Segment cenowy:

$$$ quality

Termin:

24.06, 1.07, 15.07, 29.07, 5.08 DOSTĘPNOŚĆ NA ZAPYTANIE

Język kursu:

angielski

Przedział wiekowy:

8-17 lat

Typ kursu:

ogólny

Cena:

od 890 EUR

 

Oferta

 

Wyłącznie międzynarodowe grupy.

100 % zabawy podczas nauki.

Intensywny program zajęć pozalekcyjnych.

 

 

 

Wyjazd z opiekunem – jedyna w Polsce oferta na przelot i pobyt ze stałą opieką polskiego lidera również dla najmłodszych. Programy gwarantuje bezpośrednią pomoc w nagłych wypadkach.

Plaża, woda i słońce, a do tego efektywne lekcje języka angielskiego. Kurs na Malcie to idealne połączenie wakacyjnego wyjazdu z nauką.

Kursy są podzielone i dostosowane do grup wiekowych: dynamiczne i pełne aktywności zajęcia dla najmłodszych. Codziennie od poniedziałku do soboty zajęcia pozalekcyjne oraz 3 wycieczki półdniowe.
Uczestnicy uczą się z rówieśnikami, jak również są zakwaterowanie według grup wiekowych, mają osobnych koordynatorów i program zajęć pozalekcyjnych.

100% zabawy podczas nauki

Program jest przygotowany w ten sposób, aby uczestnicy poczuli prawdziwe wakacje. 20 lekcji tygodniowo (45 min) w grupach 15 osobowych, zajęcia pozalekcyjne, w tym pobyt na pięknych plażach, zabawy na basenie, fantastyczne wycieczki gwarantują niezapomniane wakacje. W zależności od grupy wiekowej zajęcia organizowane są w rożnych placówkach szkoły oraz o różnych porach dnia. Dojazdy organizowane są przez szkołę. Zmiana grupy na wyższy/niższy poziom możliwa jest w poniedziałki i wtorki.

14001924_1382704325078428_1093518579_o  salini-resort-5

 

Intensywny program zajęć dodatkowych

Szkoła oferuje bardzo bogaty program zajęć dodatkowych. Niedziela jest dniem odpoczynku kiedy uczestnicy mogą korzystać z udogodnień oferowanych przez hotel m.in. basen z widokiem na przepiękną zatokę, pokój gier i wiele innych atrakcji. W pozostałe dni, uczestnicy mogą brać udział w różnego rodzaju aktywnościach pozalekcyjnych oferowanych w cenie kursu m.in. Splash and Fun Park (water park), Bird Park, Aqwarium, mecze siatkówki i przyjęcia na plaży, shopping, gokarty, kino, poszukiwanie skarbów, nurkowanie czy żeglowanie oraz wycieczkach do Mediny, Valletty, Sliemy czy na wyspę Comino.

13616365_1390748164274714_1679426167_o  13838286_10206384542484806_1135377948_o

 

Przyjaciele z całego świata

Niezwykła lokalizacja szkoły sprawia, że jest ona bardzo popularnym ośrodkiem. Dlatego przyjeżdżają tu uczniowie z całego świata. Tak duże zróżnicowanie kulturowe zapewnia, że dzieci bawią się z obcokrajowcami, ucząc się języka angielskiego i poznając przyjaciół z całego świata.

Uczniowie podzieleni są na 3 grupy wiekowe (8-17 lat):

  • Young Learners 8-11 lat,
  • Junior Camp 12-13 lat,
  • Teen Club 14-17 lat

Dni wolne na Malcie:

W związku z dniem wolnym 29 czerwca oraz 15 sierpnia, zajęcia według programu niedzielnego.
Uczestnicy mają do dyspozycji wszystkie atrakcje dostępne na terenie hotelu.

Opiekun grupy 24 czerwca: Magda

 

Magdalena Brylowska – absolwentka filologii polskiej i kulturoznawstwa. Zawodowy czas dzieli między działania dydaktyczne i kulturalne. Obecnie nauczyciel języka polskiego w szkole podstawowej i lektor języka polskiego dla obcokrajowców. W latach 2014-2016 pełniła funkcję koordynatora projektu w Centrum Rezydencji Teatralnej Scena Robocza, gdzie zajmowała się m.in. projektem edukacyjnym „Wiem co mówię, piszę, robię” skierowanym do młodzieży licealnej. Wcześniej związana z Wydawnictwem Miejskim Posnania, dla którego pisała o muzyce oraz z Festiwalem Polska Akademia Gitary, przy którym pełniła funkcję menedżera ds. materiałów promocyjnych i poligrafii. Prywatnie miłośniczka nieoczywistych dźwięków i koncertowa maniaczka. Najchętniej zamieszkałaby na Islandii, gdzie mogłaby spędzać czas słuchając całymi dniami muzyki.

 

Magda Brylowska

Opiekun grupy 15 lipca: Magda

”Będę tu z Wami kolejny raz, Maltę od razu pokochałam za jej gościnność i wspaniałą atmosferę. Na co dzień pracuję ze studentami oraz gimnazjalistami pomagając im wybrać najlepszą dla nich szkołę lub potem pracę.  W wolnych chwilach jeżdzę na rowerze oraz lubię taniec i muzykę świata  ( której słucham nie tylko podczas wakacyjnych festiwali w kraju i zagranicą ).”

JAROSZ

Opiekun grupy 29 lipca: Marta

Podróżuję odkąd pamiętam i lepszego sposobu na poznawanie innych kultur sobie nie wyobrażam. Czas wolny od uczenia innych spędzam na uczeniu siebie – języków, robienia biżuterii i niekonwencjonalnego gotowania. Pomieszkiwałam kiedyś w Anglii i nie mogę się doczekać powrotu tam i naszego wspólnego wyjazdu!

ja2

Opiekun grupy 5 sierpnia: Ewelina

„Cześć, na imię mam Ewelina. Jestem osobą wesołą i pełną optymizmu. Uwielbiam podróżować, zwiedzać i poznawać nowe kultury. To mój drugi wyjazd na Maltę. Cieszę, że mogę Wam potowarzyszyć w podróży do jednego z moim zdaniem najpiękniejszych miejsc na świecie!”

received_10208676742218250

 

Malta to niewielka wyspa na Morzu Śródziemnym. Śródziemnomorski klimat i piękne, piaszczyste plaże uprzyjemniają naukę języka. Malta swej lokalizacji zawdzięcza wpływy wielu kultur, które widać na każdym kroku. Jest jednym z najczęściej wybieranych miejsc na wypoczynek, co gwarantuje międzynarodowe otoczenie. Zakwaterowanie w Salina Bay, nauka w klasach zlokalizowanych na terenie hotelu lub w jednej z siostrzanych szkół. Dojazdy organizowane przez szkołę.

 

56  4  1

 

 

Rezydencja szkolna, hotel Salini Resort

Uczestnicy są zakwaterowanie w  pokojach czteroosobowych z własna łazienką. W 4- gwiazdkowym hotelu, zlokalizowanym w Salina Bay. W cenie wyżywienie (rodzaj zależny od grupy wiekowej). Do dyspozycji uczestników basen, kort tenisowy oraz boisko.  Wysoki standard zakwaterowania, niespotykanej w innych szkołach. Zakwaterowanie ustalane z góry przez szkołę. Chęć zakwaterowania z innym uczestnikiem kursu, należy zgłosić przy rezerwacji. Wszelkie zmiany zakwaterowania możliwe pod koniec tygodnia, po konsultacji ze szkołą. W zależności od grupy wiekowej uczestnicy kursu otrzymują odpowiednią swobodę dlatego prosimy o informację która grupa wiekowa będzie najodpowiedniejsza dla Państwa dziecka.
salini-resort_2  salini-resort

Wyżywienie*:

Gorące śniadanie, lunch, kolacja.
Gorący lunch może zawierać: pizze, wraps, sałatkę, danie z ryżem, makaronem lub kanapkę.

* W soboty i niedziele uczestnicy otrzymują wyłącznie pakowany lunch (wszystkie grupy).

Aktywności (niedziela dzień wolny od zorganizowanych aktywności):

Young Learners i Junior Camp obowiązkowy udział w aktywnościach. Od poniedziałku do soboty dwie aktywności dziennie.

Teen Club możliwość wzięcia udziału w oferowanych przez szkołę aktywnościach. Szkoła oferuje trzy dni po dwie aktywności oraz trzy dni po jednej aktywności dziennie. Możliwość wykupienia dodatkowych wycieczek (koszt od 5-30 €).

Możliwość opuszczania rezydencji:

Young Learners i Junior Camp nie mogą bez opieki opuszczać terenu hotelu.
Uczestnicy grupy Teen Club mają możliwość opuszczania hotelu bez opieki, pod warunkiem przestrzegania wyznaczonych godzin powrotów.

 

 

Cennik w EUR.

W cenie: 20 lekcji po 45 minut tygodniowo, wyżywienie (rodzaj zależny od grupy wiekowej), wpisowe, transfery, program zajęć popołudniowych i wieczornych, internet w szkole, materiały dydaktyczne, certyfikat ukończenia kursu.

Cena

Terminy wylotów

Malta, 2 tygodnie

1615 €

24.06, 1.07, 15.07, 29.07,5.08

Malta, 1 tydzień

890 €

1.07, 5.08

Bilet lotniczy

1400 PLN

Zwrotny depozyt

50 €

Opłata klimatyczna
(płatne na miejscu)

5 €

Zarezerwuj kurs:

Podróż

Wylot i powrót: Warszawa, lotnisko Okęcie.

Bagaż 10 kg podręczny / 20 kg główny

 

Ważne: zbiórka 2 godziny przed wylotem, miejsce zbiórki Stołeczne Lotnisko Okęcie, w hali odlotów Terminala 2, przy gablocie ze skonfiskowanymi rzeczami, których nie wolno przewozić.

Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje