Segment cenowy:

$$$ quality

Termin:

Rożne terminy

Język kursu:

angielski

Przedział wiekowy:

18+

Typ kursu:

Kurs dla nauczycieli

Cena:

od

 

Kursy metodologiczne dla nauczycieli.

CLIL Methodology- (Content and Language Integrated Learning) oznacza zintegrowane nauczanie języka i danego przedmiotu (na przykład historia czy matematyka).

Nasz kurs CLIL jest połączeniem lekcji angielskiego ogólnego z aspektami metodologii nauczania poprzez CLIL (obserwacja nauczania w praktyce, znajdowanie i adaptowanie materiałów, historia CLIL i wiele innych). Dla chętnych możliwa jest lekcja, którą przeprowadzą dla grupy uczniów metodą CLIL.

 

Teacher Training Course-nasz kurs skupia się na praktyce – uczestnicy będą uczestniczyć sami w wielu aktywnościach, a następnie analizować ich oddziaływanie na uczących się. Dokładna zawartość kursu będzie zależeć od danej grupy – organizatorzy mogą wybrać z większej ilości modułów w zależności od potrzeb. Przykładowe tematy to: nauczanie rozumienia ze słuchu, obserwacja lekcji, nauczanie umiejętności tzw produkcyjne (mówienie, pisanie), przygotowywanie do egzaminów.

 

Kursy te powstały z myślą o Państwa klientach, wybierających się na kurs językowy w ramach programu Erasmus +, ale nie tylko… Są one dostępne dla każdego (oczywiście pod warunkiem odpowiedniego poziomu języka angielskiego).

Są to kursy dla zorganizowanych przez grup (minimum 8 osób). Kursy te będziemy organizować głównie w Bath, Torquay i Salisbury, ale jeśli Państwa grupa bierze pod uwagę inną miejscowość, poza sezonem powinniśmy być w stanie zaoferować inne miejscowości.

Długość to od 1 do 3 tygodni dla Teacher Training i 1-2 tygodni dla CLIL.

Kursy oferowane są w formacie 15 godzinnym (20 lekcji tygodniowo).

 

Bath

Nauka angielskiego w studenckim Bath to czysta przyjemność. To jedno z najstarszych miast w Wielkiej Brytanii z wieloma zabytkowymi budynkami, w którym panuje przyjazna i żywa atmosfera. Bath jest jednym z najchętniej odwiedzanych miast w Wielkiej Brytanii.

Nasza szkoła angielskiego mieści się w eleganckim budynku położonym w sercu Bath. Oprócz wygodnych sal lekcyjnych i pokoju wspólnego, szkoła posiada ogród na dziedzińcu , idealny do pracy czy spędzania czasu z przyjaciółmi na świeżym powietrzu.

 • Szkoła znajduje się w centrum miasta, zaledwie kilka kroków od sklepów, kawiarni i restauracji
 • W ofercie kursy standardowe lub intensywne o dowolnej długości
 • Bath to szybko rozwijające się miasto, pełne klubów i restauracji, a także butików niezależnych projektantów

 

Torquay

Miasto Torquay w hrabstwie Devon położone jest w samym środku malowniczego wybrzeża południowej Anglii. Jest znane ze swoich stylowych klubów jachtowych, pięknych plaż i żywej nadmorskiej atmosfery. Torquay jest bardzo przyjaznym, małym miastem, w którym można spróbować najlepszej tradycyjnej ryby z frytkami lub po prostu odpoczywać nad morzem.

 • Nasza szkoła w Torquay znajduje się trzy minuty spacerem od centrum
 • W Torquay mieszka 65 tysięcy ludzi
 • Dostępne jest zakwaterowanie u rodziny goszczącej lub w akademiku
 • Można łatwo poruszać się po mieście na piechotę lub autobusem
 • Najbliższe lotniska to Heathrow, Bristol, Exeter lub Plymouth

 

Salisbury

Salisbury to typowa brytyjska miejscowość, której historia liczy prawie 1000 lat. Mieści się tu jedna z najpiękniejszych katedr w Wielkiej Brytanii, a atmosfera miasta jest przyjazna i otwarta na turystów. W miasteczku znajduje się wiele pubów i restauracji oraz rozmaitych sklepów. W okolicy pełno jest interesujących miejsc do zwiedzania, takich jak bujny las New Forest, Stonehenge czy malownicze wioski.

 • Szkoła w Salisbury znajduje się kilka minut na piechotę od centrum
 • Salisbury to małe miasto, w którym mieszka zaledwie 50 tysięcy mieszkańców
 • Dostępne jest zakwaterowanie u rodziny goszczącej lub w akademiku
 • Łatwo poruszać się po mieście autobusem lub na piechotę
 • Uczniowie powinni przylecieć na Lotniska Bournemouth, Southampton, Heathrow, Stansted, Gatwick, lub Bristol

 

Akademik

Rezydencje studenckie to specjalnie wybrane apartamenty, hostele i akademiki, które oferują fantastyczne warunki. W pełni wykorzystaj niezależność i ciesz się z nowych znajomości i wieczornych wyjść na miasto.
 • Mieszkaj z innymi uczniami dla większej niezależności
 • Większość rezydencji nie oferuje wyżywienia
 • Żyj blisko swoich nowych przyjaciół
 • Jedno, dwu i wieloosobowe pokoje dostępne w różnych lokalizacjach

Bath-Burlington Apartments- bez wyżywienia, pokoje 1-osobowe, dzielona kuchnia i łazienka, depozyt 250 GBP.

Torquay-St Michael’s residence- bez wyżywienia, pokoje 1-osobowe z prywatną łązienką, dzielona kuchnia, depozyt 150 GBP.

 

Rodzina goszcząca

Wybierz tę opcję i mieszkaj z Brytyjczykami podczas nauki. Jedząc posiłki z rodziną goszczącą każdego dnia będziesz mógł ćwiczyć mówienie po angielsku w zrelaksowanych, naturalnych warunkach.
 • Mieszkaj u miejscowej rodziny wybranej specjalnie przez nas
 • Ciesz się ze śniadań i obiadokolacji z rodziną
 • Ćwicz angielski codziennie w nieformalnych sytuacjach
 • Zanurz się w nowej kulturze

Pokoje 1-osobowe z prywatną łazienką, pokoje 2-osobowe tylko dla podróżujących razem, w cenie śniadania i obiadokolacje

 

Zarezerwuj kurs:

Podróż

Na życzenie uczestnika, JDJ może wykupić bilet lotniczy i zamówić odbiór z lotniska oraz transport na lotnisko w drodze powrotnej. Osobom, które chcą zorganizować przejazd samodzielnie udzielamy wskazówek dotyczących lotnisk i transferów.

Dla młodszych dzieci w momencie zakupu biletu, można wykupić w liniach lotniczych usługę opieki pokładowej. Wówczas dziecko od momentu przekazania go personelowi lotniska przez cały czas podróży i odpraw w obie strony przebywa pod opieką upoważnionych dorosłych osób.

W okresie letnim proponujemy przeloty z opiekunem JDJ. Opiekun spotyka uczestników na lotnisku w Warszawie na dwie godziny przed wylotem i z nimi odbywa podróż. Na lotnisku docelowym opiekun przekazuje uczestników pracownikom szkoły językowej. W stronę powrotną procedura przebiega analogicznie.

Osobom zainteresowanym obecnością opiekuna JDJ zarówno podczas podróży jak i pobytu proponujemy wyjazdy grupowe.

Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje