Segment cenowy:

$$$ prestigue

Termin:

2 lipca, 15 lipca, 29 lipca

Język kursu:

angielski

Przedział wiekowy:

15-17 lat

Typ kursu:

ogólny

Cena:

od 2500 GBP

Oferta

Mini-MBA

Kurs Mini-MBA to program wprowadzający młodych, ambitnych ludzi w fascynujący świat biznesu. Uczniowie mają okazję zapoznać się z niezbędną, podstawową wiedzą z zarządzania biznesem. Ciekawy program, wykwalifikowani nauczyciele gwarantują, uczestnikom niepowtarzalny i bardzo wartościowy sposób spędzenia wakacji. Maksymalna wielkość klasy to 12 osób.

Kurs jest skierowany do młodych osób, chcących wzbogacić swoje CV, jak również do uczniów w przyszłości planujących studia na takich kierunkach, jak biznes, finanse, zarządzanie, ekonomia.

Poza ciekawym planem zajęć (23 godz./tygodniowo), program przewiduje wiele dodatkowych atrakcji. Zajęcia sportowe oraz kulturalne uzupełnione są o ciekawe wycieczki, zaplanowane tylko dla uczestników programu Mini-MBA, np. do Muzeum Banku Wielkiej Brytanii lub wizyta w największym budynku Europy – Shard.

 

Przykładowy plan zajęć Mini_MBA

sobota niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
Śniadanie
House games Leed Castle and Bluewater Mini-MBA Introduction to management Mini-MBA Introduction to management London visit to St Paul’s Cathedral and The Shard, Europe’s tallest building, exclisively for our Mini-MBA students Mini-MBA Marketing Mini-MBA Introduction to management
Lunch Lunch Lunch
Ashford Outlet village trip Mini-MBA Accounting Mini-MBA Entrepreneur-ship Mini-MBA Marketing Mini-MBA Organisations
Football Golf Visit to Folkstone Town centre in small groups Basketball
Sandy beach trip Softball Badminton
Arts and crafts Tobogganing Arts and crafts
Kolacja
Welcome BBQ i games Jeux sand Frontiere Casino hight Fashion show Formal dinner 70-s disco Ten pin bowling tri

W celu utrzymania najwyższego poziomu zajęć, przed przyjęciem na kurs uczniowie mogą zostać poproszenie o napisanie testu z języka angielskiego i matematyki.

Lokalizacja

Ośrodek, w którym odbywają się zajęcia, zlokalizowany jest w Folkestone, na południowo-wschodnim wybrzeżu Anglii. Dzięki ciekawej lokalizacji pobyt wakacyjny jest jeszcze ciekawszy. Dobre połączenia gwarantują łatwy dostęp do Londynu, jak również innych lokalnych atrakcji.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie jest w przestronnych dwu- lub trzyosobowych pokojach z łazienką. We wszystkich pokojach jest dostępne Wi-Fi. Piękna, wiktoriańska fasada budynku wpływa na atrakcyjność zakwaterowania, które jest o bardzo wysokim standardzie.

Posiłki podawane są w jadalni szkoły i przygotowywane są przez pełnoetatowego kucharza szkoły. Posiłki są zróżnicowane, podawana jest np. kuchnia chińska, meksykańska lub brytyjskie „fish and chips”. Co drugi czwartek odbywa się formalna kolacja przy świecach.

Cennik 2017

Cena kursu zawiera zakwaterowania, wyżywienie, lekcje, podstawowy program zajęć dodatkowych oraz 2 wycieczki.

 

Mini-MBA

2 tygodnie
15-17 lat, 22 godziny tygodniowo  2500 GBP

Dodatkowo płatne atrakcje (cena za tydzień)

Lekcje golfa 4h/tyg 205 GBP
Nauka jazdy konnej 4h/tyg 205 GBP
Paintball 1 sesja 120 GBP
Warner Bros Harry Potter studios trip 110 GBP
Angielski w małych grupach 110 GBP
Lekcje indywidualne 205 GBP
IELTS exam entry 300 GBP

Transfery z/na lotnisko.

Lotnisko cena transferu w jedna stronę
Gatwick 135 GBP
Heathrow 180 GBP
Transfery dostępne w godzinach 9:00-16:00.W wyjątkowych sytuacjach uczniowie mogą czekać do 3h.

Transfer musi zostać zarezerwowany min. 14 dni przed przylotem uczestnika. Uczniowie są przewożeni w małych grupach i istnieje możliwość, że będę musieli poczekać do 90 min z opiekunem na zebranie całej grupy.

Zarezerwuj kurs:

Podróż

Na życzenie uczestnika, JDJ może wykupić bilet lotniczy i zamówić odbiór z lotniska oraz transport na lotnisko w drodze powrotnej. Osobom, które chcą zorganizować przejazd samodzielnie udzielamy wskazówek dotyczących lotnisk i transferów.

Dla młodszych dzieci w momencie zakupu biletu, można wykupić w liniach lotniczych usługę opieki pokładowej. Wówczas dziecko od momentu przekazania go personelowi lotniska przez cały czas podróży i odpraw w obie strony przebywa pod opieką upoważnionych dorosłych osób.

W okresie letnim proponujemy przeloty z opiekunem JDJ. Opiekun spotyka uczestników na lotnisku w Warszawie na dwie godziny przed wylotem i z nimi odbywa podróż. Na lotnisku docelowym opiekun przekazuje uczestników pracownikom szkoły językowej. W stronę powrotną procedura przebiega analogicznie.

Osobom zainteresowanym obecnością opiekuna JDJ zarówno podczas podróży jak i pobytu proponujemy wyjazdy grupowe.

Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje