Segment cenowy:

$$$ quality

Termin:

23.06-7.07-Brak miejsc 7.07-21.07-Ostatnie miejsce, 4.08-18.08-Brak miejsc

Język kursu:

angielski

Przedział wiekowy:

17-20 lat

Typ kursu:

ogólny

Cena:

od 1550 EUR

Oferta

 

Wyłącznie międzynarodowe grupy.

Wakacyjna atmosfera.

Wysoki standard zakwaterowania.

 

Wyjazd z opiekunem – jedyna w Polsce oferta na przelot i pobyt ze stałą opieką polskiego lidera również dla najmłodszych. Programy gwarantuje bezpośrednią pomoc w nagłych wypadkach.
W trosce o bezpieczeństwo, uczestnicy powinni poruszać się po Malcie w grupach oraz informować opiekuna o planowanej godzinie powrotu i miejscu gdzie się udają.

Plaża, woda i słońce, a do tego efektywne lekcje języka angielskiego. Kurs na Malcie to idealne połączenie wakacyjnego wyjazdu z nauką. Program jest przygotowany w ten sposób, aby uczestnicy poczuli prawdziwe wakacje. Zajęcia pozalekcyjne, w tym pobyt na pięknych plażach, zabawy na basenie, fantastyczne wycieczki gwarantują niezapomniane wakacje. Kursy są dostosowane do grupy wiekowej, grupa Young Adults może się cieszyć pełną swobodą oraz specjalnym programem w trakcie którego nawiązuje nowe znajomości m.in na przyjęciu powitalnym, poznają historię Malty podczas cultural tour czy relaksuje się podczas boat trip. Udział w oferowanych zajęciach pozalekcyjnych jest dobrowolny. Pozostały czas uczestnicy organizują sobie samodzielnie według własnych preferencji.

100% zabawy podczas nauki

Uczestnicy uczą się z rówieśnikami, jak również są zakwaterowanie według grup wiekowych, mają osobnych koordynatorów i program zajęć pozalekcyjnych.
20 lekcji (po 45 min) w klasach 12 osobowych. Zajęcia dla grupy Young Adults odbywają się w głównym budynku szkoły o różnych porach dnia. Dojazdy organizowane są przez szkołę (ok. 15-20 min). Zmiana grupy na wyższy/niższy poziom możliwa jest w poniedziałki i wtorki.

 

ass  dsf

Przyjaciele z całego świata

Niezwykła lokalizacja szkoły sprawia, że jest ona bardzo popularnym ośrodkiem. Dlatego przyjeżdżają tu uczniowie z całego świata. Tak duże zróżnicowanie kulturowe zapewnia, że dzieci bawią się z obcokrajowcami, ucząc się języka angielskiego i poznając przyjaciół z całego świata.

 

13866685_1386129424736588_761121934_n  13950497_1393367267346137_278722636_o

Udogodnienia w szkole:

  • nowoczesne, przestrzenne i jasne sale do nauki
  • klimatyzacja
  • najnowsze technologie, w tym interaktywne tablice
  • dostęp do bezprzewodowego internetu

Dni wolne na Malcie 2018: 29.06, 15.08

 

W związku z dniem wolnym, zajęcia według programu niedzielnego.
Uczestnicy mają do dyspozycji wszystkie atrakcje dostępne na terenie hotelu.

 

 

 

Malta to niewielka wyspa na Morzu Śródziemnym. Śródziemnomorski klimat i piękne, piaszczyste plaże uprzyjemniają naukę języka. Malta swej lokalizacji zawdzięcza wpływy wielu kultur, które widać na każdym kroku. Jest jednym z najczęściej wybieranych miejsc na wypoczynek, co gwarantuje międzynarodowe otoczenie. Zakwaterowanie w Salina Bay, dojazd do szkoły .

 

.3  9 18

Rezydencja szkolna, hotel Salini Resort * 17-20 lat

Uczestnicy są zakwaterowanie w  pokojach czteroosobowych z własną łazienką. W 4- gwiazdkowym hotelu zlokalizowanym w Salina Bay. W cenie gorące śniadania i kolacje, lunch we własnym zakresie. Do dyspozycji uczestników basen, kort tenisowy oraz boisko. Bez dodatkowych opłat, uczestnicy mogą korzystać z transportu oferowanego przez szkołę. Zakwaterowanie ustalane z góry przez szkołę. Chęć zakwaterowania z innym uczestnikiem kursu, należy zgłosić przy rezerwacji. Wszelkie zmiany zakwaterowania możliwe pod koniec tygodnia, po konsultacji ze szkołą. Ze względu na wiek grupa Young Adults otrzymuje pełną swobodę, samodzielnie decyduje w których zajęciach dodatkowych uczestniczy.

 

salini-resort  salini-resort-5

*Szkoła ma prawo zmienić miejsce zakwaterowania, na inny obiekt o podobnym standardzie.

 

Cennik 2018

 

Cena kursu zawiera: naukę, wyżywienie, zakwaterowanie, program zajęć dodatkowych, program wycieczkowy wraz z biletami wstępu, opiek

Kurs z opiekunem JDJ Cena w EUR Rabaty
2 tygodnie kursu 1450 50 EUR przy rezerwacji do 30 listopada
Dodatkowy tydzień 700
Opieka lidera 100
Cena w PLN
Ubezpieczenie TOP 102
Bilet lotniczy 1400

 

Zarezerwuj kurs:

Podróż

Wylot i powrót: Warszawa, lotnisko Okęcie.

Warszawa – Malta
21:40 – 00:30

Malta – Warszawa
18:10 – 22:10

Przeloty liniami AIR Malta

 

Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje