Segment cenowy:

$$$ prestigue

Język kursu:

angielski, zajęcia specjalistyczne

Przedział wiekowy:

14-17 lat

Typ kursu:

ogólny

Cena:

od 2300 GBP

Oferta

Wylot i powrót z opiekunem JDJ ,
pobyt pod opieką anglojęzycznych opiekunów.

UK Taster

 • Dostępny dla uczestników w wieku: 14-17 lat,
 • Długość kursu: 2 tygodnie,
 • Terminy kursu: 2 – 22 lipca
 • Wymagany poziom znajomości angielskiego: IELTS 4.0+
 • Opis: Idealny program dla osób w wieku 14-16 lat, które w przyszłości wybierają się na A level, International Baccalaureate czy University Foundation. Jeżeli wiążesz swoją edukację z Anglią,  ten program jest idealny dla Ciebie, pokazuje jak wygląda nauka na wyspach. Daje możliwość spotkania z specjalistami oraz odkrywania swoich umiejętności i zainteresowań. W trakcie pobytu w Cantenbury uczestnicy mają możliwość spotkania się z absolwentami i i studentami którzy już rozpoczęli naukę.  Uczestnicy biorą udział w zajęciach podczas których poznają metody nauczania i program obowiązujący w Anglii. Odwiedzają uniwersytet w Oxfordzie i Cambridge. Kurs zawiera intensywny program 1 wycieczkę całodniową tygodniowo oraz aktywności pozalekcyjne. Pełne wyżywienie, zakwaterowanie w akademiku.

 

Prawo, Biznes i Finanse

 • Dostępny dla uczestników w wieku: 14-17 lat,
 • Długość kursu: 2 tygodnie,
 • Terminy kursu: 2 – 22 lipca
 • Wymagany poziom znajomości angielskiego: IELTS 4.0+
 • Opis: Skorzystaj z doświadczenia specjalistów i wykorzystaj ich wskazówki podczas spotkań i pracy w miejscach związanych z prawem, biznesem i finansami. Jeżeli wiążesz swoją edukację z Anglią,  ten program jest idealny dla Ciebie, pokazuje jak wygląda nauka na wyspach.
  Kurs zawiera intensywny program wprowadzający ciebie w tematykę prawa, biznesu i finansów. Podczas tzw. mock interview będziesz mógł/a poczuć się jak na prawdziwej rozmowie o pracę. Odwiedzisz uniwersytety oraz zostaniesz wprowadzony do Oxbridge and Rusell Group.  Kurs zawiera program idealnie dostosowany do tematyki kursy, jedną wycieczkę całodniową oraz  dwie wycieczki półdniowe tygodniowo, aktywności pozalekcyjne. Grupy max. 16 osobowe. Pełne wyżywienie, zakwaterowanie w akademiku.

Medycyna

 • Dostępny dla uczestników w wieku: 14-16 lat,
 • Długość kursu: 2 tygodnie,
 • Terminy kursu: 2 -15 lipca,
 • Wymagany poziom znajomości angielskiego: IELTS 4.0+
 • Opis: Skorzystaj z doświadczenia specjalistów i wykorzystaj ich wskazówki podczas spotkań i pracy w miejscach związanych z daną dziedziną. Kurs zawiera intensywny program wprowadzający ciebie w tematykę medycyny. Jeżeli wiążesz swoją edukację z Anglią,  ten program jest idealny dla Ciebie, pokazuje jak wygląda nauka na wyspach. Podczas tzw. mock interview będziesz mógł/a poczuć się jak na prawdziwej rozmowie o pracę. Odwiedzisz uniwersytety oraz zostaniesz wprowadzony do Oxbridge and Rusell Group.  Kurs zawiera Science Crest Award (Bronze) Project, jedną wycieczkę całodniową oraz  dwie wycieczki półdniowe tygodniowo, aktywności pozalekcyjne. Grupy max. 16 osobowe. Pełne wyżywienie, zakwaterowanie w akademiku.

 

Lokalizacja

Canterbury jest znanym miastem uniwersyteckim, wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Znajduje się w pobliżu wspaniałych plaż na południowym wybrzeżu zaledwie godzinę od Londynu, a dwie godziny od Paryża. Canterbury jest idealnym miejsce do nauki. Miasto jest pełne pięknych parków, malowniczych rzek, ciekawych muzeów i zabytkowych budynków.

canterbury-368-2016-04-12_13-27-57-cathedral  326_original

Zakwaterowanie

Kurs zawiera intensywny program 1 wycieczkę całodniową tygodniowo oraz aktywności pozalekcyjne. Pełne wyżywienie, zakwaterowanie w akademiku.

Cennik

Kurs zawiera intensywny program 1 wycieczkę całodniową tygodniowo oraz aktywności pozalekcyjne. Pełne wyżywienie, zakwaterowanie w akademiku.

Wpisowe 100 GBP

Rodzaj programu Cena
UK Education Taster (2 tygodnie)

2200 GBP

Prawo, Biznes i Finanse (2 tygodnie)

2200 GBP

Medycyna (2 tygodnie)

2200 GBP

Zarezerwuj kurs:

Podróż

Wylot i powrót: Warszawa, lotnisko Okęcie.

Wylot z opiekunem JDJ (wyłącznie w terminie 2.07), powrót z opiekunem JDJ (22.07, 5.08)

Wyjazd w innych terminach samodzielne.

Przeloty liniami LOT

Ważne: zbiórka 2 godziny przed wylotem, miejsce zbiórki Stołeczne Lotnisko Okęcie, w hali odlotów Terminala 2, przy gablocie ze skonfiskowanymi rzeczami, których nie wolno przewozić.

Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje