiękniejszych miejsc na świecie!”

received_10208676742218250

 

 

 

 

Malta to niewielka wyspa na Morzu Śródziemnym. Śródziemnomorski klimat i piękne, piaszczyste plaże uprzyjemniają naukę języka. Malta swej lokalizacji zawdzięcza wpływy wielu kultur, które widać na każdym kroku. Jest jednym z najczęściej wybieranych miejsc na wypoczynek, co gwarantuje międzynarodowe otoczenie. Zakwaterowanie w Salina Bay, dojazd do szkoły .

 

.3  9 18

Rezydencja szkolna, hotel Salini Resort 17-20 lat

Uczestnicy są zakwaterowanie w  pokojach czteroosobowych z własną łazienką. W 4- gwiazdkowym hotelu zlokalizowanym w Salina Bay. W cenie gorące śniadania i kolacje, lunch we własnym zakresie. Do dyspozycji uczestników basen, kort tenisowy oraz boisko. Bez dodatkowych opłat, uczestnicy mogą korzystać z transportu oferowanego przez szkołę. Zakwaterowanie ustalane z góry przez szkołę. Chęć zakwaterowania z innym uczestnikiem kursu, należy zgłosić przy rezerwacji. Wszelkie zmiany zakwaterowania możliwe pod koniec tygodnia, po konsultacji ze szkołą. Ze względu na wiek grupa Young Adults otrzymuje pełną swobodę, samodzielnie decyduje w których zajęciach dodatkowych uczestniczy.

 

salini-resort  salini-resort-5

 

 

Cena kursu zawiera: naukę, wyżywienie, zakwaterowanie, program zajęć dodatkowych, program wycieczkowy wraz z biletami wstępu, opieka polskiego opiekuna, transfery, ubezpieczenie.

Cena

Terminy wylotów:

Malta, 2 tygodnie

1406 €

24.06, 1.07, 15.07, 19.07, 5.08

Malta, 1 tydzień

806 €

1.07, 5.08

Bilet lotniczy

1400 PLN

Zwrotny depozyt

100 €

Opłata klimatyczna
(płatne na miejscu)

5 €

Zarezerwuj kurs:

Podróż

Wylot i powrót: Warszawa, lotnisko Okęcie.

Warszawa – Malta
21:40 – 00:30

Malta – Warszawa
18:10 – 22:10

Przeloty liniami AIR Malta

 

Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje