Segment cenowy:

$$$ prestigue

Termin:

W każdy poniedziałek

Język kursu:

chiński

Przedział wiekowy:

16+

Typ kursu:

ogólny

Cena:

od 220 USD

Oferta

Klub Językowy jest od ponad 30 lat liderem na rynku w organizowaniu kursów językowych dla ludzi w każdym wieku. Szkoła wierzy, że kursy mogą być skuteczne tylko wtedy gdy są dostosowane do potrzeb kursanta, ponieważ ma on indywidualne potrzeby, cele i podejście do nauki.
Wszyscy nauczyciele są wykwalifikowani, bardzo przyjacielscy, ale przede wszystkim profesjonalni w swojej pracy.
W Klubie Językowym nauka języka nie kończy się na lekcjach. Szkoła organizuje szereg interesujących zajęć dodatkowych i wycieczek, które pozwolą na utrwalenie zdobytej wiedzy, poznanie nowych osób oraz spędzenie niezapomnianych chwil.

Oferowane kursy

Kurs standardowy

 • 20 lekcji (15 godzin)
 • max 10 osób w grupie
 • min 1 tydzień
 • wszystkie poziomy zaawansowania
 • poniedziałek-piątek
 • długość lekcji 45 minut

Kurs intensywny

 • 30 lekcji (22,5 godzin)
 • max 10 osób w grupie,
 • min 1 tydzień
 • wszystkie poziomy zaawansowania
 • poniedziałek-piątek
 • długość lekcji 45 minut

Pozostałe kursy

 • Kurs indywidualny

Zajęcia dodatkowe

W czasie wolnym od zajęć oraz w weekendy szkoła organizuje różnego rodzaju atrakcje: zajęcia sportowe, zwiedzanie miasta lub całodniowe wycieczki. Część z oferowanych zajęć jest dodatkowo płatna.

Lokalizacja

Szanghaj – miasto gdzie wschód spotyka się z zachodem. Błyszczący eksponad nowoczesnych Chin i wspaniała lokalizacja do nauki najszerzej uzywanego języka na świecie.

Szkoła znajduje się w centrum Szanghaju, dzięki czemu jest wymarzonym miejscem do nauki języka chińskiego. Będziesz się uczyć w niej standardowego języka mandaryńskiego od native speakerów, w przestronnych, jasnych salach. W szkole znajduje się wiele dzieł sztuki co nadaje jej orientalnej atmosfery. Wspólna sala do relaksu to udogpdnienie, dzięki któremu można nawiązywać znajomości z innymi uczestnikami kursu i ćwiczyć przez to nowo nabyte umiejętności językowe. W budynku dostępny jest również internet bezprzewodowy.

Zakwaterowanie

Akademik znajduje się niedaleko szkoły i możesz mieć pewność, że w czasie pobytu przesiąkniesz kulturą wschodu i nawiążesz znajomości z całego świata.

Pokoje 2-osobowe tylko dla podróżujących razem

Pokoje 1-osobowe

Cennik

Cennik w USD

Nazwa kursu 1-8 tygodni 9+ tygodni
Kurs standardowy 20 lekcji tygodniowo 220 USD 200 USD
Kurs intensywny 30 lekcji tygodniowo 360 USD 340 USD
Lekcje indywidualne 10 lekcji tygodniowo 370 USD 370 USD
Wpisowe 80 USD
Zakwaterowanie (niedziela-sobota) W terminie od 5 stycznia do 11 lipca i od 23 sierpnia do 22 grudnia W terminie od 12 lipca do 22 sierpnia
Akademik pokój dla 2 osób podróżujących razem Pokój 2-osobowy 240 USD 290 USD
Akademik Pokój 1-osobowy 410 USD 460 USD
Opłata za zakwaterowanie 40 USD

Zarezerwuj kurs:

Podróż

Na życzenie uczestnika, JDJ może wykupić bilet lotniczy i zamówić odbiór z lotniska oraz transport na lotnisko w drodze powrotnej. Osobom, które chcą zorganizować przejazd samodzielnie udzielamy wskazówek dotyczących lotnisk i transferów.

Dla młodszych dzieci w momencie zakupu biletu, można wykupić w liniach lotniczych usługę opieki pokładowej. Wówczas dziecko od momentu przekazania go personelowi lotniska przez cały czas podróży i odpraw w obie strony przebywa pod opieką upoważnionych dorosłych osób.

W okresie letnim proponujemy przeloty z opiekunem JDJ. Opiekun spotyka uczestników na lotnisku w Warszawie na dwie godziny przed wylotem i z nimi odbywa podróż. Na lotnisku docelowym opiekun przekazuje uczestników pracownikom szkoły językowej. W stronę powrotną procedura przebiega analogicznie.

Osobom zainteresowanym obecnością opiekuna JDJ zarówno podczas podróży jak i pobytu proponujemy wyjazdy grupowe.

Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje