Segment cenowy:

$$$ prestigue

Termin:

Rożne terminy

Język kursu:

angielski

Przedział wiekowy:

10-17 lat

Typ kursu:

ogólny

Cena:

od 1295 USD

Oferta

Bezpieczny, atrakcyjny kampus Concordia College w zamożnej wsi Bronxville

Zaledwie 30 minut jazdy pociągiem od dworca Grand Central

Oferowane kursy

Active English

– 20 lekcji/tydzień po 45 minut (15 godzin tygodniowo)
– program zajęć pozalekcyjnych: sportowe, kulturalne, rozrywkowe*
– wyżywienie oraz zakwaterowanie
– grupy wiekowe: 10-17 lat
– długość kursu: 1-5 tygodni (kurs 1-tygodniowy dostępny tylko od 31 lipca)
– wielkość grupy: max 15 osób

Bogaty program zajęć pozalekcyjnych

3 całodniowe wycieczki/ tygodniowo,

Typowe wycieczki obejmują zwiedzanie miasta, np: the Statue of Liberty, Central Park, Times Square, Empire State Building, Broadway, Bloomingdales, Yankee Stadium

Typowe zajęcia to football amerykański, warsztaty artystyczne i rękodzieła, basketball, baseball, bingo, casino night, dance, disco, dwa ognie, pokaz mody, noc gier, karaoke, mini- Olimpiada, wieczór filmowy, quizy, soccer, basen, tenis stołowy, pokaz talentów tenis i siatkówka

Terminy w 2016 roku

3, 10, 17, 24, 31 lipca 2016

Typowym dniem przyjazdu jest niedziela, a powrotu do domu sobota.

Lokalizacja

Szkoła letnia znajduje się na terenie bezpiecznego i atrakcyjnego kampusu Concordia College w zamożnym Bronxville. Bronxville znajduje się zaledwie 30 minut jazdy pociągiem od dworca Grand Central Station na Manhattanie. Lotniska JFK, La Guardia i Newark oddalone są mniej niż 1 godzinę jazdy autobusem lub taksówką.

Zakwaterowanie

Na terenie kampusu, w komfortowych pokojach dwuosobowych ze wspólnymi łazienkami. Dziewczęta i chłopcy zakwaterowani są na osobnych piętrach.

Kampus oferuje: teatr, pokoje rekreacyjne, pracownie warsztatowe, studio tańca, korty tenisowe, halę sportową, boisko do koszykówko oraz rozległe ogrody.

Pełne wyżywienie. Śniadanie, gorący obiad i kolacja oraz suchy prowiant w dniu wycieczek. szkoła może zapewnić również kuchnię wegetariańską i dietetyczną przy wcześniejszym zgłoszeniu takiego zapotrzebowania.

Cennik

Cennik 2016 w USD/tydzień

Cena kursu zawiera: naukę, wyżywienie, zakwaterowanie, program zajęć dodatkowych, certyfikat ukończenia kursu, materiały do nauki.

Nazwa kursu Za 1 tydzień Wpisowe
Kurs wakacyjny 1295 USD 165 USD

Transfery

LaGuardia 140 USD/w jedną stronę
JFK/ Newark 160 USD/w jedną stronę

Zarezerwuj kurs:

Podróż

Na życzenie uczestnika, JDJ może wykupić bilet lotniczy i zamówić odbiór z lotniska oraz transport na lotnisko w drodze powrotnej. Osobom, które chcą zorganizować przejazd samodzielnie udzielamy wskazówek dotyczących lotnisk i transferów.

Dla młodszych dzieci w momencie zakupu biletu, można wykupić w liniach lotniczych usługę opieki pokładowej. Wówczas dziecko od momentu przekazania go personelowi lotniska przez cały czas podróży i odpraw w obie strony przebywa pod opieką upoważnionych dorosłych osób.

W okresie letnim proponujemy przeloty z opiekunem JDJ. Opiekun spotyka uczestników na lotnisku w Warszawie na dwie godziny przed wylotem i z nimi odbywa podróż. Na lotnisku docelowym opiekun przekazuje uczestników pracownikom szkoły językowej. W stronę powrotną procedura przebiega analogicznie.

Osobom zainteresowanym obecnością opiekuna JDJ zarówno podczas podróży jak i pobytu proponujemy wyjazdy grupowe.

Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje